Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Panasonic Lumix DMC-FZ50 czy Fujifilm FinePix S9600 ???
Autor Wiadomość
Misiek75
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

znalazłem jeszcze w necie ciekawą rzecz http://pl.youtube.com/watch?v=uGJfy-6bbFc
zdjęcia sekwencyjne połączone w film - wygląda całkiem nieźle - zapowiada się niezła zabawa :twisted:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

Bierz Sandisk Extreme III 2 gb
 
 
Misiek75
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Czw 06 Gru, 2007   

czy warto kupić tu ten aparat: http://www.fotorimex.pl/ :?:
tzn czy ten sklep jest ok :?:
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 06 Gru, 2007   

Ja nie znam. Widze, ze jest znacznie tanszy w tym sklepie niz w tych sprawdzonych ( e-cyfrowe, cyfrowe, foto-plus itd. ). Tak jakby karta gratis. Na ceneo Rimex ma pozytywne opinie.

Jestes Misiek z Warszawy?

Bo jak tak to może najlepiej byłoby osobiście u nich sprzet odebrać - wtedy bedziesz miał pewność.

Najważniejsze jest to, aby był paragon ( f-ra ) + karta gwarancyjna z prawidłowym numerem seryjnym aparatu ( i nie tam ze ci podbija za pare dni jak sobie sprawdzisz, maja przy zakupie podbic ). Bo wtedy masz zawsze prawo w razie czego udac sie bezposrednio do serwisu Canona.

Poczekaj troszke, moze ktos w tym sklepie kupowal. I wrzuc zapytanie na Shoutboxa ( to na dole na glownej stronie forum ).

Kazda oryginalna karta pamieci musi miec numer seryjny.

Tu masz artykuł jak rozpoznać podróbke:

http://www.overclockers.c...ke_Memory_Cards
 
 
Misiek75
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

dzwoniłem do nich zapytać o szczegóły , pytam o gwarancję a oni mi na to , że serwis tylko u nich po odesłaniu sprzętu - no to ja im dziękuje w takim razie :- (
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

No to trudno. Moim zdaniem lepiej dolożyć, a kupić w dobrym sklepie. A nie jakies tam widmo, którego za pół roku może nie być.

Te sa sprawdzone ( długo na rynku i najwieksze obroty ):

www.cyfrowe.pl
www.e-cyfrowe.pl
www.fotoplus.pl

Popatrz jeszcze na inne posty, bo jest jeszcze paru innych sprawdzonych sprzedawców.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

Ja to się w ogóle sparzyłem i teraz żałuję pare paczek bym dopłacił i kupił u dystrybutora żywego 70km od chałupy to przynajmniej można pojechać i w tubę dać a tak kasa wpłacona, to już się na maile tak po prostu nie odpowiada i co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
 
 
Misiek75
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

kupię więc w sklepie u siebie w B-B , obiecał mi gość dorzucić kartę extremeIII za 100 (aparat 1699zl)
 
 
Namor 
Uczestnik


Posty: 91
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

tu o fotorimex


http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=1608

widmem to nie są, bo są już długo na rynku, ale sprowadzają sprzęt z zagranicy w jakiś "dziwny sposób" i w razie awarii wywożą go np. do Berlina i tam serwisują. W razie problemów bywają humorzaści.
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

No to już mamy gości na widelcu. Jest taniej bo maja sprzęt z zagranicy. Czyli w Polce gwarancja nie działa. Kup u siebie Misiek albo tam co ci pisalem. I sprawdz ta karte. Bo bubli jest dużo.
 
 
Misiek75
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Czw 13 Gru, 2007   

no i mam go od dzisiaj ;-)
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Misiek75 napisał/a:
no i mam go od dzisiaj ;-)


Jak pocykasz nim troche to napisz o swoich wrażeniach bo malo jest o tym aparacie na forum. Fajnie, że już masz. I do zobaczenia w Tatrach....bo dość czesto sie tam kręce.
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

W Rimexe zamówiłem właśnie Canona A570 IS dla bratanicy przesyłka błyskawiczna bo wczoraj zamówiłem ok 13 a dziś paczka jest już w sortowni w Szczecinie - zobaczymy jak to będzie z tym pochodzeniem sprzętu bo skoro będzie miał instrukcję nie po polsku to trzeba będzie poszukać polskiej w necie.
 
 
iris
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Wto 25 Gru, 2007   

a jak wypada porównanie tych aparatów (Canona G9 i Lumixa DMC-FZ50) pod kątem fotografowania architektury? Potrzebuję dobrego aparatu do 2 tys. zł max, z uwagi na kierunek studiów (historia sztuki) - musi sprawdzać się przy fot architektury, ale też w nie zawsze dobrze doświetlonych wnętrzach, powinien możliwie jak najmniej zniekształcać kolory itp. Na ile osławione szumy FZ50 są rzeczywistym problemem?
 
 
Smola 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 817
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 31 Gru, 2007   

iris napisał/a:
a jak wypada porównanie tych aparatów (Canona G9 i Lumixa DMC-FZ50) pod kątem fotografowania architektury? Potrzebuję dobrego aparatu do 2 tys. zł max, z uwagi na kierunek studiów (historia sztuki) - musi sprawdzać się przy fot architektury, ale też w nie zawsze dobrze doświetlonych wnętrzach, powinien możliwie jak najmniej zniekształcać kolory itp. Na ile osławione szumy FZ50 są rzeczywistym problemem?


W tym temacie na pierwszej strony post by MAZIEK - sa sample i szumiiiiii :wink:

Do architektury to bedziesz potrzebowal wyższych ISO czyli Panas odpada.

Z tego co pisal MM G9 powyżej ISO 400 też szumi.

Tobie to by sie przydalo lustro plus jakas stalka z dobrym swiatlem z szerokim katem albo chociaz taki Tamron 17-50/2.8 - calkiem jasny. W kazdym razie szklo tego typu.

Za te 1200 kupisz szklo.

Czyli za 1000 zl musialbys kupic uzywane body. A w rzeczywistosci body typu A100, 400D itp. chodza po 1500 zl.

Widzisz problem w tykm ze wiekszosc kompaktow ma ogniskowa od okolo 30mm ( ekwiwalent dla klatki filmu ) i 2.8 tylko na najwiekszej szerokosci, a to wymusza wyzsze ISO. A przeciez czasami bedziesz chcial i jakis detal uchwycic. A wtedy obiektywy w kompaktach ciemnieja do tych ok 4.0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10