Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Sob 15 Sty, 2011
Warszawska Manufaktura Fotografii 2010
Autor Wiadomość
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Lea napisał/a:
edit: a kiedyś może i się wybierzemy razem, może być ciekawie ;)

Nooo, przynajmniej będziecie mieli trochę fotek do albumu. :P
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Lea, cóż dodać , siła wyższa, lepiej korzystajcie z tych pierwszych dni, bo potem już tak słodko może nie być :wink:

Kocur napisał/a:
Nooo, przynajmniej będziecie mieli trochę fotek do albumu. :P


może lepiej dla nich, bo jeszcze mogłyby sie okazać kiepskie :wink:
 
 
Daniel*1977 
Optyczny



Posty: 1484
Skąd: Parzniew / Zakopane
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Lea, Ja tam nie byłem w stanie utrzymać tego co było we mnie, więc jak miał bym żonę zatrzymać :D

Jak ww. żona pozwoli to może i mi się uda jakoś do was dotrzeć.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Daniel*1977, degol dzięki za podbicie tematu.

Panowie jestem jutro około 12tej do dyspozycji, kto się pisze na plener, degol, ruslan, kocur mają mój numer telefonu więc w razie niemca jestesmy w kontakcie.

Szkoda, że wcześniej nie udało sie ustalić konkretnej godziny i miejsca spotkania.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Właśnie, gdzie to ewentualne miejsce spotkania ?!
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

degol napisał/a:
Właśnie, gdzie to ewentualne miejsce spotkania ?!


no właśnie nie wiem, jak chcecie .... nie mam jeszcze kontaktu z Ruslanem więc sprawa otwarta ...
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

kozidron, ja już pisałem od której jestem wolny i na tą godzinę mogę wyznaczyć miejsce spotkania. Natomiast miejsce zbiórki w ciągu dnia niech wskazują Ci, co się z Tobą w ciągu dnia spotkają. Ja niestety dopiero późnym wieczorem dołączę do Was/Cię! ;)
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

OK, kto będzie prócz Koziego, Ruslana i mnie ?!
Kozi, jak nikt więcej na dn. się nie zgłosi, zdzwonimy się, podjadę ewentualnie po Ciebie i sobie coś wybierzemy z miejsc warszawskich.
Ja będę się starał dojechać na 12-tą, ale nie obiecuję punktualności, OK ?
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

no to sie ekipa wykruszyła - ustalcie cos miedzy sobą, ja już będę w drodze .....kontakt do mnie macie.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

Kozi wcześnie wstajesz ?! ;)
Ekipa jak to ekipa WMF , im bliżej spotkania tym mniej chętnych osób ;)
Kozi jak przebiega podróż ? he he odpowiesz zapewne jak wrócisz do domu ? :)

OK, czy ktoś z was wcześniej deklarujących swoje przybycie będzie na dzisiejszym spotkaniu ? Ja z Kozim jestem w kontakcie telefonicznym, planujemy rozpoczęcie spotu tak około 12-tej, miejsce jeszcze do uzgodnienia, wiem tylko tyle, że Kozi przyjeżdża na dworzec zachodni, ma wstąpić gdzieś na Ochotę i ew. w tej okolicy będziemy przez jakąś chwilę. Jeśli znajdą się chętni na wspólne dzisiejsze focenie, to kontakt z nami już tylko telefoniczny, gdy nie macie nr. tel. do nas, to możecie wysyłać np. "PW", do wyżej wypowiadających się osób, większość z nich ma namiar tel. do nas !

Daniel jak będziesz mógł dołączyć, to dzwoń ?!
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

degol napisał/a:

OK, czy ktoś z was wcześniej deklarujących swoje przybycie będzie na dzisiejszym spotkaniu ?

Pewnie będzie :P Tylko pewnie nie każdy ma ochotę się umawiać właśnie tutaj ;)
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

Ja myślałem, że już nici ze spotkania. Mam telefon do niektórych z Was, ale jak już zaczynamy umawiać się na forum, to czemu tutaj nie kończymy :roll: ?

Sobotę już sobie zaplanowałem, do następnego :wink: !
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

TS napisał/a:
Ja myślałem, że już nici ze spotkania.

Na podstawie czego? Przecież Kozi wyraźnie napisał, że będzie na 100%, wystarczy chcieć dołączyć ;)
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

Jestem, na pradze u kolegi, zrzuciłem graty i będę powoli kierował sie do centrum, tak realnie pewnie z ląduję około 13tej gdyż obce mi są tutejsze arkana komunikacji :wink:

degol napisał/a:
Kozi jak przebiega podróż ? he he odpowiesz zapewne jak wrócisz do domu ? :)


podróż fatalna, jechałem z dwoma podlotkami w przedziale :zalamany:
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Gru, 2010   

Ruslan napisał/a:
Przecież Kozi wyraźnie napisał, że będzie na 100%, wystarczy chcieć dołączyć ;)

Kozi chciał dołączyć, Daniel, Lupo, TS też, tylko nie było do czego. Przecież nie będę dzwonił pytać czy ktoś spotyka się z kimś innym kogo nie znam, bo to nie moja sprawa :wink: .

kozidron napisał/a:
podróż fatalna, jechałem z dwoma podlotkami w przedziale :zalamany:

Za to macie pogodę ciekawą fotograficznie - udanych zdjęć :) ! A kiedy nieuchronnie zmarzniecie to polecam herbaciarnię na Bednarskiej lub "Pana Michała" na Freta :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15