forum.optyczne.pl

Regulamin, Ogłoszenia i Konkursy - Przpeprowadzka na nowy serwer

RobertO - Pią 05 Gru, 2008
Temat postu: Przpeprowadzka na nowy serwer
Wlasnie przenieslismy forum na nowy, wydzielony serwer. Poki co domena forum.optyczne.pl nie jest jeszcze przepisana i jestescie automatycznie przekierowywani ze starego serwera na nowy.
W zwiazku z tym iz moglismy o czym s zapomniec lub czegos nie przewidziec uprzejmie prosze o zglaszanie wszlkich bledow, niedociagniec i anomalii.

Jesienny - Pią 05 Gru, 2008

Przeprowadzka Cieszy. Powinno być szybciej!
A co do uwag to po przeprowadzce kliknięcie na link: "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane", zamiast oznaczać - wyrzuca do głównej strony forum i nic się nie dzieje poza tym.

piotrmkg - Pią 05 Gru, 2008

Jesienny, dziwne bo u mnie wszystko działa, poza tym iż teraz prędkość określiłbym na ledwo pełzającą.
Jesienny - Pią 05 Gru, 2008

A u mnie odwrotnie :) ale bym się nie zamienił, hehe.
krisv740 - Pią 05 Gru, 2008

u mnie to samo co u Jesienny, - nie giną posty po "odhaczeniu"
co do prędkości, to niestety też nie powala :roll:

xneon - Pią 05 Gru, 2008

opera 9.51 i oznaczanie nie działa
prędkość cacy

RobertO - Pią 05 Gru, 2008

co do predkosci to nie wiem jak u was ale u mnie ogolnie strasznie net przymulal przez pol dnia (neostrada). teraz juz jest ok

a nieprzeczytane posty wroca do normy jak przekierujemy subdomene na nowy serwer, wiec prosze o cierpliwosc

mavierk - Pią 05 Gru, 2008

a mi wszystko chodzi bez problemu, bo sam jestem bezproblemowy :twisted:
heding - Sob 06 Gru, 2008

żeby tylko przy okazji przeprowadzki nie wyszło tak, że nieprzeczytane posty które się nagormadzą, nie zniknęły, bo zostanie przekroczony limit dopuszczalny...
ale pewnie na to już nie macie wpływu :razz:

RobertO - Sob 06 Gru, 2008

domena juz jest przepisana wiec wszystko powinno dzialac ok
arietiss - Sob 06 Gru, 2008

A mnie nie giną wszystkie przeczytane posty.
komor - Nie 07 Gru, 2008

A u mnie wszystko w porządku.
xneon - Nie 07 Gru, 2008

posty już ok, natomiast jedna prośba - zróbcie tytuł "Ostatnie zdjęcia" klikalnym odnośnikiem do galerii 25 ostatnich zdjęć :)
RobertO - Nie 07 Gru, 2008

xneon napisał/a:
posty już ok, natomiast jedna prośba - zróbcie tytuł "Ostatnie zdjęcia" klikalnym odnośnikiem do galerii 25 ostatnich zdjęć :)


ale tam sa tez linki do innych galerii np. tych ze zlotu
wiec "ostatnie zdjecia" nie za bardzo pasuje

xneon - Nie 07 Gru, 2008

to przemianuj na galeria - ostatnie zdjęcia pozostaną ostatnimi, a odnośnik będzie mówił prawdę (znacznie przyjemniej sięga się do niego niż do galerii w PG rogu :) )
Jesienny - Nie 07 Gru, 2008

Tak czy siak u mnie jak u arietiss-a, nadal nie działa link od odznaczania postów jako przeczytane.
RobertO - Nie 07 Gru, 2008

Jesienny napisał/a:
Tak czy siak u mnie jak u arietiss-a, nadal nie działa link od odznaczania postów jako przeczytane.


a jak jestes na stronie glownej forum, to w przegladarce w adresie masz na koncu "redir=1"?

bo jesli tak to nadal idziesz przez stary serwer i byc moze jakies DNS;y ci sie nie odswiezyly

Jesienny - Nie 07 Gru, 2008

Hmmm no tak właśnie jest, poczekam i będzie dobrze :)
arietiss - Nie 07 Gru, 2008

Dzisiaj już wszystko gra! :mrgreen:
h.s. - Pon 08 Gru, 2008

Tylko dlaczego trzeba wchodzić w poszczególne, nie interesujące mnie działy, żeby oznaczyć te wiadomości. Recenzja.pl to ma.
Jesienny - Pon 08 Gru, 2008

Nie trzeba, można skorzystać z "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" na dole głównej strony - oczywiście po uprzednim przeczytaniu tego co nas interesuje, lub czytać nowe wiadomości poprzez "pokaż wszystkie nieczytane" i podobnie jak wcześniej korzystać z linka po prze czytaniu tego co nas interesuje.


PS. Dzisiaj już wszystko działa OK.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group