Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Co zamiast KITA do Sony
Autor Wiadomość
pan.tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

miałem nieprzyjemność focić tym kiedyś jedną imprezę na Nikonie D50.
same negatywne wrażenia.
wolałbym dołożyć te 99 zł i znabyć SAL55200 albo poszukać MAF 100-300 bo używki chodzą teraz w tej cenie
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






patradz 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   Jaki obiektyw do Sony Alpha 350?

Cześć, jestem tutaj nowa. Założyłam konto, bo mam do Was pytanie. Mam lustrzankę Sony Alpha 350. Jakie polecacie obiektywy (w miarę przystępnej cenie). Chodzi mi o obiektyw do robienia portretów i zdjęć z podróży (ale bardziej portrety i zdjęcia fashion). I orientujecie się gdzie można tanio dostać obiektywy? Jeśli napisałam coś co nie jest dokładnie sprecyzowane, to wybaczcie! Liczę na Was.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi pomożecie :)
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

patradz napisał/a:
Mam lustrzankę Sony Alpha 350. Jakie polecacie obiektywy


patradz, a jakie obiektywy już masz?

patradz napisał/a:
(w miarę przystępnej cenie)


Jaka cenę uważasz za przystępną?
 
 
patradz 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Obecnie nie mam żadnego, od kilku miesięcy nie mam aparatu, bo zepsuł mi się obiektyw, a miałam nawet nie pamiętam jaki, jakiś najprostszy podstawowy. A co do ceny, max. trochę ponad tysiąc złotych. Jeśli byłoby coś tańszego to też nie pogardzę :D
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

patradz napisał/a:
zepsuł mi się obiektyw, a miałam nawet nie pamiętam jaki, jakiś najprostszy podstawowy


W takim razie polecam lekturę wątku: http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=10524
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

No to zanim zieloni przeniosą i scalą, to zaproponuję z allegro 18-55 i co tego 35/1.8 lub 50/1.8
 
 
rafisko 
Rozmowny
ignorant


Pomógł: 5 razy
Posty: 304
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Minolta 50/1.7 albo 1.4
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 13 Mar, 2013   

Scaliłem do odpowiedniego tematu i polecam przeczytanie tematu od początku.
 
 
evanduril 
Bywalec
Portrecista


Pomógł: 1 raz
Posty: 106
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Pytanie za 101 punktów, czy da się rozsądnie zastąpić Tamronem 17-50 2.8 XR Di II LD Asp. dwa obiektywy:
- kitowy Sony 18-55 (ze względu na rozpiętość ogniskowej)
- Pancolar 50 1.8 (ze względu na GO przy 2.2-2.8)
?

Wymyśliłem sobie, że potrzebuję podobnych ogniskowych co kit, ale ze światłem zbliżonym do Pancolara 1.8, który mi ładnie rozmywa tło. Pancolarem i tak nie robię zazwyczaj zdjęć przy 1.8 (słabsza ostrość), tylko właśnie w granicach 2.5-2.8, więc nie powinienem jakoś znacząco odczuć tej różnicy w świetle. Nowy Tamron to jakieś 1300 zł, po sprzedaży kita (200 zł) i Pancolara (300 zł) miałbym fajne szkło, lepsze od obydwu, za 800 zł :)
 
 
Kici 
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

W takim razie i ja poprosze o pomoc:) jaki kupić obiektyw do sony alfa 330? mam zwyklgo kita, chcialabym robic fotki przedewszystkim malemu synkowi i zdjecia portretowe, zalezy mi na dobrej ostrosci i rozmytym tle
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

A ile chcesz wydać?
 
 
Kici 
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Sro 03 Lip, 2013   

MC no wiadomo, że jak najmniej jak tylko sie da:)
 
 
pan.tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

zacznij od Konica Minolta AF 50 mm f/1.7 (400-450 zł)
 
 
michalwisnia 
Początkujący


Posty: 47
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Witam. Kupilem soniaka a58 body. Co proponujecie do niego dokupic? Najczesciej robie zdjecia na wakacjach i w domu corce. Chcialbym wydac nie wiecej niz 800.
 
 
Kici 
Nowy


Posty: 17
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Pan Tadeusz - przeszukałam cały internet i widzę, że ciężko będzie dostać ten obiektyw:(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14