forum.optyczne.pl

Inne akcesoria fotograficzne - Subtelna torba

LadyD - Pią 10 Cze, 2016
Temat postu: Subtelna torba
Hej,

Tak się zastanawiam, czy są na tym forum może jakieś kobiety, do których mogłabym skierować pytanie :)
Otóż poszukuję torby fotograficznej, która wyglądałaby bardziej jak większa torebka, niż wielki plecak lub torba podróżna, a przy tym mieściła przynajmniej lustrzankę i 1-2 obiektywy.
Z tego co patrzyłam w Internecie, to dostępne są głównie brzydactwa w czarnych kolorach. Może któraś z Was się na coś natknęła? Oczywście nie zabraniam panom się wypowiedzieć, w końcu mamy równouprawnienie ;)

Poradzicie? :)

fides - Pią 10 Cze, 2016

http://uk.louisvuitton.co...graphite-000416
Sunders - Pią 10 Cze, 2016

dcs, Ty jesteś teraz kobietą :shock: :mrgreen:
komor - Pią 10 Cze, 2016

Sunders,
LadyD napisał/a:
Oczywście nie zabraniam panom się wypowiedzieć, w końcu mamy równouprawnienie

Sunders - Pią 10 Cze, 2016

komor, czyli jednak nie jest? :mrgreen:
fides - Pią 10 Cze, 2016

Sunders, a co, teraz gustujesz w kobietach?
:roll:

Monastor - Sob 11 Cze, 2016

fides napisał/a:
http://uk.louisvuitton.com/eng-gb/products/camera-bag-damier-graphite-000416


Za £2,240.00 wolałbym sobie kupić zapasowy aparat na wypadek kradzieży :)

LadyD - Sob 11 Cze, 2016

Jednak zmieniam zdanie, może lepiej niech się faceci nie wypowiadają ;P
fides - Sob 11 Cze, 2016

Do równouprawnienia też?
LadyD - Sob 11 Cze, 2016

Szanowny Panie, równouprawnienie nie oznacza, że hydraulik powinien naprawiać komputery.
Sunders - Sob 11 Cze, 2016

LadyD napisał/a:
Szanowny Panie, równouprawnienie nie oznacza, że hydraulik powinien naprawiać komputery.


:lol: :lol: :lol:

fides - Sob 11 Cze, 2016

No tak, każda kobieta wie co jest ładne i gustowne.
Jasne. :wink:

LadyD - Sob 11 Cze, 2016

Na pewno więcej kobiet to wie niż facetów :P
Sunders - Sob 11 Cze, 2016

Widzisz dcs, żałuj ze jednak nie jesteś kobietą :lol:
LadyD - Pon 27 Cze, 2016

I co? Naprawdę na tak poczytnej stronie nikt nigdy czegoś takiego nie szukał? :sad:
Monastor - Pon 27 Cze, 2016

LadyD, jak chcesz naprawdę subtelnie to chyba najlepiej kupić wkład z wyściółką i wsadzić do normalnej torby. Będziesz też miała bardzo duży wybór wzorów i mniejszą zagwozdkę jak będziesz chciała zmienić torbę. Wkład zostaje, a torba każdego sezonu nowa ;)
fides - Pon 27 Cze, 2016

Szukał, szukał.

I znalazł.


LadyD - Wto 28 Cze, 2016

Monastor, bardzo dziękuję za jakiś w końcu merytoryczny głos. :) Czy możesz mi powiedzieć pod jakim hasłem szukać takich wkładów? Ma to jakąś fachową nazwę? :)

fides, prawdę mówiąc nie bardzo wiem o co Ci chodzi... :???:

fides - Wto 28 Cze, 2016

LadyD napisał/a:
Subtelna torba
która wyglądałaby bardziej jak większa torebka, niż wielki plecak lub torba podróżna
dostępne są głównie brzydactwa w czarnych kolorach.
mamy równouprawnienie
I co? Naprawdę na tak poczytnej stronie nikt nigdy czegoś takiego nie szukał? :sad:

fides napisał/a:
Szukał, szukał.

I znalazł.

TS - Wto 28 Cze, 2016

Wkład fachowo nazywamy insertem :P Taki wątek mi się przypomniał:
http://forum.optyczne.pl/...ghlight=#439394

Monastor - Wto 28 Cze, 2016

TS, nie tyle fachowo, co po prostu po angielsku :P

LadyD, jak poszukasz w sieci pod hasłami wkład lub insert do torby/plecaka na aparat to znajdziesz sporo ofert, a nawet instrukcje jak takie coś wykonać samemu.

knieszporek - Czw 11 Sie, 2016

Jeśli jednak faceci będą mogli znowu się wypowiadać w temacie (dobrego) gustu (o ile warto w tym względzie w ogóle dyskutować :razz: ), to zerknij proszę na ThinkTankPhoto Lily Deanne Series.
pinezka - Pon 09 Sty, 2017

Temat trochę wygasł, jednak zamieszczę również moją propozycję.
Ciekawą propozycję ma Lowepro torba Passport Sling http://store.lowepro.com/passport-sling-iii
mieszczę w nią: spokojnie lustrzankę z podpiętym obiektywem i zestaw filtrów cokin z adapterem, na ścisk wchodzi wchodzi lustrzanka z podpiętym obiektywem kitowym plus dodatkowy obiektyw 70-300.
Oprócz wkładu czy jak wolicie insertu wchodzi masa babskich pierdół, zwłaszcza kiedy tylnym suwakiem powiększy się torbę. Ma kilka przydanych zewnętrznych i trochę mikre wewnętrzne kieszonki.
Myślę że na miejskie wyjścia z małą ilością sprzęty jest w porządku i wygląda całkiem nieźle.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group