Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: komor
Nie 26 Lip, 2015
Sony Alpha A300 i A350
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   Sony Alpha A300 i A350

http://www.optyczne.pl/78...zanek_Sony.html
Czy tworzenie dwóch takich samych aparatów różniących się tylko wielkością matrycy ma sens ? :shock: Ciekawy jestem także różnic w jakości obrazu między tymi aparatami :idea:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   

Sony klonuje te lustrzanki na potęgę. Ale mając taki potencjał w postaci własnych fabryk detektorów i wszystkiego innego, to może sobie na to pozwolić. Ale jak tak dalej pójdzie, to numery w nazwach im się skończą ;)

Zastanawiam się tylko jaki jest sens istnienia A200 i A300 oraz różnicowanie ich LV oraz uchylnym LCD...

Premiery szkieł mi się podobają.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

A jak dla mnie to taka ilość luster w segmencie amatorskim i ambitnie amatorskim jest niebywale na rękę (ceny spadną, może nawet lustro wymienię), teraz tylko A450 niech wypuszczą z tym samym, co a400, tylko jeszcze LV, ruchomym wyświetlaczem i lepszymi szumami - moim zdaniem byłby to strzał w 10 :)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Brakuje jeszcze A500 i A900, ale amator zaczyna od podstaw i nie kupi od razu FF. Dobrze, ze staraja sie system od podstaw budowac. Uchylny wyswietlacz powoduje, ze LV zaczyna miec jakis tam sens, ale jesli ustawianie ostrosci bedzie tak powolne, to nawet slimak zdazy zwiac
 
 
atibor
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

To już wiadomo co bedzie dalej... A750 z odchylanym ekranem i podglądem na żywo
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

atibor napisał/a:
To już wiadomo co bedzie dalej... A750 z odchylanym ekranem i podglądem na żywo

Kiedys pewnie tak, ale chyba nie az tak szybko. Chlopaki niech sie lepiej zajma A500 i 900.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Za chwilę będzie A310 z dodatkowym przyciskiem na obudowie i A360 z LCD na wysięgniku i A370HD z opcją nagrywania filmów FullHD. Docelowo firma zapewnia, że każdy człowiek na Ziemi dostanie lustrzankę o własnym symbolu ;)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Mozna sobie z tego zartowac, ale dla mnie nie jest to az takie glupie. Aparaty roznia sie chyba tylko matryca (mniejsza predkosc w trybie seryjnym A350 jest chyba tego konsekwencja). Roznica w cenie to 100$ czyli niewiele. Koszt wyprodukowania A350 majac juz A300 tez jest pewnie smiesznie niski.
Wiec faktycznie jesli ktos chce miec wiecej Mpix to za "grosze" moze kupic A350.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Nie, ok A300 i A350 to fajny zestaw, bo różnica zasadnicza - detektor.

Ja bardziej żartuję z A100, A200 i A300 - jak dla mnie to takie same aparaty...
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

No A100 ja bym tutaj jednak wykluczyl, bo to juz w pewnym sensie staroc i chyba prototyp. Ten segment (na nieszczescie dla mojego portwela) mnie juz nie interesuje zbytnio, ale to chyba dobrze, ze sie rozwijaja. W kompaktach Siony wypuscil H2/5 i byly podobne. Tak samo z H7/9. A jeden i drugi znajdowal nabywcow. Moze na Photokinie bedzie cos faktycznie interesujacego.
Wczoraj widzialem w sklepie A200, ale nie mialem czasu brac do lapy. Nie wyglada zle, a kosztuje z kitem 1999zl.
 
 
atibor
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Panowie jak myślicie jak daleko jest do wprowadzenia filmów do lustrzanek??
Moim zdanie to się stanie bardzo szybko, bo nic już nie stoi na przeszkodzie
jeżeli jest podgląd na żywo to już nic nie przeszkadza aby rejestrować filmy.
i mam wrażenie że pierwszy będzie panasonic lub ewentualnie sony. Bo reszta firm to raczej firmy z rodowodem fotograficznym ;-)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Skoro wprowadzaja LV na skale masowa, to moze kiedys faktycznie beda filmy. Ale ja sie nie wypowiadam, jedyne filmy jakie nakrecilem to Nokia6233;-)
 
 
Enigmatyk
Nowy


Posty: 18
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Coś mi się widzi ze Samsung moze nas zaskoczyc i pokazac jako pierwszy taką lustrzanke z funkcją filmowania. Cos zwlekają z pokazaniem odpowiednika K200.
 
 
atibor
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Jest to pewne jak w banku, zacierają się zoraz bardziej różnice pomiedzy lustrami a hybrydami, przykład panaconic l10, on ma nawet zoom cyfrowy przy fotografowaniu do tego odchylany ekran i podgląd na żywo, to co przeszkadza aby w tym momencie matryca rejestrowała obrazy??

Mam wrażenie że czekają na "społeczne" :D pozwolenie.
 
 
KaleSony 
Bywalec
Znawca tematu


Posty: 134
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

A350 + CZ 24-70/2,8 ISO 800

http://img170.imageshack....dsc00020bu2.jpg


ISO 1600

http://img407.imageshack....dsc00026ru3.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 17