Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
III Plener 321!
Autor Wiadomość
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

1) Generalnie niby-klasyczna, dobra kompozycja. Klasyczna, ze względu na dobór rekwizytów, aczkolwiek pewien niepokój wprowadza "ukatrupiony" banan... :) Podoba mi się konwersja do BW, zdecydowana, "soczysta". Jedynie co mi przeszkadza, to ta nieszczęsna "krzywa" fuga, niestety bardzo przyciąga wzrok.

3) Fajny minimal, o mrocznym klimacie. Podoba mi się oświetlenie i ten zagadkowy dymek... Sprawia wrażenie trójwymiarowości.

4) Intrygujące. Pomysł świetny, od razu mi się spodobał. Jednak ostrość na szklankę z sokiem i kwiaty trochę burzy odbiór - ściąga tam wzrok. Chyba lepiej byłoby, gdyby skierowana była bardziej na centrum śniadania. Świetnie dobrany kolor monochromu.

5) Również bardzo podoba mi się pomysł i wykonanie. Mimo pozorów brzydoty rekwizytów, bardzo przyjemny odbiór. Gra przeciwieństw, nawet "brudna" woda mi tu bardzo pasuje. Bardzo ładne światło.

6) Kolejny intrygujący, mroczny minimal... Wciąga...

7) Martwa natura dosłownie - i też dobrze :) Szaro-szara, ale tutaj nawet mi to pasuje.

9) Dla mnie bardziej abstrakcja, niż martwa natura.

10) Nie kumam... :sad:

11) Przyjemna w odbiorze, lubię sepię, a dodatkowo ładnie koreluje z kawą. Dla mnie ziarenka raczej nie uciekają, ale maszerują na stracenie. Nie wiem tylko, co z tymi na górze? Te chyba spylają? :wink: Mimo wszystko dość klasycznie.

12) Fajny pomysł, rekwizyt (durszlak) budzący sentyment... Guziki z nitkami... Intrygujące. Ładne BW. Trochę za ciasno na górze.

13) No i... zatkało kakao... Niby dosłowność martwej natury, ale nie do końca. Bardzo intryguje, świetny klimat. Bardzo mi się podoba niekonwencjonalne podejście, motyw, kadr i BW. Już to zdjęcie, gdzieś kiedyś widziałam i już wtedy zrobiło na mnie wrażenie.

14) Kadr i kompozycja, a także oświetlenie kompletnie mi nie leżą. Nie kumam tej pocztówki...

15) Pomysł fajny, ale przede wszystkim nie leży mi kolorystyka - odrzuca, żeby nie powiedzieć, zabija... :wink:

Ja zagłosuję na 13

Pozwolę sobie nie przyznawać II i III miejsca, bo mam z tym problem - musiałabym wybierać między: 3, 4 i 5, więc póki nie ma żetonów - odpuszczę sobie... :wink:

[ Dodano: Sob 20 Sie, 2011 12:05 ]
Tutejszyn napisał/a:
Te druty z pętelką... łapiecie tym bakterie na lasso?

Tutejszyn, w zasadzie można to tak nazwać..., pozwolam im się rozmnożyć, a potem z premedytacją morduję... :grin: :wink:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Głosuję na 11.
:)
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

hijax_pl napisał/a:
zabierasz pracę do domu czasami? ;)

hijax_pl, nie, już się wyleczyłam :wink: To było robione w miejscu pracy, w miarę szybciutko, po cichutku, z jednym jedynym świadkiem mych ekscesów, aby Pani Krysia, która sprząta, nie pogoniła mnie za pomiętolenie gazy i chwilowy rozgardiasz... :wink: :grin:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Przypominam, że dziś ostatni dzień głosowania.
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Głos na 11. Fajny pomysł i wykonanie :)
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

masza napisał/a:
mga napisał/a:
7. delikatnośc i 'nowoczesnośc' martwej natury:)

Jakoś mi ten opis nie za bardzo pasuje do tego numerka... Pomyłka? ;)


oczywiście! :oops: , to opis do pracy nr 8,(kasiakaaz)
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Głos na 12 bo lubię starocie ;)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

WYNIKI TRZECIEJ EDYCJI PLENERU 321!

martwa natura / monochromatyczne (b&w, sepia, cyan itd.) / kadr poziomy

Do zabawy przystąpiło 15 forumowiczów.
Oddano 12 ważnych głosów.

III miejsce z 1 głosem zajęły ex-aequo prace forumowiczów:
masza, mga, moronica, Rafał Celadyn, Tutejszyn.

II miejsce z 3 głosami zajęła praca mozera.

I miejsce z wynikiem 4 głosów zajęła praca:

kasiakaaz




______________________________________________________

Gratuluję wszystkim świetnych pomysłów, interpretacji, kreatywności i warsztatu!


kasiakaaz jeszcze raz gratuluję i jednocześnie proszę o zdefiniowanie parametrów kolejnego tematu (w poście w tym wątku), a ja zajmę się stworzeniem odpowiedniego wątku na forum.

Przypominam listę zmiennych:

TEMATYKA: abstrakcja, akcja (wydarzenie, sport, impreza itd.), architektura, człowiek, dowolna, fauna, flora, martwa natura, noc, pejzaż, technika (pojazdy, maszyny itd.)
TECHNIKA: grafika (kreatywna obróbka), hdr, kolorowe, krosowanie, monochromatyczne (b&w, sepia, cyan itd.)
FORMAT: dyptyk, fotomontaż, kwadrat, pionowy, poziomy, tryptyk

Maszynka do losowania znajduje się tutaj
Ostatnio zmieniony przez hijax_pl Nie 21 Sie, 2011, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

hijax_pl, kasiakaaz dostała 4 głosy :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

mozer, racja, przepraszam.... Zawieruszył mi się głos Rafała :zalamany:
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

hijax_pl, ale ja chyba 3 dostałem :D

W każdym razie gratulacje kasiakaaz!
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Gratulacje dla Laureatki i Laureata, tłumu z trzeciego schodka oraz dla wszystkich Uczestników! Cieszę się, że mój typ (mozer z trzema głosami! :) ) znalazł się na podium.
kasiakaaz - bardzo spodobała mi się opowiastka o tym, jak powstawała Twoja praca. Pozdrowienia dla Pani Krysi! ;)
Sama nieźle się nagimnastykowałam: wakacje w dziczy, brak gadżetów i nieoceniona pomoc przyjaciółki, która namierzyła w krzakach jakiś złom i złowiła nieświeżą rybkę - stąd klimat "wtf" (moronica, bardzo spodobał mi się Twój komentarz, dziękuję!). :)
Czekam z niecierpliwością na nowy temat.

PS hijax_pl, nie przejmuj się - najważniejsze, że jesteśmy czujni i dobrze się bawimy. :)
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

gratulacje i z niecierpliwoscia czekam na nowy temat ;)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Tak to jest jak się w ostatniej chwili zmienia :zalamany:
 
 
masza 
Optyczny



Posty: 1399
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

hijax_pl napisał/a:
Tak to jest jak się w ostatniej chwili zmienia :zalamany:

MaciekNorth, ale namieszałeś! Za karę podliczasz w kolejnej edycji. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14