Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
canon eos 6D
Autor Wiadomość
barbara23 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   canon eos 6D

Proszę o informację użytkowników canona6D o to by sprawdzili wygląd ścianek tejże komory gdzie wkładamy baterie i koloru plastkiu ponieważ moj nowo zakupiuony aparat ma białe przebarwienia w dwóch miejscach i jest to dla mnie nienormalne. Spostrzegłam to dopiero w domu dokładnie go oglądając. Uważam ,że powinnien ten pastik być czarny i jednobarwny.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

A kolor w komorze baterii ma jakieś znaczenie?
 
 
barbara23 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Wojmistrz napisał/a:
A kolor w komorze baterii ma jakieś znaczenie?


Tak, ma znaczenie. Kupujacac produkt jako nowy, mam prawo wymagac tego, aby byl w stanie idealnym.

Odbarwienia w srodku komory swiadcza o tym, ze plastik jest zlej jakosci bądź to odbarwienie jest skutkiem przegrzania, dletego też zwracam się z prosbą czy posiadacze tego modelu mają taki problem jak ja. Bo nie wydaje mi się azeby taka firma jak canon wypuscila na rynek produkt nieidealny. Albo rzekalbym drugiej jakosci. To ma wielkie znaczenie, w tej komorze jest zasilanie..
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

barbara23 napisał/a:
dletego też zwracam się z prosbą czy posiadacze tego modelu mają taki problem jak ja. Bo nie wydaje mi się azeby taka firma jak canon wypuscila na rynek produkt nieidealny.


to mało wiesz o życiu, canon wypuszczał już: migawki chlapiące olejem, korpusy które nawet z wierzchu miały przebarwienia na plastiku, plastiki które się wycierały, gumy które odłaziły a nawet korpusy FF, które miały źle wyczerniony górny ekran LCD o bublach związanych z firmware'em nie wspominając.

barbara23, podstawą opisującą twój problem powinno być zdjęcie tej komory i przebarwień, inaczej możemy tu gdybać i pisać od rzeczy, ot choćby o tym że biały kolor i przebarwienia w komorze baterii w niczym nie przeszkadzają w robieniu zdjęć.


barbara23
Pytanie: czy twój canon 6D działa prawidłowo i robi dobre zdjęcia?
 
 
barbara23 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
barbara23 napisał/a:
dletego też zwracam się z prosbą czy posiadacze tego modelu mają taki problem jak ja. Bo nie wydaje mi się azeby taka firma jak canon wypuscila na rynek produkt nieidealny.


to mało wiesz o życiu, canon wypuszczał już: migawki chlapiące olejem, korpusy które nawet z wierzchu miały przebarwienia na plastiku, plastiki które się wycierały, gumy które odłaziły a nawet korpusy FF, które miały źle wyczerniony górny ekran LCD o bublach związanych z firmware'em nie wspominając.

barbara23, podstawą opisującą twój problem powinno być zdjęcie tej komory i przebarwień, inaczej możemy tu gdybać i pisać od rzeczy, ot choćby o tym że biały kolor i przebarwienia w komorze baterii w niczym nie przeszkadzają w robieniu zdjęć.


barbara23
Pytanie: czy twój canon 6D działa prawidłowo i robi dobre zdjęcia?


Nie zrobiłam jeszcze ani jednego zdjęcia, jest nowy i zastanawiam się czy go nie oddać bo oczekiwalam produktu idealanego zakupionego w bardzo renowowanym sklepie. Slyszalam i czytalam historie na temat produktow canona zakupowanych taniej dla rynku wschodniego.. i obawiam się ze dostalam ten gorszej jakosci. Jak zrobie zdjecie to juz nie bede mogla go zwrocic. A mysle caly czas o tym, ze jesli ma taka wade to co moze byc w srodku?! Tak bardzo żałuję, że nie zauważyłam tego przy kasie kiedy płaciłam.

canon_6d.JPG
Plik ściągnięto 8070 raz(y) 36,16 KB

 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

barbara23 napisał/a:
Slyszalam i czytalam historie na temat produktow canona zakupowanych taniej dla rynku wschodniego.. i obawiam się ze dostalam ten gorszej jakosci.


pierwsze słyszę ale w sumie mam prawo bo używam canonów dopiero 0d 2006 roku i kupowałem tylko w Europie.

barbara23 napisał/a:
A mysle caly czas o tym, ze jesli ma taka wade to co moze byc w srodku?! Tak bardzo żałuję, że nie zauważyłam tego przy kasie kiedy płaciłam.


po twoim poście pierwszy raz zajrzałem do komory swojego i stwierdzam, że moja komora jest sino koperkowa ale mój robi dobre zdjęcia i jak jakieś nie wyjdzie to albo przeze mnie albo przez nie odpowiednie ustawienie Syriusza względem Enceladusa.

barbara23, porób zdjęcia to jedyny sposób, jak nie będzie działał dasz radę oddać.
Skoro masz do siebie pretensje, ze tego nie zauważyłaś w sklepie, to powinnaś mieć większe, że nie zrobiłaś nawet jednego zdjęcia.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Też mam "przebarwienie" w tym miejscu, oraz w miejscu mocowania pręcika od "pstryczka" baterii. Mam wrażenie, że jest to metalizowane i w moim rozumieniu jest to forma wzmocnienia.

PS. kozidron, który model chłapał olejem? Bo nie pamiętam takiej sprawy w Canonie.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Wojmistrz napisał/a:
PS. kozidron, który model chłapał olejem?


to było jeszcze za czasów analogowych.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

kozidron napisał/a:
to było jeszcze za czasów analogowych


Czy pamiętasz model? Ew. rok? :smile:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Sunders napisał/a:
Czy pamiętasz model? Ew. rok? :smile:


dwa znaki zapytania na post to za dużo :razz:
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Nie pamiętasz? :sad: A jesteś tego pewien? :smile:
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2014   

Sunders napisał/a:
Nie pamiętasz? :sad: A jesteś tego pewien? :smile:


2 wtedy + 2 teraz to 4 a wystarczyło wpisać w google, pierwszy był A1 a potem była oficjalna nota do 1D Mark III i 1Ds Mark III, link
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2269
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

Mój ma komorę baterii siną, a użytkuję już ponad rok :( Jak RZyć?
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

ophiuchus napisał/a:
Mój ma komorę baterii siną, a użytkuję już ponad rok :( Jak RZyć?


canon to zuo :mrgreen:
 
 
cygnus 
Entuzjasta


Pomógł: 3 razy
Posty: 618
Skąd: Bognor Regis, Anglia
Wysłany: Nie 23 Lis, 2014   

Hm... No wreszcie wiem, dla kogo produkuje się krótkie serie np. Haselbladów z drewnianą rączką. Z pewnością są idealne, a zdjęć nie muszą robić w ogóle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 18