Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
AUTOPORTRETY
Autor Wiadomość
veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Pon 12 Paź, 2009   

komor, byloby ekstra gdyby pomiedzy tymi zdjeciami bylo np. tak 3-5 lat roznicy :razz:
a na powaznie to calkiem niezly pomysl
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

59
 
 
petrus33 
Uczestnik


Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

60. Gdzieś w Pradze
 
 
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Hm... fajne, co to za kula?
 
 
petrus33 
Uczestnik


Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

piotr_u. napisał/a:
Hm... fajne, co to za kula?

Kula jest cyfrowa :) ) Ponad godzinę dłubaniny w CS3 było, żeby taki efekt uzyskać. Fachowiec pewnie by to zrobił w 10min.
 
 
Djwalkman 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 374
Skąd: Łagów
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

60. Zdjęcie fajne,ciekawy efekt.Jak go uzyskałeś?
 
 
nazgul 
Entuzjasta
Leń



Posty: 514
Skąd: 127.0.0.1 Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

61. Taki tam...

 
 
Sz@kal 
Rozmowny
starszy Fotoamator



Posty: 375
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

a to i ja dam:

zdjęcie zrobione na potrzeby "konkursu" na pewnym forum pt. "niemy krzyk"
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

nazgul, Sz@kal, skoro już wrzucacie zdjęcia to pewnie oczekujecie komentarzy, więc napiszę co myślę :wink:
Oczywiście nie bierzcie tego do siebie, bo mam tak 'ogólnie': nie trawię awatarów i autoportretów z aparatami przy twarzy :wink: Już nie będę pisać dlaczego ;)
Mam wrażenie, że stać Was na bardziej oryginalne 'autoportrety'. Proszę też nie myśleć, że swoje uważam za 'lepsze', albo oryginalniejsze :wink:
 
 
Sz@kal 
Rozmowny
starszy Fotoamator



Posty: 375
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

Ruslan, ale gdzie Ty u mnie widzisz w autoportrecie aparat?!? :???: :shock:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

Sz@kal, czytaj uważnie ;) Napisałem: '(...) nie trawię awatarów (...)' i to był wpis 'ogólny', a autoportretu dotyczy: '(...) stać Was na bardziej oryginalne 'autoportrety' (...)' :wink:
 
 
nazgul 
Entuzjasta
Leń



Posty: 514
Skąd: 127.0.0.1 Warszawa
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

Ruslan, Nazgul i jego pstrykadełko stanowią nierozdzielną całość :D
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

Ruslan napisał/a:
nazgul, Sz@kal, [...] nie trawię awatarów i autoportretów z aparatami przy twarzy...

Z drugiej strony trudno jest zrobić krok, aby ktoś nie miał zastrzeżeń. C'est la vie..
A to, ze aparat przyłozony do oka? Że mało oryginalne? Tak naprawde każde ze zdjęć prezentowanych w galerii gdzieś juz widziałem. Jakiś czas temu kupiłem teleskop. Podczas pierwszej obserwacji nieba odkryłem planetę z trzema księżycami*) Co z tego, że potem dowiedziałem się, że to był Jowisz. Dla mnie to bylo prawdziwe odkrycie - nowe, piersze, unikalne.

*) trzy odkryłem. Skąd mogłem wiedzieć, ze to Jowisz i są cztery?

[ Dodano: Sob 30 Sty, 2010 15:01 ]
nazgul napisał/a:
Ruslan, Nazgul i jego pstrykadełko stanowią nierozdzielną całość :D

nazgul poza tym, przymykasz nieuzywane oko. To nie tylko ma ładnie wyglądać. W tym momencie naprawdę powstaje zdjęcie!
 
 
Sz@kal 
Rozmowny
starszy Fotoamator



Posty: 375
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

skoro mój autoportret jest mało oryginalny to ja już nie wiem... :wink:
a co do avatara to przymierzam się do zmiany ale czasu i chęci ostatnio brak albo zapominam...
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

Sz@kal napisał/a:
skoro mój autoportret jest mało oryginalny to ja już nie wiem... :wink:


Przecież sam napisałeś, że został stworzony na potrzeby konkretnego konkursu (wygrałeś?), więc jest niejako 'autoportretem' 'wymuszonym' okolicznościami, a nie autoportretem, który byś pokazał np. w swoim ogólnym portfolio w zakładce 'O autorze' ;) Owszem, w tym wątku Twój jest oryginalny ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13