Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
V Plener 321!
Autor Wiadomość
Helium 
Bywalec
Canonier



Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

hijax_pl, serdeczne dzięki. Jeszcze raz podkreślę: kawał dobrej roboty ! :)

MariuszSca napisał/a:
Chcesz napisać, że próbujesz oceniać prace obiektywnie?

Nic z tych rzeczy... przytrafiło mi się po prostu niefortunne sformułowanie :oops:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






zwirek210 
Entuzjasta



Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Zdecydowanie 3 na 7 . Bardzo fajny klimat. Niestety nie rozumiem fotki 9 niech mi ktoś powie o co tam chodzi :/
 
 
maput 
Optyczny



Posty: 1492
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

zwirek210 napisał/a:
Niestety nie rozumiem fotki 9 niech mi ktoś powie o co tam chodzi :/

To szafa transformatorowa w elektrociepłowni ;) Przyznaję, że zdjęcie lepsze jest w oryginale i zdaję sobie sprawę, że nie wygram :)
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Posty: 8591
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

1 - jak tylko zobaczyłem temat pleneru to pomyślałem o takim kadrze, ale jak wrzuciłeś to zdjęcie, to stwierdziłem, że nie wykonam tak dobrej obróbki :) chyba zostawiłeś ciut za dużo nieba
2 - ciekawie dodana faktura w tle, ale zdjęcie nie wciąga na dłużej
3 - interesująca obróbka, ale chyba trochę za dużo elementów na zdjęciu i nie wiadomo na czym się skupić
4 - nie widzę tematu
5 - oryginalna obróbka, ale kadr mnie nie przekonuje
6 - zielono mi; brakuje mi dopracowania od strony kontroli nad ucięciami linii - daje to wrażenie przypadkowości
7 - bardzo fajne! dopracowane!
8 - obróbka ciekawa, ale nie pasuje mi tu to "rybie" zakrzywienie
9 - zdjęcie z kategorii "WTF" :)
10 - niby wszystko ok, ale jakoś do mnie nie trafia
11 - leży technicznie, rozpraszające tło
12 - prawie sam szum... nie trafia do mnie.
13 - jakoś nie wciąga
14 - ujęcie ciekawe, ale obróbka mi nie pasuje

Podsumowując:
2 na 7
1 na 1
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

No to teraz ja:

Skupię się tylko na tych, które zwróciły moją uwagę:

2 - fajnie wkomponowana faktura. Trochę krzywy kadr psuje percepcję... I moim zdaniem przeszkadzają te krzaki w tle.
3 - podoba mi się przez ten słaby kontrast właśnie. Czy to przypadkiem nie londyński, milenijny młyn?
6 - obrazek fajny ale kadr nie pasuje do motywu...
7 - zdjęcie pierwsza klasa!
10 - znów kadrowanie mi przeszkadza, ale obróbka świetna!
13 - od razu poznałem co to, bo moje dzieciaki mają taką samą zabawkę - świetnie rozlane tony, obróbka (szkoda, że nie w kolorze "złotym"). I dynamika i monotonia.. Bardzo fajne.

Po ponownym przemyśleniu moje żetony rozdzielam tak:
1 dla 7 - za całościowy odbiór pracy
1 dla 10 - za świetną obróbkę!
1 dla 13 - za pomysł i realizację.
 
 
fotka 
Bywalec


Posty: 102
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

To teraz ja się wypowiem, jako autorka najgorszego zdjęcia w tym plenerze :sad: (A najsmutniejsze w tym wszystkim, że nikt nie powiedział, że zdjęcie zupełnie beznadziejne, ale choć fajny samochód, co świadczy o tym, że położyłam temat całkowicie i kompletnie). Już chyba nigdy się nie nauczę. Ale zabawa przy przygotowaniu była przednia :smile:

1. Podoba mi się obiekt, kadr, kolory, obróbka.
2. Ciekawy obiekt
5. Bardzo mi się podoba temat. Pasująca obróbka.
7. Interesujący obiekt. Co to takiego? Fajna obróbka, z tym, że plamy mocno przeszkadzają mi w odbiorze.
10. Obróbka perfekcyjna, ale coś mi w tym zdjęciu nie odpowiada. Chyba posadzka. Jakby to wyglądało w kadrze poziomym?
13. Ciekawy pomysł. Takie roztapiające się zdjęcie.

To teraz głosowanie. Najbardziej podobają mi się 1 i 5. I na nie głosuję:
2 żetony na 1 i 1 na 5.
 
 
Aszex
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

najlepsze jest 12, ale dam po 1 pkt na 6,7 i 14 :)
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

chociaż 12 jest najbardziej pionowe(zgodnie z tematem), TO najlepsze jest 10 - trzy żetonki :wink: znowu cała reszta odstaje


MaciekNorth, byłeś w kuźni na "dniach otwartych" i nie polazłeś z nami na piwo, będzie kara :wink: :razz:
 
 
mga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Brakuje mi paru żetonów... :shock:
2 dla pracy nr 1
1 dla 10

dałabym jeszcze jeden dla 5
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Cytat:
MaciekNorth, byłeś w kuźni na "dniach otwartych" i nie polazłeś z nami na piwo, będzie kara
Exif mnie zdradził? :mrgreen: W samej kuźni to byłem późno, przybyłem głównie na zabytkowe autka ;) Przydałyby się jakieś opaski na ramię "optyczne.pl" abyśmy mogli się rozpoznawać w tłumie pstrykaczy :razz:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

MaciekNorth, exif cię nie zdradził :razz: ja też sie spóźniłem :wink:
 
 
MaciekNorth 
Entuzjasta


Posty: 566
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

To skąd wiedziałeś że to akurat z tego dnia? :shock:
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

po zetonie na 7, 9 i 13
 
 
multics
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Moje żetony po równo na 3, 5, 10.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 05 Paź, 2011   

Przypominam, że pozostało jeszcze 14 godzin głosowania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14