Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Sob 24 Sie, 2013
Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?

Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?
Canon
40%
 40%  [ 671 ]
Konica-Minolta/Sony
11%
 11%  [ 195 ]
Nikon
24%
 24%  [ 412 ]
Olympus
4%
 4%  [ 80 ]
Pentax
7%
 7%  [ 116 ]
Samsung
0%
 0%  [ 12 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 7 ]
Sigma
0%
 0%  [ 5 ]
Fuji
0%
 0%  [ 10 ]
inna
1%
 1%  [ 21 ]
nie posiadam
7%
 7%  [ 124 ]
Głosowań: 1397
Wszystkich Głosów: 1653

Autor Wiadomość
hajhet 
Rozmowny
tak jest.



Posty: 213
Skąd: Głogów Małopolski
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Postanowiłem być wierny Canonowi i po 3-letnim użytkowaniu 350D, w którym padł mikroprzełącznik spustu migawki i sama migawka wydaje się być na ukończeniu, przesiadłem się na 50D, którego nieznacznie zmodyfikowałem i mogę kręcić filmy, oczywiście bez dźwięku. Teraz mam przez kilka dni Nikona D7000 do testów i muszę przyznać, że pod względem ergonomii 50D jest dla mnie dużo przyjaźniejszy, głównie z powodu obszerniejszego zastosowania pokręteł sterujących :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Co by nie powiedzieć i czego by nie mowili przeciwnicy, 50D to zacna puszka milordzie.Tylko uważaj na kurz i drobny piasek. Mój syn zabrał raz na wyprawę terenową gdy trochę wiało i musiałem czyścić, bo spust migawki zaczął się lekko przycinać. Poza tym bardzo przyjemny w użytkowaniu.
 
 
hajhet 
Rozmowny
tak jest.



Posty: 213
Skąd: Głogów Małopolski
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Co do bolączek zauważyłem jeszcze, że przy dużej temperaturze trochę głupieją przyciski blokady ekspozycji/AF lub też powiększania/pomniejszania, jak kto woli, są zbyt czułe... A co do kurzu i piasku, to nie próbowałem, ale będę w takim wypadku ostrożny.
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

hajhet, tego jeszcze nie miałem. Dobra. Biorę palnik i będę testował :grin:
 
 
hajhet 
Rozmowny
tak jest.



Posty: 213
Skąd: Głogów Małopolski
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

nienietaktak, najlepszy byłby jakiś generator upału :D
 
 
madibar 
Bywalec


Pomogła: 10 razy
Posty: 165
Wysłany: Pon 01 Paź, 2012   

klik!!! jestem nikon...............
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

Posiadam Canon 550D. Wybrałem dlatego, że wcześniej korzystałem z 2 kompaktów tej marki i nigdy mnie nie zawiodły. Ponadto do Canona są dobre szkła z dziedzin, które mnie interesują.
 
 
Kanapa 
Początkujący



Pomógł: 1 raz
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Szukałem pierwszej cyfrowej lustrzanki. Czytałem testy, oglądałem sample. Padło na Nikon'a D5100. Więc szczęśliwy wybrałem się do sklepu. Pomacałem, odpaliłem aparat, pobawiłem się w menu i poznałem przyciski i ich rozmieszczenie na body. I wróciłem szczęśliwy do domu z ...... Canonem 600D. :razz:
 
 
k33l 
Bywalec



Posty: 107
Skąd: Myszków
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Pentax? Miałem K100D Super jako pierwsze lustro, zmieniłem na K10D.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Aktualnie 40D jako ostatnia puszka APSc.
AF z 9 punktami krzyżowymi jest bardzo w porządku jak na tą klasę sprzętu.
Czego brakuje? Nieistnienia programów tematycznych :twisted:
 
 
kololovanka 
Uczestnik


Posty: 54
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

ja foty pstrykam raczej okazjonalnie, także jeszcze nie przesiadlam się ze starego dobrego canona 350d :) jak na razie mi wystarcza...pytanie kiedy przestanie? ;)
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

muzyk, wydawało mi się że masz już 5dII ;)
Ja jeszcze nie mam chociaż w weekend byłem u znajomego fotografa w jego zakładzie i przestrzeliłem ją porządnie z sigmą 50/1.4 i muszę przyznać, że świetnie współpracowali...Napaliłem się na to 5dII mimo wiadomych niedomagań, ale na cóż innego z FF może przejść taki biedny żuczek :P
Czekam na wejście 6d i liczę, że 5dII może potanieje trochę w dobrych używkach. Ale jak to mawiają nadzieja matką.... :mrgreen:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

pioroon, w razie czego mam taki niewiele oblatany, co będę go sprzedawał za jakiś czas, więc się zapisuj w kolejkę ;)
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

nienietaktak, to w końcu dowiemy się co to za wiocha :mrgreen:
A tak serio to jak masz zadbaną sztukę to jestem 1. w kolejce. Kwestia ceny, jakby co to możemy przy ogórkach ponegocjować :razz:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

pioroon, nie dowiecie się, bo to straszna wiocha ;)
Jak już zdecyduję się sprzedać, to zostaniesz powiadomiony. W każdym razie nie jest popowodziowy i nigdy nie spadł w przepaść większą niż 150 metrów :) Migawa ma już trochę, ale z tym można coś zrobić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18