Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wujek_Pstrykacz
Sro 04 Maj, 2016
Tata vs. córka - różnica pokoleń, ale co dalej?
Autor Wiadomość
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

Twoje narzekania na obiektywizm testów Pentax są ogólnie znane.
Nadgorliwość również http://forum.optyczne.pl/...ghlight=#479854
Czy to jest maniakalne?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

dcs, ja czytam testy Pentaksa przede wszystkim dlatego, że tego sprzętu używam i komentuję zwłaszcza jeśli widzę jakieś nieścisłości, czy gdy przytoczone opinie wydają mi się nieuzasadnione, bądź niepełne, albo wyniki jakiegoś testu mocno odbiegają od doświadczeń własnych lub zasłyszanych/przeczytanych opinii lub innych testów.
Teraz Ty wyjaśnij swoje, daleko bardziej "niestandardowe" zachowanie... :razz:
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

jaad75 napisał/a:
To naprawdę nie kwalifikuje się wg. Ciebie pod grube problemy z głową?

Eee - tak mocno bym do tematu nie podchodził.

Każdy z dużo piszących na forumach ma jakiegoś fioła... :razz: :wink:
ale do psychiatryka bym nie odsyłał, bo to ani miłe, ani potrzebne jest.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

muzyk napisał/a:
Każdy z dużo piszących na forumach ma jakiegoś fioła... :razz: :wink:
ale do psychiatryka bym nie odsyłał, bo to ani miłe, ani potrzebne jest.
Jestem przekonany, że to dopiero wierzchołek góry lodowej... :razz:
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

http://forum.optyczne.pl/...ghlight=#513750
fides napisał/a:
Wysłany: Sro 18 Maj, 2016 22:30
Myślałem, że masz jakieś silne argumenty "za".

jaad75 napisał/a:
Za entrylevelowym szajsem? Nigdy nie mam nawet niezbyt silnych argumentów "za". :razz:
mowa o Pentax K-S1

Pentax K-S1 - Test aparatu: 9 komentarzy jaad75 (z 60) 15% całości http://www.optyczne.pl/28..._%2860%29_.html

Inny "entrylevelowy szajs" Pentax też ci leży na sercu http://forum.optyczne.pl/...ghlight=#479854
Ostatnio zmieniony przez fides Sro 25 Maj, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

dcs, to teraz przytocz te argumenty "za" K-S1 wynikające z moich komentarzy pod testem. :razz:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

Panowie, jak dzieci. Temat zszedł na złą drogę i chyba niedługo się zakończy zamknięciem :neutral:
 
 
sosin 
Początkujący


Posty: 25
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

Troche strata czasu czytać was oboje. jaad75, jak juz do innych mówisz chłopie, to zapytam, ty masz życie prwyatne? Bo jesteś prawie na każdym forum, ja rozumiem być rentierem albo rencistą ale życie prywatne jest fajne.

Mimo wszystko od was mozna się sporo nauczyć, np. że pentax woli dać uszczelkę zamiast dobrego af, bo zwykły simering/oring tańszy niż sprawny silniczek w obiektywie :smile:
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

3 dni temu napisałem pod tym testem na fotopolis komentarz z mojego (wtedy jedynego) konta na disqus.
Komentarz o prawie identycznej treści jak ten mój pierwszy, który obecnie się tam znajduje.
Mam to konto od 4 lat i do piątku napisałem z niego w sumie 11 komentarzy.
Komentarz ten po pewnym, dłuższym czasie został usunięty (Detected as spam).
Kolejne też po jakimś czasie były kasowane.
Następnego dnia założyłem drugie konto i z pewnym poślizgiem komentarz też usunięto...
Jakiś miły człowiek mnie oflagowywał.

