Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: komor
Nie 26 Lip, 2015
Sony Alpha A300 i A350
Autor Wiadomość
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Rafiki, wybacz, ale nie zgodze sie z Toba. Atmosfera KKM jest taka, ze sprzet S jest najlepszy na swiecie bo jest najlepszy i najsamlepszejszy. I tyle.
Uwazam, ze MM nie jest obiektywny w kwestii Sony (uczulenie, wysypka, trauma czy cos takiego :wink: ), ale moj wniosek z KKM jest dokladnie tak jak pisze MM. zaslepienie. Bo jak inaczej nazwac zakaz krytyki sprzetu i banowanie za to?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






edip 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 86
Skąd: Herby
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

MC napisał/a:
Rafiki, wybacz, ale nie zgodze sie z Toba. Atmosfera KKM jest taka, ze sprzet S jest najlepszy na swiecie bo jest najlepszy i najsamlepszejszy. I tyle.
Uwazam, ze MM nie jest obiektywny w kwestii Sony (uczulenie, wysypka, trauma czy cos takiego :wink: ), ale moj wniosek z KKM jest dokladnie tak jak pisze MM. zaslepienie. Bo jak inaczej nazwac zakaz krytyki sprzetu i banowanie za to?


dokladnie! i dlatego tam nie zagladam mimo ze mam sprzet uprawniajacy do logowania sie na tamtym forum. :smile: pozdrawiam w ten piekny bez deszczu poranek
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Widzę że fajnie Wam się rozmawia na temat forum KKM i ogólnie Sony :smile: ale proszę już o powrót do właściwego tematu, czyli lustrzanek A300 i A350...
 
 
Rafiki 
Uczestnik
Sony DI Team


Posty: 75
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

MC napisał/a:
Rafiki, wybacz, ale nie zgodze sie z Toba. Atmosfera KKM jest taka, ze sprzet S jest najlepszy na swiecie bo jest najlepszy i najsamlepszejszy. I tyle.
Uwazam, ze MM nie jest obiektywny w kwestii Sony (uczulenie, wysypka, trauma czy cos takiego :wink: ), ale moj wniosek z KKM jest dokladnie tak jak pisze MM. zaslepienie. Bo jak inaczej nazwac zakaz krytyki sprzetu i banowanie za to?


Tylko MC... czy ja cokolwiek pisałem o KKM?
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Cytat:
Jest szybki zawsze ostre zdjęcia i to wystarczy :cool:

Tak samo mówiłem o 400D po zrobieniu dwóch zdjęć (krajobrazowych). Potem zabrałem się za najróżniejsze tematy i mój zachwyt został szybko zweryfikowany.
Takie stwierdzenie jak powyżej jest zabawne dla każdego kto używa sprzętu profesjonalnego lub półprofesjonalnego... a także dla kogoś kto dobrze pozna amatorski sprzęt i dostrzeże jego ograniczenia.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Rafiki, generalnie chodzilo mi o atmosfere na KKM, a wiedzac, ze nie tylko sie tam udzielasz, ale i pracujesz dla firmy postanowilem poruszyc ten temat zgadzajac sie z tym, co napisal MM.
 
 
Rafiki 
Uczestnik
Sony DI Team


Posty: 75
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

MC napisał/a:
Rafiki, generalnie chodzilo mi o atmosfere na KKM, a wiedzac, ze nie tylko sie tam udzielasz, ale i pracujesz dla firmy postanowilem poruszyc ten temat zgadzajac sie z tym, co napisal MM.


Tylko że moim zdaniem lepiej odnieść śię do tego co kto pisze a nie skąd jest.
W branży fotosiedzę od 15 lat i mam wystarczający dystans do rozmaitych uczuleń...
Mierzi mnie tylko negowanie tego że komuś się podoba sprzęt amatorski i jest z niego zadowolony.
A tak swoją drogą osobiście odnoszę wrażenie że na KKM i tak jest sporo biadolenia na S.
To jest całkowicie niezalezne forum.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

Widzę że moje prośby na nic, skoro już wszystko powiedziano o tych aparatach to zamykam ten temat, a ewentualne uwagi dotyczące Sony A350 można pisać TU.
 
 
demonq1982 
Nowy
WaldeK


Posty: 2
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   PROBLEM Z SONY ALFA A 300

Ja mam pytanie do znawców i użytkowników aparatu Sony Alfa a 300 + obiektyw Sony 18 -55 Więc problem polega ,że kiedyś miałem Sony Alfę a 230 i ta 230 robiła naprawdę piękne żywe kolorystycznie zdjęcia a mój model obecny a 300 robi zdjęcia powiedziałbym bardzo słabej jakości a kolory są bardzo marne nie wiem czemu już chyba all zrobiłem restart aparatu na wszystkich ustawieniach i zawsze wychodzi tak samo bardzo słabo więc moje pytanie jest czy ten model tak kiepsko z tym obiektywem robi zdjęcia czy może ma jakąś wadę lub czy jak wymienię obiektyw to coś zmieni ?????:)))
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   

demonq1982, jaki obiektyw miałeś w A230, a jaki masz w A300? Problem masz przy zdjęciach na zewnątrz, także przy dobrej pogodzie, czy tylko w pomieszczeniach, kiedy jest ciemno?
 
 
demonq1982 
Nowy
WaldeK


Posty: 2
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   

Heh no właśnie teraz nie pamiętam jaki miałem obiektyw w a 230 ale wiem ze tam i w domu i na zewnątrz była kolorystyka bardzo dobra a w tym a 300 to czy jest słonecznie czy nie zdjęcia są bardzo marne :/ w domu na zewnątrz lipa jak miałbym porównać a300 do mojej starej a 230 to a 230 100% lepiej zdjęcia bardzo dobrze a tu szok :/ a 300 gorzej niż cyfrowy normalny jeżeli chodzi o ostrość i kolorystykę
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Lip, 2015   

Mówisz, że zrobiłeś restart aparatu, więc jak rozumiem nie masz ustawionego dziwnego balansu bieli, albo obniżonego nasycenia itd. Hm…
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Pomógł: 69 razy
Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Pon 27 Lip, 2015   

Raczej podejrzane, bo wszędzie matryca ta sama.
Prawdopodobnie kwestia ustawień.
 
 
Ryudo 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Witam, mam nietypowe pytanie. Jakiś czas temu moja A300 została "zalana" podczas deszczu, w serwisie stwierdzili iż naprawa będzie kosztować ok 650 zł. za tyle znalazłem używaną na allegro więc naprawa mija się z celem i stwierdziłem iż dam drugie tyle (mniej więcej) i kupię nowe body z nowego modelu w tym wypadku A58, moje pytanie dotyczy tego czy obiektywy z A300 ( 2 Sony zakupione razem z body i 1 tamron) oraz zewnętrzna lampa błyskowa będą do A58 pasowały, czy będą kompatybilne. Z mojego wstępnego rekonesansu wynika iż obiektywy tak a lampa nie, ale nie mam pewności do tego jestem laikiem więc może coś pomyliłem. Dzięki za ew. pomoc.
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Pomógł: 69 razy
Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Lampa wymaga przejściówki z iISO na MultiInterface. ADP MAA lub zamiennik.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15