Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon EOS 5Ds - test aparatu
Autor Wiadomość
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

beata_k napisał/a:
ja z tego żyje a ty tym żyjesz, to jest różnica.


I to jest prawdopodobnie coraz większy problem Twoich klientów, sądząc
po Twoich podszytych frustracją komentarzach.

Nie wiesz czym ja żyję, ani z czego.

Twoje komentarze są napastliwe, złośliwe, jeszcze jeden taki komentarz,
a będę musiał napisać znowu do administratorów portalu i poprosić ich o Twoje ip
i być może zgłosić to na policję, bo mam dość Twoich prześladowań.

Co do wysokiego iso 5ds nie wypada gorzej od 6d, ale przecież 6d to amatorskie FF, nic dziwnego.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

szlicnykotek napisał/a:
Twoje komentarze są napastliwe, złośliwe

Odnoszę wrażenie, że powinieneś zwrócić uwagę na ton swoich komentarzy. Na tym forum zawsze jest jakoś tak, że demony w spokojnych użytkownikach są budzone przez jedną, problematyczną osobę. Przemyśl to, bo jedno ostrzeżenie już masz.
 
 
bogdanek 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

Od Policji to się trzymajmy wszyscy z daleka , oni mają co robić . :wink:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

Ja tylko dodam, że szkoda czasu na wizyty w komendzie. No chyba, że ktoś chce rozbawić policjantów.
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

komor napisał/a:
szlicnykotek napisał/a:
Twoje komentarze są napastliwe, złośliwe

Odnoszę wrażenie, że powinieneś zwrócić uwagę na ton swoich komentarzy. Na tym forum zawsze jest jakoś tak, że demony w spokojnych użytkownikach są budzone przez jedną, problematyczną osobę. Przemyśl to, bo jedno ostrzeżenie już masz.


komor, jak zawsze prawie udana prowokacja, a ja jestem bardzo spokojny.

We Wrocławiu powietrze nie najlepsze, ale nie wiem czy to Ciebie tłumaczy, tłumaczy ?


MM napisał/a:
Ja tylko dodam, że szkoda czasu na wizyty w komendzie. No chyba, że ktoś chce rozbawić policjantów.


Ja dodam, że zależy od komendy i policjantów.
To, że wielu tutaj jest "na opak" wrażenia na mnie nie robi,
tym bardziej zdecydowanie muszę reagować.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

szlicnykotek napisał/a:
Ja dodam, że zależy od komendy i policjantów.


To ja tylko dodam, że przy takiej wizycie w komendzie wysłałbym Ciebie do sądu. Możesz sobie dochodzić roszczeń cywilnych za naruszenie dóbr osobistych. Z kodeksu karnego to raczej tylko zniewaga, ale to też tryb prywatnoskargowy. Policjant ot tak nikomu nie będzie ustalał numeru IP. Policjant musi mieć podstawy prawne, nawet w czasie rządów pisuarów.
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

MM napisał/a:
Policjant musi mieć podstawy prawne, nawet w czasie rządów pisuarów.


ale co to ma do rzeczy czy PIS czy PO ?
poza tym polityka to nie to forum.

no właśnie, a jak kogoś pozwiesz bez IP ?

Jednak wracając do 5ds, jak już wspomniałem 6d nie jest od niego lepsze na wysokim iso,
co jest bardzo ciekawe i obiecujące jeśli ktoś jest w tym systemie
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

szlicnykotek napisał/a:
Jednak wracając do 5ds, jak już wspomniałem 6d nie jest od niego lepsze na wysokim iso,

serio?

6D nieco mniej szumi od 5DIII i trochę bardziej od 1DX.
 
 
szlicnykotek 
Bywalec
od ilości postów



Pomógł: 2 razy
Posty: 162
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

Ty tak uważasz
 
 
beata_k 
Początkujący
smutny jezus


Posty: 34
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

komor napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że powinieneś zwrócić uwagę na ton swoich komentarzy. Na tym forum zawsze jest jakoś tak, że demony w spokojnych użytkownikach są budzone przez jedną, problematyczną osobę. Przemyśl to, bo jedno ostrzeżenie już masz.


usuwanie postów, żenujący powód do przyznania upomnienia oraz podsycanie cisnienia ojcowskim tonem to jeszcze nie moderacja.

szlicnykotek napisał/a:
no właśnie, a jak kogoś pozwiesz bez IP ?


jak pisałam wcześniej, skoro robiłeś to wcześniej to tylko współczuć. Chetnie podam ci IP nie musisz pisać do moderatora "znowu"

a teraz w temacie :)
szlicnykotek napisał/a:
Jednak wracając do 5ds, jak już wspomniałem 6d nie jest od niego lepsze na wysokim iso,


i ty na oko to rozróżnisz przed czy po resamplingu?
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

Aż mnie to zaciekawiło:
- to z tej tabelki i porównania nie wynika, że 6D nie jest lepsze od 5DS na wysokim ISO?
 
 
beata_k 
Początkujący
smutny jezus


Posty: 34
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

T.B. napisał/a:
- to z tej tabelki i porównania nie wynika, że 6D nie jest lepsze od 5DS na wysokim ISO?


tyle, że ta wypowiedź tyczy się tej:

szlicnykotek napisał/a:
Ty tak uważasz


która, odnosi się do tego:

muzyk napisał/a:
6D nieco mniej szumi od 5DIII i trochę bardziej od 1DX.


a akurat to co napisał muzyk dokładnie opisuje ta tabelka a jego wypowiedź kompletnie nie nawiązuje w tym poście do 5ds. To tłumaczy też czemu szlicnykotek nie specjalnie czyta ze zrowumieniem.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

beata_k napisał/a:
a teraz w temacie :)
szlicnykotek napisał/a:
Jednak wracając do 5ds, jak już wspomniałem 6d nie jest od niego lepsze na wysokim iso,


i ty na oko to rozróżnisz przed czy po resamplingu?


Zdanie szlicnegokotka jest prawdziwe.

Sugestia beaty_k, że wyżej wymieniony pisze coś nie tak, jest błędna.

muzyk napisał o 5D III po szlicnymkotku i to on (muzyk) coś tu zmienił albo się pomylił, ponieważ wcześniej, począwszy od tytułu wątku, mowa była wyłącznie o 5DS.
(poprawka: jeden raz o 5D III wspomniał też MM, ale to niczego tu nie zmienia)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

beata_k napisał/a:
usuwanie postów, żenujący powód do przyznania upomnienia oraz podsycanie cisnienia ojcowskim tonem to jeszcze nie moderacja


To może ja spróbuję? Ostrzeżenie +1 :)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

T.B. napisał/a:
coś tu zmienił albo się pomylił, ponieważ wcześniej, począwszy od tytułu wątku, mowa była wyłącznie o 5DS.

Nic się nie pomyliłem. Cały czas mam na uwadze, że temat jest o 5Ds.
Skoro zaś pojawiła się wzmianka o 6D i jego szumach - pospieszyłem donieść, co było wiadome wcześniej, po pojawieniu się 6D na rynku i jego nowej wówczas matrycy.
I tylko to.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15