forum.optyczne.pl

Błędy w działaniu - Brak dostępu do galerii dla niezalogowanych

Rafał Celadyn - Wto 19 Lis, 2013
Temat postu: Brak dostępu do galerii dla niezalogowanych
Witam :wink:
...nie wiem czy to błąd ,czy jakieś dziwaczne obostrzenie... :sad: mam link do swojej galerii na róznych forach ,do tej pory można było wleźć kiedy się chciało, a dzisiaj pisze do mnie kumpel, że nic nie widać...czy to błąd ,czy tak musi być...?bo wolałbym, żeby tak nie było... :cool:
Pozdrawiam
Rafał

RobertO - Sro 20 Lis, 2013

Rafał Celadyn, wylaczylismy niezalogowanym dostep do profili uzytkownikow i stad ten problem.
Niestety tak musi byc, bo w ostatnich 2 miesiacach na forum pojawilo sie kilkaset profili majacych na celu pozycjonowanie innych stron. Byl ladny podpis z informacja czym sie dana osoba zajmuje wraz z linkiem poztcjonowanej do strony. Chcemy przeciwdzialac temu i stad taka decyzja.

Rafał Celadyn - Sro 20 Lis, 2013

...dzięki za odpowiedź,to trochę "nędza",to moja jedyna galeria i generalnie robię ją po to .żeby podzielić się z kimś swoimi fotami,a nie żeby sobie była...trudno...
Pozdrawiam
Rafał

kufel - Sro 20 Lis, 2013

Rafał Celadyn, to moze flickr?

[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 16:16 ]
RobertO napisał/a:
w ostatnich 2 miesiacach na forum pojawilo sie kilkaset profili majacych na celu pozycjonowanie innych stron
z tym problemem tez warto jakoś sie uporać.
Rafał Celadyn - Sro 20 Lis, 2013

...wiesz kufel, ja nie mam za dużo czasu ....jak zawsze podkreślam jestem bardziej entomologiem niż fotografem i wyjazdy w teren, preparowanie materiału, robienie fot zajmuje mi mnóstwo czasu ,więc obsługa swojej strony www, nie wchodzi w grę(no, bo kiedy :wink: ),fotografowanie jest moim hobby, więc nie sprzedaję zdjęć i robię to wyłącznie dla zabawy...a tutaj mam władowanych trochę fot i nie chce mi się robić kolejnego składziku-no nie mam czasu....Jestem zalogowany min. na włoskim forum entomologicznym ,tam jest dużo mniejszy limit wielkości fotek i zawsze mogłem "chłopa" odesłać tutaj,żeby sobie coś tam dokładniej w owadzie pooglądał...a link do galery mam w podpisie ....no, przecież żaden włoch nie będzie sie specjalnie logował ...no i martwi mnie to :cry: :cry: :cry:

:mrgreen:
Pozdrawiam
Rafał

kufel - Sro 20 Lis, 2013

Rafał Celadyn napisał/a:
no, przecież żaden włoch nie będzie sie specjalnie logował ...no i martwi mnie to :cry: :cry: :cry:
wiec flickr wydaje sie dobrym rozwiazaniem ;)
Rafał Celadyn napisał/a:
...wiesz kufel, ja nie mam za dużo czasu ....jak zawsze podkreślam jestem bardziej entomologiem niż fotografem i wyjazdy w teren, preparowanie materiału, robienie fot zajmuje mi mnóstwo czasu ,więc obsługa swojej strony www, nie wchodzi w grę(no, bo kiedy :wink: )
obsługa to chyba za duże słowo. fakt - zdjeica musiałbyś przenieść stąd , a potem juz tylko kontynuować wrzucanie na flickra . więc wiele sie nie zmieni bo i tak wrzucales , tyle ze tu ;)
Rafał Celadyn - Sro 20 Lis, 2013

kufel napisał/a:
więc wiele sie nie zmieni bo i tak wrzucales , tyle ze tu

...w sumie masz rację :mrgreen:
ale i tak skomplikowało mi to życie... :razz:

hijax_pl - Sro 20 Lis, 2013

Rafał Celadyn, linkuj nie galerię, ale konkretne zdjęcia. To działa bez zalogowania.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group