Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nietuzinkowe podejście do fotografii...
Autor Wiadomość
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   Nietuzinkowe podejście do fotografii...

Jechałem metrem... Patrzę, pewna Pani czyta książkę o fotografii... Myślę sobie, poczytam co ona czyta... Kontynuacja w załączniku... :grin:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

Taki "sajensfikszyn" to to nie jest. Ostatnie zdanie przynajmniej ociera się o prawdę. Ja naprzykład po alkoholu tracę osobowość.

[ Dodano: Nie 19 Paź, 2008 18:45 ]
BTW: to z książki o jasnowidzeniu.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

mnich napisał/a:
Ja naprzykład po alkoholu tracę osobowość.
Ja mam podobnie! :)

No cóż... podejście do sprawy w taki sposób jest dla mnie... eee... absurdalny :) Z drugiej strony kwestia orbów jest równie masakryczna...
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

http://psychotronika.bloo...ieka,index.html
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

mavierk, orby nie są takie znowu masakryczne. Na przykład optyczni je testują osobno dla każdego szkła :-)

No, dochodzą jeszcze te od zapaćkania obiektywu czy użycia flesza w pyle, one nie są testowane.
 
 
Jagor 
Początkujący


Posty: 25
Skąd: Rumia
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008   

Kurcze masakra jakaś. Nie lubie oceniać co ludzie czytają i myślą bo mają do tego prawo ale tu musze wyrazić opinię że w taki sposób rodzi się każda forma fanatyzmu. Zwyczajne pranie mózgu i to jeszcze za własne pieniądze. Nie wierze że ktoś takie książki pisze i że są ci co to czytają.
 
 
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

mnich, to tylko jako ciekawostka, czy się tym interesujesz?
 
 
Allan 
Maniak



Pomógł: 5 razy
Posty: 773
Skąd: USA-POLSKA
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

Jagor napisał/a:
...ale tu musze wyrazić opinię że w taki sposób rodzi się każda forma fanatyzmu.

Tylko ze do fanatyzmu trzeba miec sklonnosci albo byc niezrownowazonym psychicznie, emocjonalnie.
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

Nie wierzę w takie cuda. Śmierdzi masakryczną bzdurą.
Z drugiej strony każdy ma prawo czytać co mu się podoba (także zdjęcia), pod warunkiem że swoje nowonabyte umiejętności będzie testował z osobami, które wyrażają na to świadomą zgodę.

Good luck i # na drogę.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

piotr_u. napisał/a:
mnich, to tylko jako ciekawostka, czy się tym interesujesz?


Wystarczy wpisać w google któreś zdanie z tej książki sfotografowanej przezRuslana i już wiadomo o czym tak naprawdę jest.
Ja się takimi bzdurami nie zajmuje. Jedyne co staram się przewidzieć to numery dużego lotka... ale narazie mi nie wyszło. :)
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

Baku napisał/a:
Nie wierzę w takie cuda.
Daj mi swoje zdjęcie... :mrgreen: .


Mnich: tracisz? U mnie alkohol powoduje fotograficzne wywołanie utajonego obrazu mej osobowości... Co potem można utrwalić kilkoma piwami...
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

maziek, po piwie to są mniejsze szumy i stabilizacja się poprawia(znaczy do trzeciego), potem wydajność znacznie spada..... :mrgreen:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

Zależy jakie piwo pijesz. Na Słowacji stabilizacja poprawia się do piątego piwa potem słabnie. Chyba, że wspomagasz ją borowiczką, wtedy słabnie znacznie wcześniej.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

Moim zdaniem obaj mylicie się. Stabilizacja mikroruchów poprawia się z każdym piwem, z tym że równoczesnie pogarsza się koordynacji osi pionowej i poziomej co utrudnia celowanie. Mikroruchy siadają na drugi dzień przed południem.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

No w tej tezie jest sporo prawdy. Maziek jesteś chyba niezłym praktykiem skoro tyle o tym wiesz. Ja też czasami praktykuje, ale to już nie te lata.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15