Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Mam wreszcie 40D, a co z nowym 5D ????
Autor Wiadomość
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

MM napisał/a:
Zdjecia dla szumofobów są TUTAJ

ROTFL ....

MARANTZ
Forumowy mądrala

To ty ?
:lol: :D :lol: :D

BTW: fotki strzelone tradycyjnie, czy po podgrzaniu matrycy "podglądem kompaktowym" ?
3200 szumi. Widać na drzwiach na dole.
A ciekawe jak będzie szumiał nowy profi-Nikoś D3.
Ostatnio zmieniony przez Arv Pią 07 Wrz, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Na forum Fotopolis kolega MM jest nawet moderatorem :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Tam każdy kto ma powyżej 600 postów jest "namaszczony" takim epitetem.
Co do wyboru pomiędzy 30 a 40D to wszystko zależy od ceny kupna danego modelu, od tego czy już się posiada taki aparat i jakiego typu zdjęcia się robi. Ja na to co w dużej części oferuje 40D czekałem od bardzo dawna i mnie się to bardzo przyda. Ale gdybym robił takie zdjęcia jakie robi zdecydowana większość ludzi to naprawdę nie ma sensu sprzedawać np. nowe 30D po to by szybciutko kupić tę nowość Canona. Kupcie sobie lepiej dobry obiektyw, bo dużo lepsze zdjecie to zrobi dopiero 5D.

Fotki strzelone jak najbardziej tradycyjnie, ten nowy sposób mało przydatny i mało praktyczny jak dla mnie. oprócz zdjęć z "nad głowy" to ja go nie będę używał. Czyli zrobię tak może ze 100 zdjęć w ciągu roku a i tak prawdopodobnie będę wolał "walnąć na czuja" bo tak będzie szybciej.
Przy macro może z tym być fajna zabawa, tego nie neguję.

Protazy.... :twisted: ten jęzor to trzeba uciąć :lol:
Ostatnio zmieniony przez MM Pią 07 Wrz, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

protazy napisał/a:
Na forum Fotopolis kolega MM jest nawet moderatorem :mrgreen:

Ahh, więc nie Mariusz M. tylko Moderator Mądrala :twisted:
Autocenzura z obawy przed obcięciem języka.
Ostatnio zmieniony przez Arv Pią 07 Wrz, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

MM napisał/a:
Tam każdy kto ma powyżej 600 postów jest "namaszczony" takim epitetem.
Co do wyboru pomiędzy 30 a 40D to wszystko zależy od ceny kupna danego modelu, od tego czy już się posiada taki aparat i jakiego typu zdjęcia się robi. Ja na to co w dużej części oferuje 40D czekałem od bardzo dawna i mnie się to bardzo przyda. Ale gdybym robił takie zdjęcia jakie robi zdecydowana większość ludzi to naprawdę nie ma sensu sprzedawać np. nowe 30D po to by szybciutko kupić tę nowość Canona. Kupcie sobie lepiej dobry obiektyw, bo dużo lepsze zdjecie to zrobi dopiero 5D.

I dlatego od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem piątki :lol: , choć przyznam, że pierwsze wieści i sample z 40D dały mi trochę do myslenia :twisted:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Arv napisał/a:
protazy napisał/a:
Na forum Fotopolis kolega MM jest nawet moderatorem :mrgreen:

Ahh, więc nie Mariusz M. tylko Moderator Mądrala :twisted:


Ciesz się, że tutaj nie jestem modem :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

:lol: :lol: :lol:
 
 
protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Arv napisał/a:
protazy napisał/a:
Na forum Fotopolis kolega MM jest nawet moderatorem :mrgreen:

Ahh, więc nie Mariusz M. tylko Moderator Mądrala :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale bez przesady więcej takich nam trzeba :D
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

protazy napisał/a:
ale bez przesady więcej takich nam trzeba :D

Zgadza się.
 
 
MartinF
Bywalec


Posty: 139
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Wszystko fajne, ale ja i tak nie przesiadam się z 350-ki na 40 bo chcę pełną klatkę, czyli 5D z poprawionym autofocucem i wreszcie krzyzowymi punktami, czy warto MM czekać?
 
 
protazy 
Bywalec


Posty: 155
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

MartinF napisał/a:
Wszystko fajne, ale ja i tak nie przesiadam się z 350-ki na 40 bo chcę pełną klatkę, czyli 5D z poprawionym autofocucem i wreszcie krzyzowymi punktami, czy warto MM czekać?

W ten sposób to możesz jeszcze długo czekać :roll: bo po następcy 5D bedzie napewno następca następcy itd :wink: a kadry i światlo uciekają :?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

MartinF, znając Twoje podejście do jakości zdjęć to zdecydowanie warto. A jeżeli tak się spieszysz to kupuj 5D. Następca będzie z pewnością droższy niż obecna cena 5D a już ten model oferuje niesamowitą jakość. Boję się, że następca będzie miał więcej (dużo więcej) pikseli i to wcale nie będzie musiało być na plus nowego modelu. Choć niektóre bajery z 40D byłyby mile widziane (te 5 kl/s i jeszcze dłuższa seria o lepszym AF nie wspomnę).
 
 
MartinF
Bywalec


Posty: 139
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

zgadza się, ale kupując następce 5D, myślę że po takim czasie będzie to już na tyle dopracownany korpus, że do szczęścia nic więcej nie będę potrzebował. Trzeba zauwazyć, że 5D w tej klasie to dopiero pierwsza lustrzanka canona z pełną klatką i uważam, że ma za słaby system AF jak na swoją cenę i konkurencję, która się wokół czai. Myślę, że 40D będzie pod tym względem szybszy i dokładniejszy od 5D. Stąd wniosek, że warto poczekać na nastepcę 5D, bo takiego korpusu nie zmienia się już za szybko.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Jeżeli mam być szczery to jak na tak krótki kontakt z 40D to różnicy w jakości AF (przy środkowym punkcie) jakoś nie odczułem. Ale za krótko nim się bawiłem by być stanowczym w twierdzeniach.
 
 
MartinF
Bywalec


Posty: 139
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

powiem MM tak, jakby 5D miał krzyzowe punkty AF, to już bym go miał, a tak czekam teraz na 35 1.4. i będę go męczył z 350 albo podepnę do eosa 1 analoga. Co do gęstości, pewnie będzie 16,8 i tu się nie obraże, robię często powiększenia do A3 i na pewno nie zaszkodzi, tylko będzie trzeba dokupić twardziela i trochę ram-u do kompa. :lol:
 
 
MartinF
Bywalec


Posty: 139
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

A tak się spytam z ciekawości w 5D jest możliwośc wyboru kilku punktów AF naraz, czy tulko poszczególnych?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15