forum.optyczne.pl

Cyfrowe lustrzanki - Test Canona EOS1Ds MarkIII

goltar - Pon 18 Sie, 2008
Temat postu: Test Canona EOS1Ds MarkIII
Niestety jeszcze nie na optyczne :wink: ale może kogoś zainteresuje: Test Canona EOS1Ds MarkIII.
koraf - Pon 18 Sie, 2008
Temat postu: Re: Test Canona EOS1Ds MarkIII
goltar napisał/a:
Niestety jeszcze nie na optyczne :wink: ale może kogoś zainteresuje: Test Canona EOS1Ds MarkIII.


Zainteresuje na pewno gdyż jest sporo porównań do d3 i 5d :grin: tylko ta cena nawet w USA :evil: ale może kiedyś ...

Arek - Pon 18 Sie, 2008

Trochę ubawiły mnie główne wady. Zarzucać aparatowi, że ma na tyle dobrą matrycę, że gorsze szkła mydlą w rogach i pokazują aberrację jest trochę kontrowersyjne. Dla mnie
to raczej zaleta niż wada. Tak samo zarzucanie zbyt małego wyostrzenia. Ostrzyć do bólu to sobie mogą Olki E-410, ale nie lustrzanka w pełni profi...

Daimon - Wto 19 Sie, 2008

Arek napisał/a:
Zarzucać aparatowi, że ma na tyle dobrą matrycę, że gorsze szkła mydlą w rogach i pokazują aberrację jest trochę kontrowersyjne.


Zobaczymy, czy Nikon jak już zaprezentuje odpowiednika Ds, będzie mógł się poszczycić podobnymi "wadami". Na razie to maszynka Canona wyznacza standardy na tej półce sprzętowej. :smile:

Cytat:
The EOS-1Ds Mark III sets a new standard for digital SLR resolution, though it's fair to say that the bar is being raised by smaller and smaller increments these days (the EOS-1Ds Mark III gives you around 10% more resolution than the previous 'best in class', its predecessor the Mark II). If you want the maximum possible detail from a 35mm format interchangeable lens camera then this is the one for you.

koraf - Wto 19 Sie, 2008

Arek napisał/a:
Trochę ubawiły mnie główne wady. Zarzucać aparatowi, że ma na tyle dobrą matrycę, że gorsze szkła mydlą w rogach i pokazują aberrację jest trochę kontrowersyjne. Dla mnie
to raczej zaleta niż wada. Tak samo zarzucanie zbyt małego wyostrzenia. Ostrzyć do bólu to sobie mogą Olki E-410, ale nie lustrzanka w pełni profi...


Jak widać dla niektórych gdy brak wad to nawet zalety stają się wadą :wink:

Arek - Wto 19 Sie, 2008

Najwyraźniej :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group