A wiecie kto pisał kolejne komentarze w tym czasie?
https://disqus.com/home/discussion/fotopolis/pentax_k_1_test_aparatu/
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

sosin napisał/a:
jaad75, jak juz do innych mówisz chłopie, to zapytam, ty masz życie prwyatne?
Dziękuję, jak najbardziej. :smile:
sosin napisał/a:
Bo jesteś prawie na każdym forum
Nie, jestem tylko na kilku forach, regularnie w zasadzie może na dwóch (wliczając w to Optyczne, na którym ostatnio bywam bardzo nieregularnie), zawsze pod tym samym nickiem i nie udaję kogoś, kim nie jestem. Bardzo łatwo to zweryfikować.
sosin napisał/a:
Mimo wszystko od was mozna się sporo nauczyć, np. że pentax woli dać uszczelkę zamiast dobrego af, bo zwykły simering/oring tańszy niż sprawny silniczek w obiektywie :smile:
Taa, oczywiście. Sprawny "silniczek w obiektywie" to jedyna gwarancja pewnego autofokusa. Gratuluję, dcs na pewno też pęka z samozadowolenia... :lol:
dcs napisał/a:
3 dni temu napisałem pod tym testem na fotopolis komentarz z mojego (wtedy jedynego) konta na disqus.
Komentarz o prawie identycznej treści jak ten mój pierwszy, który obecnie się tam znajduje.
Mam to konto od 4 lat i do piątku napisałem z niego w sumie 11 komentarzy.
Komentarz ten po pewnym, dłuższym czasie został usunięty (Detected as spam).
Kolejne też po jakimś czasie były kasowane.
Następnego dnia założyłem drugie konto i z pewnym poślizgiem komentarz też usunięto...
Jakiś miły człowiek mnie oflagowywał.
Musiałbym zniżyć się do Twojego poziomu, żeby flagować Twoje komentarze, tylko dlatego, że nie zgadzam się z ich treścią. Zresztą Disqus, o ile mi wiadomo, nawet nie daje nawet możliwości flagowania komentarzy - jedyne, co mógłbym zrobić, to downvote'y, a jak każdy może sprawdzić, nawet do tego się nie zniżyłem.

[ Dodano: Czw 26 Maj, 2016 03:06 ]
dcs napisał/a:
Mam to konto od 4 lat i do piątku napisałem z niego w sumie 11 komentarzy.
Komentarz ten po pewnym, dłuższym czasie został usunięty (Detected as spam).
Kolejne też po jakimś czasie były kasowane.
BTW, z konta "decees" z którego poszedł pierwszy komentarz, napisałeś w sumie tylko jeden, w całej historii konta, z konta "dcsopty" masz 20, ale z niego nie wypowiadałeś się w wątku o którym rozmawiamy, "Andrzej Fides" napisał (jak narazie) 2 komentarze, czyli wszystkie pod testem K-1. Jak widzisz, Disqus jest na tyle przejrzysty, że kłamstwa i manipulacje wychodzą bardzo łatwo.
 
 
fides 
Entuzjasta
fides


Pomógł: 8 razy
Posty: 557
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

jaad75 napisał/a:
Zresztą Disqus, o ile mi wiadomo, nawet nie daje nawet możliwości flagowania komentarzy

Nieprawda https://help.disqus.com/customer/en/portal/articles/466224-flagging-comments

Jest tam też formularz zgłoszeń https://feedback.disqus.com/spam/

jaad75 napisał/a:
jedyne, co mógłbym zrobić, to downvote'y, a jak każdy może sprawdzić, nawet do tego się nie zniżyłem.

-dwa upvote'y dla twoich komentarzy od https://disqus.com/by/disqus_FwnoU0TeBE/ :wink: były pierwsze

jaad75 napisał/a:
z konta "decees" z którego poszedł pierwszy komentarz, napisałeś w sumie tylko jeden

-...pod testem Pentax K-1 i został usunięty [ 3 days ago ]

Nieprawda
Pierwsze usuwane były z dcsopty
[ jak mówi disqus: 4 days ago] -jak napisałem:
fides napisał/a:
Komentarz ten po pewnym, dłuższym czasie został usunięty (Detected as spam).
Kolejne też po jakimś czasie były kasowane.
Następnego dnia założyłem drugie konto i z pewnym poślizgiem komentarz też usunięto...


jaad75 napisał/a:
z konta "dcsopty" masz 20, ale z niego nie wypowiadałeś się w wątku o którym rozmawiamy,

Nieprawda
z tego konta napisałem 8 pierwszych komentarzy pod testem Pentax K-1, które usuwano

(o treści podobnej do tego który obecnie tam jest -jak pisałem)

-bo jak pisałem:
fides napisał/a:
Mam to konto od 4 lat i do piątku napisałem z niego w sumie 11 komentarzy.

