Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa lustrzanka Sony Alpha pełna klatka 24 MPix
Autor Wiadomość
maestro 
Uczestnik



Posty: 51
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   Nowa lustrzanka Sony Alpha pełna klatka 24 MPix

Witam wszystkich. Od dawna czytam to forum - do tej pory anonimowo.

Myślę, że wszystkich zainteresuje wiadomość o pojawieniu się pełnej klatki w SONY.

Sony podbija świat, tyle nowości w tak krótkim czasie. Wiem, że wiele osób narzeka na tę firmę, ale należy pamiętać, że w dużej mierze dzięki niej spadają ceny aparatów konkurencji.

Mam nadzieję, że wklejanie linka do innej strony nie jest zabronione :)

http://tech.wp.pl/kat,100...=1205929738.130
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Kolego, Twój "news" jest znany od kilku miesięcy i niczym nas tutaj nie zaskoczysz. Problem tylko w tym, że tego aparatu jeszcze nie uświadczysz w sprzedaży a to co można zobaczyć to tylko atrapy. Sony usiłuje zakrólować na trzecim miejscu podium wśród lustrzanek co zapewne na stałe jej się uda.
 
 
dawid_
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Dobrze że nie na pierwszym..
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Obstawiam że premiera będzie na photokinie. Co do samego "niusa" to co niektórzy na tym forum już 2 miesiące wstecz widzieli jak pełnoklatkowa alfa będzie szumieć... ;-)
 
 
Arv
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

MM napisał/a:
Sony usiłuje zakrólować na trzecim miejscu podium wśród lustrzanek co zapewne na stałe jej się uda.


Konkurencja FF się zaostrza.
No to chyba dobrze co ?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Jak zobaczylem watek, to pomyslalem, ze ktos juz widzial zdjecia z A900 lub macal cos wiecej niz atrape :razz:
Pozycja C i N wydaje mi sie dluuugo nie byc zagrozona, ale moze Sony faktycznie powalczy o trzecie miejsce, bo do profi to jednak bedzie daleko. Za mala ilosc szkiel i nie ta cena.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Właśnie oglądałem niedawno cacka z Sony. Między innymi 300/2.8. Pytam pokazujących a ile to cacko kosztuje? Odpowiedź brzmiała: 24000 PLN. Łoooo! Strasznie drogo. Widziałem już w tej cenie 600/4 L IS Canona w Interfoto chyba. Piszą nowy z gwarancją. Także na tym polu Sony ma jeszcze wiele do zrobienia.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Pstrykacz - zapisz się do KKM. Mam info z pierwszej ręki, że dla klubowiczów Sony daje zniżki :mrgreen:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Jeszcze dwa lata temu bym się zapisał, czemu nie. Wtedy jeszcze fociłem na D7D. Ale teraz hmmm. Chyba sobie daruje. :grin:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

MM napisał/a:
Pstrykacz - zapisz się do KKM. Mam info z pierwszej ręki, że dla klubowiczów Sony daje zniżki :mrgreen:

Znizki z tego co wiem to byly ale dla tzw. Fundatorow i tylko na zakupy w CS.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

MC napisał/a:

Znizki z tego co wiem to byly ale dla tzw. Fundatorow i tylko na zakupy w CS.


Dokładnych zasad nie znam, ale zapytam Tompac-a to się dowiem. Oczywiście zakupy przez CS. Teraz chłopaki z KKM polubili chyba mojego znajomego z fotoaparacików bo ma lepsze ceny :mrgreen:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Z korzyscia dla obu stron. Nie zmienia to jednak faktu, ze zarowno 70-200 jak i 300 sa nieprzyzwoicie drogie i nic ich nie tlumaczy.
 
 
aap 
Uczestnik


Posty: 84
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

MC napisał/a:
Znizki z tego co wiem to byly ale dla tzw. Fundatorow i tylko na zakupy w CS.

Z tego co pamiętam zniżki objęły klubowiczów, którzy zrzucili się na nowy serwer dla klubu KKM. Można było ze zniżką dokonać jednego zakupu rocznie.

MC napisał/a:
70-200 jak i 300 sa nieprzyzwoicie drogie i nic ich nie tlumaczy

Wytłumaczenie jest niezwykle proste: polityka firmy. Szkło ze stajni S musi kosztować, bo:
- jest to wysoka półka (ogniskowa i jasność) i nie każdy musi te szkła mieć, a kto chce, musi zapłacić
- wysoka cena sugeruje kupującemu wysoką jakość. Udowodniono, że jeżeli na półce stoją dwa zbliżone produkty różniące się ceną (a niekoniecznie uzytecznością) - droższy produkt sprzedaje się lepiej niż gdyby był na półce sam.

Arv napisał/a:
Konkurencja FF się zaostrza.
No to chyba dobrze co ?

Nawet bardzo, bo wymusza postęp techniczny i spadek cen. Natomiast sądząc po tym w jaki sposób S wprowadzał kolejne lustrzanki i co nam w nich zaoferował - a900 nie będzie w stanie nawiązać bezpośredniej walki o klienta C i N.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

aap napisał/a:
Natomiast sądząc po tym w jaki sposób S wprowadzał kolejne lustrzanki i co nam w nich zaoferował - a900 nie będzie w stanie nawiązać bezpośredniej walki o klienta C i N.

Dlaczego? A700 z powodzeniem moze konkurowac z 40D i jest niewiele (ale jednak) gorsze od D300 (kosztuje przy tym sporo mniej). Jesli cena A900 bedzie dosc atrakcyjna to raczej odniesie sukces.
 
 
aap 
Uczestnik


Posty: 84
Wysłany: Czw 20 Mar, 2008   

Rzeczywiście, cena a700 a być może także a900 jest (będzie) niższa od modeli pół i profi od C i N, ale od pewnego pułapu mniej liczy się różnica w cenie a bardziej to co za tą różnicę można otrzymać. Jeżeli a700 odszumia mi RAWy w dodatku plackując na wysokich czułościach, nie daje normalnie podnieść lustra i do tego ma niedopracowane uszczelnienia to wolę dopłacić do d300 i mieć: lepsze zdjęcia, lepszą obsługę manual i do tego nie martwić się, że dostanie mi się jakaś wilgoć do środka. Do tego nadal niedobór szkieł w S.
Jeżeli także w a900 znajdą się niedoróbki o takim znaczeniu, żaden profesjonalista tego nie kupi i ten model stanie się w istocie "pokazówką", mającą udowodnić, że S potrafi, jest w czołówce i dlatego warto kupić np. a200. W końcu klient powinien być przekonany, że system w który wchodzi jest najlepszy :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14