Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja rozwoju FORUM

Czy uważasz, że na forum "Optycznych" powinien być odrębny dział poświęcony smartfonom?
Tak
60%
 60%  [ 3 ]
Nie
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1075
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   Propozycja rozwoju FORUM

Moja propozycja jest krótka: sugeruję mianowicie dodać na głównej stronie forum dział "SMARTFONY", oczywiście ze stałym podtematem pt. "Pomagamy wybrać smartfon". W czasach, gdy smartfony zaczynają być testowane pod kątem jakości zdjęć, jakie można nimi wykonać, to taka rubryka mogłaby tylko zwiększyć poczytność strony. Sam teraz szukam przyzwoitego, niezbyt drogiego smartfona i chętnie bym usłyszał rady i opinie innych użytkowników, ale jak mam szukać po całej sieci jakichś innych forów, stricte smartfonowych, znowu zakładać konto, zapamiętać hasło itd., to... odechciewa się. A na Optycznych akurat smartfony jak najbardziej mieściłyby się w szeroko rozumianym zakresie tematycznym, prawda?
Póki co moje pytanie o smartfon zamieszczę w dziale "Inne akcesoria..."
Pozdrawiam.
:idea:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lcf 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 302
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Skoro DP Review się czasem telefonom przygląda (ot chociażby takiej Nokii 808), to myślę że i na optycznych forum mogło by się pojawić :) .
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1075
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

lcf napisał/a:
myślę że i na optycznych forum mogło by się pojawić :) .

Tym bardziej, jeżeli coraz częściej i głośniej mówi się, że smartfony zżerają segment tanich kompaktów... :roll:
 
 
lcf 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 302
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Soniak10 napisał/a:
lcf napisał/a:
myślę że i na optycznych forum mogło by się pojawić :) .

Tym bardziej, jeżeli coraz częściej i głośniej mówi się, że smartfony zżerają segment tanich kompaktów... :roll:


Cóż - jak popatrzysz na takiego Z2, to ciężko się dziwić. Główny problem to oczywiście obiektywiki śmieszne, ale cóż - przetestować i pokazać ludziom różnicę w jakości obrazu między telefonem/kompaktem, a czymś z nieco większą optyką - też można.
Ostatnio zmieniony przez lcf Czw 12 Cze, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1075
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

lcf napisał/a:
jak popatrzysz na takiego Z2, to ciężko się dziwić

No, fakt, ale Z2 to dla mnie zbyt wysoka półka - cenowa i nie tylko. Tak sobie siedzę i szukam po necie, na ceneo itp. i powoli moja uwaga zaczyna się koncentrować na trzech modelach: LG Swift L7 II, LG Optimus F5 i Xperia E1.

A co do obiektywików, to prawie zawsze mam pod ręką "prawdziwy aparat" więc ten w smartfonie będzie tylko uzupełnieniem "na wszelki wypadek".
Pozdro :wink:
 
 
ryszardo 
Maniak



Pomógł: 46 razy
Posty: 924
Skąd: Józefów
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Soniak10 napisał/a:
lcf napisał/a:
jak popatrzysz na takiego Z2, to ciężko się dziwić

No, fakt, ale Z2 to dla mnie zbyt wysoka półka - cenowa i nie tylko. Tak sobie siedzę i szukam po necie, na ceneo itp. i powoli moja uwaga zaczyna się koncentrować na trzech modelach: LG Swift L7 II, LG Optimus F5 i Xperia E1.


O Xperii E1 zapomnij. Złom totalny. Wiem, bo mam.
Jakość aparatu straszna, użyłem go raz, jak wysyłałem koleżance MMSem rysunek z notatek. Ledwo było cokolwiek widać.

Najgorszą wadą jest to, że telefon ten nie łączy się po WiFi z niektórymi routerami, bo nie. Sony twierdzi, że problemu nie ma, a z moją domową siecią telefon się nie chce dogadać. Na zagranicznych forach ludzie zgłaszają podobne problemy.

Szybkość działania też sporo mniejsza niż to, co widuję u znajomych.
Dla mnie ma 2 zalety: działa i jest w stanie wytrzymać tydzień na baterii. Ja więcej nie potrzebuję, ale nikomu tego nie polecę. Chyba, że może go mieć za darmo (tak jak ja).


Co do tematu: jestem na nie. O aparatach w telefonach i tak można wątek założyć, a za treści na odrębny dział o tej tematyce. Jednak mało kto wybiera telefon głównie z myślą o wbudowanym aparacie.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

LG L-90 ma 8mpix aparat, d... nie urywa , ale łączy się ze wszystkim , może nawet robić za dostawcę internetu dla laptopa i innych urządzeń. Jakoś oczywiście od lustrzanki mocno odbiega, ale panoramy robi łatwo i filmowanie też ma fajne. Jako uzupełnienie -zamiast kompakta w sam raz.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

Skoro chcecie, to macie :-)
 
 
Soniak10 
Optyczny
A700, X-S1, G90



Pomógł: 19 razy
Posty: 1075
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

RobertO napisał/a:
Skoro chcecie, to macie

No niee, nooo... SUPER!! Dzięki! Jeszcze tylko prośba o dodanie w tym dziale stałego wątku pt "Pomagamy w wyborze smartfona". :roll:
Acha, i jeszcze jedno: jeżeli można, to serdecznie proszę o przeniesienie mojego wątku z działu "Inne akcesoria fotograficzne" do tego właśnie, nowego działu, OK?
Pozdro :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16