Ośmiokrotnie usuwano mój komentarz dcsopty pod testem Pentax K-1.
Założyłem więc nowe z którego komentarz usunięto :roll: ...

[jeden zaginiony komentarz (11+8-20) to pewnie https://help.disqus.com/customer/en/portal/articles/664693-why-are-comments-visible-in-the-disqus-admin-but-not-on-my-site- ]

Ach, ten marketing szeptany Pentax...
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

fides napisał/a:
Nie prawda https://help.disqus.com/customer/en/portal/articles/466224-flagging-comments

Jest tam też formularz zgłoszeń https://feedback.disqus.com/spam/
Dopiero teraz zobaczyłem, że faktycznie pojawia się mała flaga w górnym rogu. Nie zauważyłem, że jest taka możliwość.
fides napisał/a:
-dwa upvote'y dla twoich komentarzy od https://disqus.com/by/disqus_FwnoU0TeBE/ :wink: były pierwsze
I Ty sądzisz, że założyłem sobie konto "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz", żeby robić sobie upvote'y? :lol: Ja wiem, że każdy sądzi wg siebie i pewnie Cię nie przekonam, ale zapewniam Cię, że nie. Zresztą nie sądzisz, że inteligentniej by było użyć do tego jakiegoś bardziej prawdopodobnego i wiarygodnego nicka?
fides napisał/a:
jaad75 napisał/a:
z konta "decees" z którego poszedł pierwszy komentarz, napisałeś w sumie tylko jeden

-...pod testem Pentax K-1 i został usunięty [ 3 days ago ]
Widziałem przez chwilę tylko ten jeden - pojawił się jakoś w podobnym okresie, kiedy odpowiadałem na komentarz autora testu i chwile po tym faktycznie zniknął - byłem przekonany, że usunąłeś go na chwilę sam, żeby coś dopisać. Kolejny pojawił się już z konta "Andrzej Fides" następnego dnia bodaj (i od razu upvote'owany z dwóch Twoich kolejnych kont :lol: ).
fides napisał/a:
Ośmiokrotnie usuwano mój komentarz dcsopty pod testem Pentax K-1.
To też o czymś świadczy... :razz:
Zapewniam Cię, że nie mam z tym nic wspólnego - do dzisiaj nie wiedziałem, że jest opcja flagowania i że z automatu usuwa oflagowane posty.
fides napisał/a:
Ach, ten marketing szeptany Pentax...
Że niby "marketing szeptany" usuwa Ci posty z Disqusa? :lol:
To, że ktoś, czy może nawet bot (bo wrzucasz dużo linków) uznał Twój komentarz za spam, to jeszcze nie marketing szeptany.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

sosin napisał/a:
pentax woli dać uszczelkę zamiast dobrego af, bo zwykły simering/oring tańszy niż sprawny silniczek w obiektywie

Nie całkiem tak. Na sprawny silniczek w obiektywie potrzeba miejsca którego szczególnie w serii limitowanej rozmiarem za wiele nie ma , więc lepiej dać sprawny silniczek w aparacie. Cóż , warczy - wiem - i całkiem cicho nie będzie, bo przekładnia zawsze będzie hałasować. W czym to przeszkadza? W 90% zdjęć - w niczym. Może na sali koncertowej - ale tam bardziej będzie dolegać klapanie lustrem - więc cóż że canony mają swój cudowny napęd skoro klapią jak dorożkarskie konie kopytami... To ja już wolę pobzykiwanie wiertarki w 70Ltd czy 100WR i ciche klapnięcie K-3. Tym bardziej że można wstępnie wyostrzyć ręcznie i usłyszeć cichutkie cyk-cyk. (doostrzenie-zdjęcie)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Andrzej M. Znow bzdury piszesz.

W Canonach jest opcja cichszej migawki...
owszem, idealnie cicho nie jest jak np. w niektorych Panasonicach, ktore maja migawkę elektroniczną, ale wystarczająco cicho.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

muzyk napisał/a:
W Canonach jest opcja cichszej migawki...

W których i w trybie seryjnym też?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16