forum.optyczne.pl

Cyfrowe lustrzanki - Aparat z możliwością przesyłania na FTP

tomdeef - Czw 13 Maj, 2021
Temat postu: Aparat z możliwością przesyłania na FTP
Witam,

Poszukuję aparatu który miałby możliwość wgrywania zdjęć na serwer FTP, automatycznie, bezpośrednio po zrobieniu. Wyzwolenie zdjęcia miałoby następować przez sygnał z urządzenia zewnętrznego.

Znalazłem coś takiego w modelu Canon EOS R5, jednak cena jest zbyt wysoka. Czy znalazł by się tańszy model z tą funkcją ? Budżet około 3-5 tysięcy. Ma to służyć do fotografowania produktu zjeżdżającego z taśmy produkcyjnej.

Pozdrawiam
Tomek

DarkRaptor - Czw 13 Maj, 2021

Niestety w tym obszarze za bardzo nie siedzę, więc z modelem aparatu nie pomogę. Może sprawdziłaby się jakaś kamera tego typu ( http://www.touptek.com/pr...?lang=en&id=285 ) z obiektywem CCTV (mocowanie c-mount) i podłączana za pośrednictwem kabla ethernetowego? Na "Ali" lub Ebayu pewnie znalazłoby się tego rodzaju rozwiązanie w sensownej cenie.
MichałKr - Czw 13 Maj, 2021

Z tego co wiem to Sony ma takie funkcje, np. Sony A7 III.
baburao6560@gma - Czw 13 Kwi, 2023

"Note: Hikvision cameras cannot upload video clips to FTP server directly. To upload video clips, you can use CameraFTP VSS on a PC. These cameras are compatible with VSS-based Live View, Cloud Recording and Local Recording. If you use VSS for video recording, it is important to set the correct video frame rate and bit rate in Video Profile Settings."
Truskawa - Pon 22 Maj, 2023

w jakich kwotach możemy znaleźć podobną jakość?
minkycm - Wto 27 Cze, 2023

DarkRaptor napisał/a:
Niestety w tym obszarze za bardzo nie siedzę, więc z modelem aparatu nie pomogę. Może sprawdziłaby się jakaś kamera tego typu ( http://www.touptek.com/product/showproduct.php?lang=en&id=285 ) z obiektywem CCTV (mocowanie c-mount) i podłączana za pośrednictwem kabla ethernetowego? Na "Ali" lub Ebayu pewnie znalazłoby się tego rodzaju rozwiązanie w sensownej cenie.


Korzystam z tej kamery, z czystym sumieniem mogę polecić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group