Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
SIGMA 50-150mm czy 70-200 mm + EOS 40D.
Autor Wiadomość
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

EOS 40D napisał/a:
Nie istnieje ujednolicona "gwarancja na Europe"?
Nie.
EOS 40D napisał/a:
a w Polsce 3 lata lub 3+2
W zdecydowanej wielkości przypadków to nie jest gwarancja tylko ubezpieczenie.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






EOS 40D 
Nowy
Bibi


Posty: 14
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

no te +2 to rozumiem, ale czemu we Francji gwarancja konstruktora tylko 1 rok, w Polsce 3 lata? Inne prawa konsumenta czy jak?
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

EOS 40D,

Gwarancja dystrybutora.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

EOS 40D, na pocieszenie można podać, że przeważnie jest odwrotnie, tzn. w UE jest na coś gwarancja 2 lata, a w PL tylko rok. :)
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   

Jeżeli chodzi o gabaryty to 100-400L i 70-200/2.8L mają generalnie takie same. Moja ładniejsza połowa przez dwa lata nie miała pojęcia, że mam dwa szkła. W końcu się zlitowałem i jej pokazałem oba jednocześnie :lol:

Myślałeś może o 70-200/4 IS L Canona? Bardzo szybkie i ostre szkło. TC 1.4 do tego się podepnie, jasność na poligon w sam raz a do tego lekkie, poręczne i ma świetną stabilizację.
 
 
EOS 40D 
Nowy
Bibi


Posty: 14
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

MM

Bylem 3 dni na poligonie i dorwalem ich "wojskowych fotografow", wyprobowalem ogniskowe od 150 mm przez 250 mm, 500 mm az do 800 mm. Zostane przy kupnie 70-200 mm, do mojego uzytku (amatorskiego) bedzie wystarczajacy i bardziej uniwersalny do zycia codziennego. Teraz tylko dylemat:

SIGMA 70-200 mm f/2.8 APO DG OS EX HSM (1069€) czy CANON 70-200 mm f/4 L IS USM (1139€)

no a potem najwyzej dokupie telekonwenter (x1.4 lub x2) zeby przedluzyc jezeli chodzi o zdjecia "lotnicze".

Moge Was prosic o pomoc w tym temacie:
http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=19496

Pozdrawiam!!!
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Jak amatorsko to ja bym polecił Canona 70-200/4 IS L. Tyle tylko, że tutaj TC 1.4 to maks. Na Twoim body z TC 2.0 AF nie ruszy z miejsca a i jakość będzie już za słaba. W Canonie TC 2.0 mogę polecić, ale tylko do długich i jasnych stałek.
 
 
EOS 40D 
Nowy
Bibi


Posty: 14
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Ok. Dzieki za rade z tym 1.4 bo jestem jeszcze zielony i do tego jeszcze nie doszedlem :)

Mozesz sie wypowiedziec na temat tych filtrow ( link powyzej )?

Mam nadzieje ze ktos z Was, bardziej doswiadczonych, moze mi "rozjasni" umysl w tych opisach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14