Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: hijax_pl
Sob 24 Sie, 2013
Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?

Jaką posiadasz lustrzankę cyfrową?
Canon
40%
 40%  [ 671 ]
Konica-Minolta/Sony
11%
 11%  [ 195 ]
Nikon
24%
 24%  [ 412 ]
Olympus
4%
 4%  [ 79 ]
Pentax
7%
 7%  [ 116 ]
Samsung
0%
 0%  [ 12 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 7 ]
Sigma
0%
 0%  [ 5 ]
Fuji
0%
 0%  [ 10 ]
inna
1%
 1%  [ 21 ]
nie posiadam
7%
 7%  [ 124 ]
Głosowań: 1396
Wszystkich Głosów: 1652

Autor Wiadomość
malwinawilk 
Nowy
http://www.rossi.pl/



Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 15 Mar, 2015   

Nikon D3200 + 18-105mm VR
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






banmariusz 
Nowy



Posty: 11
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2015   

Ja na razie niestety dysponuje tylko kompaktem Nikon coolpix P340 ale mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni.
 
 
Artur79 
Nowy


Posty: 10
Skąd: Crookstown
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Nikon d7200 + 18-200mm VR
 
 
dreptacz 
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Posty: 27
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

SONY SLT 55V
 
 
Suppy 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015   

Nikon d3200 z kitem 18-55.
W planach wymiana kita na 18-105vr i dokupienie 70-300 ;-)
Hurra! ;-)
Cieszę się, no...
 
 
Rafix84 
Początkujący
Rafix84


Posty: 28
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

D3100 i D40, 3 zoomy i chyba z 10 stałek(głównie manualne)
 
 
szperacze 
Nowy


Pomógł: 3 razy
Posty: 24
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Jakaś dziwna ta statystyka wyjdzie. Mam dwa Canony a zagłosować mogę jeden raz.
Nic to, aparaty oba stare, jeden nawet bardzo 350d, oba sprawne i oba robią zdjęcia :shock:
Ten starszy był kupiony za jakieś grosze w celu rozebrania i wywalenia filtra, okazało się jednak że nic mu nie dolega, a wada z którą został kupiony to tylko regulacja położenia lustra, no i został w charakterze zaślepki na aktualnie nieużywany obiektyw, po czym znowu :roll: okazało się że skoro robi zdjęcia i to dobrze to zmiana obiektywu jest bez sensu, ma tylko jedną wadę trochę ciemną matówkę, co z tym bałaganem zrobić doprawdy nie wiem, chciałbym może co nowego tylko co? kiedy stare zło całkiem dobre.
Skąd pomysł ze to Canon? ano stad że małpka cyfrowa którą miałem po rozmaitych analogowcach to był Nikon, świetny, mam go do dziś, natomiast kolega miał Nikona, lustrzankę, więc się napatrzyłem, decyzja była prosta. :roll:
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

szperacze, to się ciągnie od 2006 roku. Jeśli miało by w czymś pomagać, ankieta powinna być odnawiana np co rok, bo ludzie zmieniają aparaty.
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

Zmieniają, dokupują, sprzedają itd. Można też mieć kilka aparatów ale używać tylko jednego lub kilku ale sporadycznie w tym jeden podstawowy. Mój "charakter" zmusza mnie do tego aby być wiernym. Mam więc znaczną kolekcję analogów, kilka kompaktów i dwie lustrzanki cyfrowe Canon. Żonę też mam jedną od 42. lat. :wink:
Nie wyzbywam się sprzętu bo jakoś tak cierpię gdy przychopdzi mi się z nim rozstać i z każdym w jakiś tam sposób jestem emocjonalnie związany. Tego oczywiście żadna ankieta nie jest w stanie objąć. :mrgreen:
 
 
kazimierz1996 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

posiadam lustrzanke cyfrowa Photon 384 firmy Pentagram, ktory zostal byc produkowanym lecz nie mam instrukcji obsugi. czy wie ktos gdzie moglbym ja znalezc lub czy ktos ma ten sam aparat i czy moglby mi wyslac zdjecie instrukcji obslugi. prosze bardzo o pomoc i dziekuje serdecznie ☺
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

To wklej najpierw zdjęcia tego wynalazku.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

kazimierz1996, 484?
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Photon 484 (nie znalazlam nic o 384 a tym bardziej o lustrzance o podobnej nazwie) to to samo co Praktica Luxmedia 4008, pewnie latwiej bedzie do niej znalezc instrukcje, sprobuj tu http://www.computeruserma...ser-Manual.html
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Ale to kompakt, a nie lustrzanka...
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Chciałem to samo napisać http://www.recenzje.net.p...wnanie/827vs825

http://www.fotopolis.pl/n...krotnym-zoomem/

[ Dodano: Pon 30 Lis, 2015 20:02 ]
można spytać http://olx.pl/elektronika/fotografia/q-photon-484/

[ Dodano: Pon 30 Lis, 2015 20:04 ]
Ten ma http://olx.pl/oferta/apar...html#dff11c82d5 polską instrukcję


[ Dodano: Pon 30 Lis, 2015 20:09 ]
"Wewnątrz kartonu od Praktica odnaleźć można dwie instrukcje obsługi, jedna to kserówka w języku polskim, druga, nieco obszerniejsza, lecz już w językach obcych. Zaznaczam fakt, że instrukcja oryginalna jest instrukcją uniwersalną. Nie ma wzmianki o producencie aparatu. Dodatkowo w komplecie znajduje się płyta CD ze sterownikami do aparatu i oprogramowaniem graficznym: Ulead Photo Explorer 8.0SE, Ulead Video Studio 7.0SE oraz Ulead Cool 360.

Pentagram wyposażony jest nieco lepiej. Również obecna jest uniwersalna instrukcja obsługi, jednak zamiast niezbyt czytelnej kserówki, otrzymujemy kolorową i bardzo obszerną instrukcję w języku polskim. W sumie 72 strony w pełni wyczerpujących informacji. Z Photonem dodatkowo dołączona jest gwarancja na okres 12 miesięcy. W testowym modelu Luxmedii gwarancji nie było, jednak przy zakupie otrzymamy również gwarancję na 1 rok. Płyta z oprogramowaniem identyczna jak u konkurenta." http://twojepc.pl/artykul...photon&strona=3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17