Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Sob 24 Sie, 2013
Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?

Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?
Canon
40%
 40%  [ 671 ]
Konica-Minolta/Sony
11%
 11%  [ 195 ]
Nikon
24%
 24%  [ 412 ]
Olympus
4%
 4%  [ 79 ]
Pentax
7%
 7%  [ 116 ]
Samsung
0%
 0%  [ 12 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 7 ]
Sigma
0%
 0%  [ 5 ]
Fuji
0%
 0%  [ 10 ]
inna
1%
 1%  [ 21 ]
nie posiadam
7%
 7%  [ 124 ]
Głosowań: 1396
Wszystkich Głosów: 1652

Autor Wiadomość
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

nienietaktak napisał/a:
Migawa ma już trochę, ale z tym można coś zrobić.

Najlepsze to obniżyć cenę :D
To czekam na info, ale wiesz planuję sobie zrobić prezent na gwiazdkę, więc jakby co to musimy wcześniej dogadać.
A wiocha będzie w adresacie :P
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

pioroon napisał/a:

A wiocha będzie w adresacie :P

Nie sprzedam :razz:
 
 
pioroon 
Optyczny
nieOptyczny



Pomógł: 32 razy
Posty: 1363
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

nienietaktak napisał/a:
Nie sprzedam

Bo strzelę focha i kupię 6d :P
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Takich wyników to się nie spodziewałem.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

pioroon napisał/a:
muzyk, wydawało mi się że masz już 5dII

Nie mam. 5dII bardzo mnie kusi ceną, ale af, mimo, że wystarczyłby dla moich potrzeb...
No sorry. 1689 euro - aktualnie jak to piszę - to też niemało kasy, a jednak af jest do du.y po prostu. Aż trudno uwierzyć, że w puszce o takim obrazku dopuszczono taką tandetę.
Spokojnie czekam na spadek ceny 5dIII.
Na razie w sklepie najtaniej - 2899, a idą święta, a po nich... na pewno cena dalej spadnie.
Stawiam na 2459 euro.
Wówczas gra warta świeczki.

P.S. Już się nie mogę doczekać 24 L na FF :razz:
 
 
mikolajdrew 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Ja od wielu lat mam Nikona D60. Jak na moje potrzeby to jest wystarczające cacko :)
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

muzyk, spróbuj kiedyś 135/2.0 na FF :)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

nienietaktak napisał/a:
spróbuj kiedyś 135/2.0 na FF :)

Kiedyś... na razie priorytetem jest w ogóle zakup FF.
Tymczasem ... Sigma ze swoją 35 - tką zaczyna mieszać szyki zakupów :razz:
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Poczekaj na testy jak będzie wyglądała praca AF. Później kup i zdaj relację. A wtedy może ja kupię :)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

nienietaktak napisał/a:
Później kup i zdaj relację.

Się zobaczy. 24 mm nie różni się aż tak mocno od 35, poza może dystorsją.
nienietaktak napisał/a:
A wtedy może ja kupię :)

O Ty :mrgreen:
 
 
szuman 
Nowy



Posty: 10
Skąd: Dębica
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

muzyk napisał/a:
24 mm nie różni się aż tak mocno od 35, poza może dystorsją.

35 od 85 też się nie różni tak mocno, poza może tym, że z 85 trzeba stanąć dalej... ;]
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Pią 23 Lis, 2012   

szuman napisał/a:
35 od 85 też się nie różni tak mocno, poza może tym, że z 85 trzeba stanąć dalej... ;]

Ceną :roll:
Światłem :roll:
 
 
lozan26
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Nowa generacje lustrzanek spod znaku SONY A57.
 
 
Kastom77 
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Posty: 37
Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

Na początek jako nowy chciałbym się przywitać - więc WITAM WAS :grin:
Używam SONY A57 + kit 18-135 + 35 1,8 + 50 1,7 , kompakt Canon i analogowe lustro Canon z gratami.
Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i powiem,że dyskusja z lozan26, w różnych tematach rozbawiła mnie do łez.
lozan26, powiedz mi tylko dlaczego na siłę próbujesz udowodnić wszystkim, że masz najlepszy sprzęt na świecie. Posiadam takowy ale nie wydaje mi się, że to najlepsze na świecie. Sprzęty w tej klasie różnią się funkcjami, wykonaniem, wyglądem, serwisem no i oczywiście napisem na pasku. Efekt końcowy jaki dają jest na tym samym (prawie) poziomie. Mi np. zależało na filmowaniu więc wybrałem Sony. Szybki AF + dźwięk na przyzwoitym poziomie w stereo ( d5100 - mono + odgłosy AF)
Wmawiasz wszystkim, że wizjer EVF to najlepsze cudo na świecie. Ja mam zdanie ,że da się na tym pracować, ma kilka fajnych funkcji ale, no własnie ale, tęsknię za wizjerem jaki mam w analogu Canona ( duży jasny i optyczny) Te współczesne optyczne są małe i ciemne więc dlatego nie przeszkadza mi ten EVF. (Oczywiście mowa o klasie EL)
Na koniec taka rada dla Ciebie - jak jesteś ze sprzętu zadowolony to na siłę nie udowadniaj całemu światu że jest najlepszy, bo każdy w zakupie kieruje się innymi kryteriami.

I na koniec taka uwaga do wszystkich - co do nazywania SLT Lustrzanką bo była taka dyskusja.
Na Optyczne SLT została nazwana lustrzanką - cytat z testu "Generalnie A57 posiada bardzo klasyczny wygląd, jak na lustrzankę średniej wielkości." - http://www.optyczne.pl/18...dsumowanie.html :lol: :lol: :lol:
Dla mnie osobiście możemy mówić że to kompakt w obudowie lustrzanki :grin: :grin: :grin:

Pozdrawiam wszystkich ludzi z pasją i zamiłowaniem do fotografowania i to niezależnie od tego czym te pasje realizują.

Pozdro i jak to się pisze na forum :?: do napisania :?: bo chyba nie do zobaczenia, czy usłyszenia :grin: :grin: :grin:
 
 
adf1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Maj, 2013   

Ja od wczoraj posiadam Canon 50D. Aparat używany z allegro w ładnym stanie :) .

Przesiadłem się z 550D i póki co jestem zadowolony. Może skok nie jest tak duży, jak się spodziewałem, ale na pewno wygoda trochę się poprawi. Myślę, że część funkcji to kwestia przyzwyczajenia. Najbardziej podoba mi się górny ekranik, bo dzięki niemu można oszczędzać baterię :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17