Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 02 Sty, 2018
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU 2017
Autor Wiadomość
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

90s,fatman Kłaniam się :-)

133. Z nico innego ujęcia.


 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal, 133 super zdjęcie zwłaszcza kadr. Też się ostatnio bawię w barwienie świateł i cieni. Efekty są czasem bardzo ciekawe.
Z uwag jedyne co mi się w oczy rzuca to obwoluta po lewej stronie zdjęcia. niby perspektywa powietrzna na horyzoncie ale mocno podbita przy krawędziach skał.

Robisz postępy z każdym kolejnym zdjęciem. Gratulacje
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal,
Lubię takie.
Uwagi podobne jak 90s.
Również ostatni plan (między skałami) świeci nienaturalnie trochę.
Suwaczek kontrastu chyba za bardzo w prawo uciekł. :razz:
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Dzięki panowie. Między skałami lekko doświetlałem, zbyt jasny kontrast był i tak wydawało mi się nieco lepiej. Jeśli chodzi o lewą stronę to nie pomyślałem a faktycznie mogłoby to wyglądać lepiej.Trudno, poszło już w świat.
 
 
sokarsg-1 
Bywalec


Posty: 156
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal133 pierwsza liga.

134
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal -No panie wyrastasz na lidera tego działu :grin:

sokarsg-1-Cukierkowo wyszło.Za mocno na kolorach :wink:
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

sokarsg-1 Wielkie dzięki,ale do pierwszej ligi to jeszcze mi brakuje :-)
witkot Dzięki.Nawet bym nie śmiał panie! :-)
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal napisał/a:
do pierwszej ligi to jeszcze mi brakuje :-)


Ńie bądź taki skromny. Ty i 90s trzymacie poziom tego wątku podczas kiedy inni obrastają tłuszczem bo już nie chce im się rano wstawać :razz:
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

fatman, Dzięki kolego, chociaż w moim przypadku ten poziom to jedna wielka sinusoida. Ciągle szukam swojego stylu, manewruje pomiędzy maksymalnym realizmem a możliwą do zaistnienia fikcją.
Tak więc poszukiwania świętego Grala cd:)
Poza tym obecnie muszę się skupić bardziej na portrecie i produktowej bo tutaj mam spore braki, wszak ostatnie lata spędziłem w większości na krajobrazie.

A jak tam u Ciebie z postępami i planami?
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

90s, też jestem poszukujący (co widac po nowej dziedzinie - dronografii :mrgreen: ), w którą wszedłem ostatatnio.
Prawdą jest też, że mało co mnie ostatnio zadowala z mojej "tfurczości" :wink:
No i weny brakuje...
W ubiegłym tygodniu byłem w Atenach - wróciłem z niczym.
Dwa tygodnie temu spędziłem 6 dni w Rununii - nie dość, że mało pstryknąłem to wszystko poszło w kosz.
Byłem 2 dni w Tatrach - to znowu dobrej pogody nie było.
Ogólnie to... krwawa kiszka jak widzisz.

Ale raczej jestem na drodze odchodzenia od realizmu (z wyjątkiem krajobrazowej).

Z rozpaczy zacząłem drukować swoje obrazki w dużych formatach i obwieszać nimi chałupę.

W przyszłym tygodniu lecę do Stambułu a w czerwcu do Walencji i Madrytu.
Do projektu w podczerwieni (śladami Calatravy i Hadid), który dawno już jest w moich planach potrzebna jest bezchmurna, słoneczna pogoda.
 
 
fazi75 
Rozmowny


Posty: 443
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

135.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

fazi75, bardzo OK.
Brakuje mi troche zakończenia dołu (pierwszego planu po prawej stronie)
I dlatego wydaje się, że zdjęcie troche "ciąży" na prawo.
Poza tym jest na prawdę ładnie.
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

fazi75, Ładna kolorystyka i ciekawe miejsce.

fatman, To ci się w cale nie dziwie że się tak zniechęciłeś. Z drugiej strony to też dobry znak, takie kraje, tyle wypadów i zero zdjęć. Z czasem kryteria i wymogi co do swoich zdjęć rosną. I lepiej nie mieć nic jak wrzucić byle co.

Zawsze myślałem też że fotki z drona to samograj. Sama taka perspektywa robi zdjęcie.
Napisz coś więcej o wrażeniach wadach i zaletach.
Sam bym bardzo chciał sobie tak popstrykać, jednak na razie zniechęcają mnie parametry optyki, matryc oraz cena:).
 
 
WojciechW 
Optyczny



Pomógł: 38 razy
Posty: 1373
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

Też uważam, że 135 jest bardzo OK.

Serdecznie pozdrawiam,

WojciechW
 
 
fazi75 
Rozmowny


Posty: 443
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Maj, 2017   

fatman napisał/a:
fazi75, bardzo OK.

90s napisał/a:
fazi75, Ładna kolorystyka i ciekawe miejsce.
WojciechW napisał/a:
Też uważam, że 135 jest bardzo OK.

Dzięki:-) Bardzo mi miło, że tak uważacie :-)
fatman napisał/a:
Brakuje mi troche zakończenia dołu (pierwszego planu po prawej stronie)

Czyli za ciasno? Na tą chwilę najszersze czym dysponowałem to 18mm na APS-C, ale mam teraz też coś szerszego :-) Więc mam nadzieję, że niebawem coś w miarę do pokazania ustrzelę :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15