forum.optyczne.pl

Obiektywy fotograficzne - Soligor tele auto 135mm f3.5. adapter

Bobekdogg - Wto 23 Maj, 2023
Temat postu: Soligor tele auto 135mm f3.5. adapter
Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć czy istnieje adapter do tego obiektywu? Nawet nie wiem co to za mocowanie.
Mój aparat to conon eos 1100d.

Franio - Sro 24 Maj, 2023

W tytule postu jest Soligor tele auto 135 mm f:3.5. Mocowanie tam było na gwint M42. Ale to co jest na fotkach, to nie wiem ? Słowo MIR sugeruje wschodnie pochodzenie, ale co to za obiektyw, to nie mam pojęcia ? Zamieść zdjęcie drugiej strony tego czegoś ?
Malezja03 - Czw 25 Maj, 2023
Temat postu: Re: Soligor tele auto 135mm f3.5. adapter
Bobekdogg napisał/a:
Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć czy istnieje adapter do tego obiektywu? Nawet nie wiem co to za mocowanie. https://studiapsychologiczne.pl/
Mój aparat to conon eos 1100d.


Jak jesteś zadowolony z użytkowania owego aparatu?

Bobekdogg - Czw 25 Maj, 2023

Franio napisał/a:
W tytule postu jest Soligor tele auto 135 mm f:3.5. Mocowanie tam było na gwint M42. Ale to co jest na fotkach, to nie wiem ? Słowo MIR sugeruje wschodnie pochodzenie, ale co to za obiektyw, to nie mam pojęcia ? Zamieść zdjęcie drugiej strony tego czegoś ?

Znalazłem już informacje na temat tego mocowania. To obiektyw z mocowaniem T4 z adapterem na mocowanie Miranda (MIR)

Bobekdogg - Czw 25 Maj, 2023
Temat postu: Re: Soligor tele auto 135mm f3.5. adapter
Malezja03 napisał/a:
Bobekdogg napisał/a:
Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć czy istnieje adapter do tego obiektywu? Nawet nie wiem co to za mocowanie. https://studiapsychologiczne.pl/
Mój aparat to conon eos 1100d.


Jak jesteś zadowolony z użytkowania owego aparatu?


Nie mam doświadczenia z innymi aparatami. Miałem kiedyś Olympus e400 to w porównaniu do niego wydaje się bardziej zaawansowany. Zainstalowałem na nim Magic lantern więc mam kilka przydatnych funkcji więcej.
Jak na dzisiejsze standardy brakuje mi w nim stabilizacji ale że statywem fotki są ostre. Obiektywu że stabilizacja nie posiadam. Bawię się z m42


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group