Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
czy 17-85 czy tamron 17-50 2,8
Autor Wiadomość
irglab
Początkujący


Posty: 26
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   czy 17-85 czy tamron 17-50 2,8

mam prośbę planuję kupić do 300d albo canon 17-85 is albo tamron 17-50 2,8 czytałem testy ale proszę o radę użytkowników ciągłych z góry dzięki
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   Re: czy 17-85 czy tamron 17-50 2,8

irglab napisał/a:
proszę o radę użytkowników ciągłych z góry dzięki


Co to są użytkownicy ciągli z góry? Chyba mi trochę kropek i dużych liter brakuje w tym potoku słów.

MSPANC
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

Na Twoim miejscu brałbym tamrona. Lepsze światło, tego żadna stabilizacja nie zastąpi. Jest też ogólnie lepszy optycznie.
Nie masz za to dodatkowych milimetrów, a ponadto mogą być problemy z serwisem jeśli coś się zepsuje.

Mimo to, dla mnie Tamron.
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

...za tamronem
 
 
P_M_ 
Maniak


Pomógł: 8 razy
Posty: 992
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

007areka napisał/a:
...za tamronem

Od tamtego canona nawet sigma 17-70 bedzie lepsza.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

P_M_ napisał/a:
007areka napisał/a:
...za tamronem

Od tamtego canona nawet sigma 17-70 bedzie lepsza.

Nawet? :)
Śmiem twierdzić, że w niektórych przypadkach może się okazać lepsza i od Tamrona ;)
Zależy co kto sobie ceni.
 
 
P_M_ 
Maniak


Pomógł: 8 razy
Posty: 992
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

Monastor napisał/a:
P_M_ napisał/a:
007areka napisał/a:
...za tamronem

Od tamtego canona nawet sigma 17-70 bedzie lepsza.

Nawet? :)
Śmiem twierdzić, że w niektórych przypadkach może się okazać lepsza i od Tamrona ;)
Zależy co kto sobie ceni.

Wlasnie.
Tylko ze podobno sigmy nie lubia sie z canonami ;)
Dziwi mnie tez nieco zestawienie tych dwoch szkiel w temacie. Bo jedno jest jasne i ostre, a drugie ciemne i przecietne, ale za to zooooom wiekszy.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

P_M_ no niestety nie lubią się. Od dłuższego czasu zabieram się za wysłanie nowego szkła do kalibracji i ciągle nie mam czasu, żeby się umówić z kurierem. Trochę to kłopotliwe.
Ale za to jak już przeboleję rozstanie to zdjęcia powinny zacząć wychodzić naprawdę dobrze :)

Słyszałem też, że serwis Tamrona nie lubi się z klientami :)
 
 
vdr 
Bywalec



Posty: 149
Skąd: Warszawa, Mokotów
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

Monastor napisał/a:
P_M_ no niestety nie lubią się. Od dłuższego czasu zabieram się za wysłanie nowego szkła do kalibracji i ciągle nie mam czasu, żeby się umówić z kurierem. Trochę to kłopotliwe.
Ale za to jak już przeboleję rozstanie to zdjęcia powinny zacząć wychodzić naprawdę dobrze :)

Słyszałem też, że serwis Tamrona nie lubi się z klientami :)


nie słyszałem jeszcze o nieudanej kalibracji u sigmy - po prostu trzeba się przemóc i wysłać, a będzie żyleta ;-) kumpel ostatnio wysłał i jest zadowolony
 
 
irglab
Początkujący


Posty: 26
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Dzięki panowie!!
Chyba wezmę tamrona.
pozdro
P.S. Pozdrowienia dla KOMORA!!!!!! :lol:
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Bierz Tamrona a będziesz zadowolony.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

irglab napisał/a:
Dzięki panowie!!
Chyba wezmę tamrona.
pozdro
P.S. Pozdrowienia dla KOMORA!!!!!! :lol:


I pozdrawiam w drugą stronę :) Od razu lepiej: duże litery, kropki, polskie znaki... Wypas! Życzę trafnych decyzji zakupowych i radochy z focenia.
 
 
irglab
Początkujący


Posty: 26
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Dzięki jeszcze raz, wziąłem tamrona ale miałem c 17-85 przez 1 dzień i powiem szczerze, że tamron bije tego canona na głowę. Ma fajną optykę i zdjęcia żyleta a do wiertarki da się przyzwyczaić. BRAWO ZA TEST. WSZYSTKO SIĘ ZGADZA. ( z tego co zauważyłem po 1 dniu). oby nie trzeba było dawać do serwisu.
Jeszcze jedno, jak jest z przedłużeniem gwarancji bo nie mogę tego znaleźć i jaki to jest koszt.
pozdro i dzięki z góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15