forum.optyczne.pl

Lornetki - Renowacja starych loernetek

RoboBat - Pon 15 Maj, 2017
Temat postu: Renowacja starych loernetek
Renowacja starych lornetek to bardzo ekscytująca zabawa począwszy od samego jej zakupu, aż do efektu finalnego. Jednak nie każdy posiada odpowiedni warsztat, albo nawet nie zna nikogo, kto takowy posiada, a ponadto jest godny polecenia. Dlatego wpadłem na pomysł aby nie trzymać takich informacji dla siebie, tylko żeby podzielić się z innymi kolegami z forum. Może pomoże to kilku klasykom, zalegających gdzieś w szafach odzyskać dawny blask. Mam różne doświadczenia z fachowcami z tej branży i najlepiej wyczyszczone lornetki, to te, które sobie wyczyściłem sam. Jednak nie mam profesjonalnych narzędzi i pewnych rzeczy nie przeskoczę bo boję się uszkodzić soczewki. Ponadto kolimacja na oko pozostawia wiele do życzenia. Tak więc jeśli ktoś zna serwis godny polecenia, gdzie pracują prawdziwi pasjonaci z odpowiednim doświadczeniem i zapleczem sprzętowym, i sam był zadowolony z ich roboty, to proszę śmiało podawać w tym wątku namiary na takich ludzi.

[ Dodano: Wto 16 Maj, 2017 13:15 ]
Naprawdę nikt nikogo nie może polecić? Brak fachowców, czy niezadowalająco wykonana usługa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group