Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Torba na pas...
Autor Wiadomość
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   Torba na pas...

Poszukuję torby na body+17-50+70-200+lampa i ew. na coś jeszcze, czyli takiej większej. Chodzi o to, żeby taka torba miała, oprócz normalnego paska na ramię również mocowanie na pas biodrowy. Może to być top loader, w sumie kształt nie ma znaczenia. Ważny jest pas biodrowy.
Możecie coś polecić? Dzięki za wszelkie sugestie.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sob 19 Sie, 2017   

Ale chcesz używać jako pas biodrowy, czy normalnie na ramieniu + dodatkowo przypinane, aby się nie majtało? Wiesz, body + 2 szkła to spora waga i nie słyszałem nawet o tak wielkiej torbie na biodro.
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Sie, 2017   

Wojmistrz napisał/a:
Ale chcesz używać jako pas biodrowy, czy normalnie na ramieniu + dodatkowo przypinane, aby się nie majtało? Wiesz, body + 2 szkła to spora waga i nie słyszałem nawet o tak wielkiej torbie na biodro.

No właśnie ja też nie bardzo sobie przypominam, żebym widział coś takiego u jakiegoś producenta toreb. Dlatego pytam, czy może ktoś, coś...
Wydaje mi się, że widziałem coś takiego u jakiego fotoreportera na zawodach sportowych, ale pewny nie jestem.
Zależy mi na tym, żeby torba opierała się na pasie. Do tej pory do przenoszenia tego zestawu miałem całkiem fajnego top loadera na ramię Case Logic, ale po pierwsze, zaczął się rozlatywać, a pod drugie, zaczęły mnie boleć od tego plecy (starość... :???: )
Coś mi się jednak wydaje, że będę musiał inaczej podejść do problemu.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Sie, 2017   

Tomek, może widziałeś taki pas, na którym podwiesza się futerał na samo 70-200 i ewentualnie obok niewielka torba na jakieś inne lekkie szkło. Widziałem coś takiego u jednego gościa, pozwalało mu to ogarniać reporterkę bez upierdliwej torby i zmiana obiektywu była szybka i bezpieczna. Na plecach miał niewielki plecak w którym miał już naprawdę niewiele co, butelkę z wodą i drobne szpeje foto.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Sie, 2017   

Pół godziny szukałem, ale znalazłem tylko takie coś, to nie ten gość, którego miałem na myśli, ale podobnie :)

RK1606_MG_4114.jpg
Plik ściągnięto 4197 raz(y) 229,75 KB

 
 
BartekG 
Uczestnik


Posty: 91
Wysłany: Pon 21 Sie, 2017   

FotoTomek napisał/a:

Zależy mi na tym, żeby torba opierała się na pasie. Do tej pory do przenoszenia tego zestawu miałem całkiem fajnego top loadera na ramię Case Logic, ale po pierwsze, zaczął się rozlatywać, a pod drugie, zaczęły mnie boleć od tego plecy (starość... :???: )
Coś mi się jednak wydaje, że będę musiał inaczej podejść do problemu.


Tanie torby supermarketowe często mają możliwość noszenia na pasie biodrowym - takie 2 taśmy na jednej ze ścianek. Chodzę tak w góry - bardzo wygodne i nawet nie przeszkadza przy podejściach. Jak pasek od aparatu jest odpowiednio długi to aparat leży na torbie i nie obciąża szyi. Klapka otwierana od siebie jest wygodniejsza. Przejdź się po saturnach, mediamarktach i euro rtv.
Ja mam taką, ale nie jestem zadowolony bo ma za mało schowków:


http://allegro.pl/torba-f...5613086454.html
 
 
FotoTomek 
Rozmowny
Foto w błoto



Pomógł: 6 razy
Posty: 422
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Sie, 2017   

komor napisał/a:
Tomek, może widziałeś taki pas, na którym podwiesza się futerał na samo 70-200 i ewentualnie obok niewielka torba na jakieś inne lekkie szkło. Widziałem coś takiego u jednego gościa, pozwalało mu to ogarniać reporterkę bez upierdliwej torby i zmiana obiektywu była szybka i bezpieczna. Na plecach miał niewielki plecak w którym miał już naprawdę niewiele co, butelkę z wodą i drobne szpeje foto.

Takie coś to ja znam. Taki system robi np. Newswear, ale takiej dużej torby nie ma.
Na 99% jestem jednak pewny, że widziałem taką dużą torbę.

Póki co pomysł mam taki, żeby moją starą torbę, która zaczyna się rozlatywać przerobić tak, żeby można było ją nosić na pasie. Wtedy będę mógł sprawdzić, czy takie rozwiązanie w ogóle ma sens.

[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2017 15:08 ]
Wracam do tematu, bo prowizorycznie przerobiłem moją starą torbę na taką, którą można nosić na pasie. Trochę potestowałem takie rozwiązanie i okazuje się, że sens jego jest raczej słaby. Torba mocno obciąża jedną stronę, mocno się majta i przeszkadza w chodzeniu. Mało to wygodne i w sumie teraz rozumiem, czemu nikt nie produkuje takich wynalazków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 18