Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sob 04 Paź, 2008
Dlaczego profesjonaliści wybierają Canona, lub Nikona...?
Autor Wiadomość
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

I później ci wszyscy początkujący stają się profesjonalistami o których jest ten temat?

Pytanie brzmi dlaczego profesjonaliści wybierają najczęściej Canona i Nikona, a nie dlaczego Canon i Nikon są najczęściej wybierane w ogóle.

Więc, panowie, albo nie na temat, albo bez zrozumienia :cool: :wink:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Baku napisał/a:
Pytanie brzmi dlaczego profesjonaliści wybierają najczęściej Canona i Nikona

Była już mowa o tym, że zależy którzy profesjonaliści... Cała dyskusja o muzykach, rozwinęła się właśnie z tego, że mamy profesjonalistów "chałturników" i nazwijmy to "artystów"... Ci pierwsi najczęściej wybierają C i N, Ci drudzy wybierają na co mają ochotę...
 
 
wulf 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 213
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

jaad75 napisał/a:
Baku napisał/a:
Pytanie brzmi dlaczego profesjonaliści wybierają najczęściej Canona i Nikona

Była już mowa o tym, że zależy którzy profesjonaliści... Cała dyskusja o muzykach, rozwinęła się właśnie z tego, że mamy profesjonalistów "chałturników" i nazwijmy to "artystów"... Ci pierwsi najczęściej wybierają C i N, Ci drudzy wybierają na co mają ochotę...

jaad75, może lepiej tak nie pisać bo znowu goltar zamknie temat, tak jak ten o szumach w C i O. :razz:
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

A dlaczego nie? Nic nie napisałem, bo ..generalnie mogę się zgodzić z tym co napisał jaad75, co więcej nie widzę w tym nic prowokacyjnego ani skłaniającego moderatorów do zamykania tego tematu.

Skoro zostało ustalone, że to profesjonaliści-chałturnicy (choć to "chałturnicy" ma nieco pejoratywny wydźwięk, a ja bym raczej powiedział profesjonaliści "nieartystyczni") decydują o popularności tych marek, to ponawiam pytanie... Kogo widzicie na miejscu trzecim?
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Według mnie trzecią marką jest Pentax, choć u nas dużo mniej popularny niż za Wielką Wodą...
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

A może po prostu rzemieślnicy ;)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Tutaj juz duzo trudniej jednoznacznie stwierdzic.
 
 
davaeorn 
Entuzjasta
Uszczęśliwiony :)



Pomógł: 9 razy
Posty: 565
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Ja bym na 3 miejscu postawił Sony... ale to moje zdanie...
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

davaeorn napisał/a:
Ja bym na 3 miejscu postawił Sony... ale to moje zdanie...

Nie sądzę... Na pewno częściej będzie Hasselblad, Mamiya, Sinar, Contax, Leica, Pentax i mnóstwo innych, w zależności od stylu fotografii... Wśród fotografów mody, raczej zdecydowanie na czoło wychodzi Hasselblad... Myślę, że częściej spotkasz zawodowca z E-3, niż z A700... Choć oczywiście jest szansa, że po premierze A900 sytuacja zmieni się mocno na korzyść Sony...
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

jaad75, ale te marki to wymieniasz tak generalnie czy w Polsce?
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Mówię o tym, co widzę na własne oczy lub czytam na forach międzynarodowych... Polska nie jest raczej szczególnie reprezentatywnym rynkiem...
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Dlatego wlasnie pytam. Bo w Polsce raczej malo jest Hasseli czy Mamiya. Bo to bardzo drogi sprzet jak na nasze realia.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Nie mówię wyłącznie o sprzęcie cyfrowym...
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

jaad75 napisał/a:
Haselblatt
A co to takiego?... :razz:
Zdjęcia na jego stronce mi się nie podobają... :???:


Niewazne czy haselbfuff czy Hostel blood...wszyscy wiemy o co chodzi
wiec nie lapmy sie za slowka,
i nie o to chodzi czy sie podobaja czy nie bo to tez nie o to chodzilo

Spytalem sie go dlaczego uzywa Nikona i co sadzi o Canonach
Jedynym powodem dla ktorego uzywa Nikona bylo to ze wedlug niego cytuje - "Nikon
jest prostszy w obsludze i ma szybszy dostep do parametrow" i tylko to
nic innego
Ja akurat mam zupelnie odmienne zdanie na ten temat no ale spytalem i taka otrzymalem odpowiedz

A moja konkretna odpowiedz jest - uzywaja obie firmy tak samo.
I odpowiedz ta nie wynika z przypadkowych wywiadow srodowiskowych ale z czystej
matematyki sprzedazy sprzetu profesjonalnego.
Pytanie wiec jest troche bez sensu bo nie powinno byc adresowane do forum
tylko do czlowieka ktory moze sprawdzic dane statystyki sprzedazy takiego sprzetu
Dlatego pewnie tez z tego powodu odchodzimy czesto od tematu glownego w dyskusjach
Rownie dobrze moglbym zadac pytanie pt
"Ile profesjonalnego sprzetu ukradziono wiecej Nikona czy Canona"
"Jaka grupa ludzi czesciej nie zatrzymuje sie na stopach ? 19-21 czy 22-23 lata"
Trzeba po prostu zajrzec do statystyk raportow kradziezy czy mandatow i odpowiedz jest gotowa
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Allan napisał/a:


1. Profesjonalista - jest to obiekt rzadszy statystycznie od amatora ale o zwiekszonym prawdopodobienstwie
wykonania lepszej pracy niz amator.


Syntetyczność tej definicji i prostota z jaką dotyka sedna sprawy ujęły mnie. Piszę poważnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14