Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
"Pewniak" nikona
Autor Wiadomość
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

muzyk, używam również Nikonów i nie mam problemu z uchwytem i rolkami. To do Canona muszę się specjalnie przestawiać. Tylko po co wracać do tej dyskusji? :roll:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 06 Sty, 2015   

jaad75 napisał/a:
Tylko po co wracać do tej dyskusji? :roll:

Nie ma potrzeby. Każdy i tak ma swoje preferencje i będzie bronił raczej słuszności rozwiązań w aparacie, który najczęściej używa.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Sty, 2015   

Ja tam pewnie mógłbym się na Nikona przestawić, gdyby nie to, że ISO mają ze złej strony :) i tak subiektywnie nie mogę przekonać się do przedniej rolki tak mocno schowanej w rękojeść. Dla mojego palca wystaje toto po prostu za mało i cześć. Zmianę położenia tej rolki (w stosunku do Canona) pewnie po paru tygodniach bym przebolał, ale ta płytkość.
 
 
111lisu 
Rozmowny
Wyznawca Debiana



Posty: 240
Skąd: Sanok
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

Muzyk przesadzasz z tą gałkologią Canona tak samo jak kolega Marek. po zmianie auta z benzyniaka na Diesla,
że mu 100/h nie jedzie na pierwszym biegu ;) A teraz ma już drugie z takim samym silnikiem już problemu nie ma :D

Mnie akurat nie podchodzi gałkologia w Canonie, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Druga sprawa to szklarnia z Nikonem, zakładasz obiektyw z prockiem czy bez mówię o DXXX wszytko śmiga bez dodatkowych bajerów za wyjątkiem AF w obiektywach MF ;)
Nawet widzi jaką przysłonę ustawiłeś w starym struclu MF (same blachy) + potwierdzenie ostrości w Canonie to niemożliwe w taki sam sposób.

Powiedz żeś się ożenił ze szklarnią Canona to przynajmniej będziemy Ci współczuć ;)

Pozdrawiam serdecznie użytkowników Nikona i Canona oczywiście też.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

111lisu napisał/a:
Muzyk przesadzasz z tą gałkologią Canona tak samo jak kolega Marek.

a wyobraź sobie, że nie przesadzam.
Dopiero jak ostatnio w rękach miałem F6 Nikona... to te wynalazki cyfrowe jak d800 i spółka troszkę wymiękają w kwestii ergonomii przy F6 :razz:
111lisu napisał/a:
Powiedz żeś się ożenił ze szklarnią Canona to przynajmniej będziemy Ci współczuć ;)

e tam. I tak leży w pudłach...
111lisu napisał/a:
Druga sprawa to szklarnia z Nikonem, zakładasz obiektyw z prockiem czy bez mówię o DXXX wszytko śmiga bez dodatkowych bajerów za wyjątkiem AF w obiektywach MF ;)
Nawet widzi jaką przysłonę ustawiłeś w starym struclu MF (same blachy) + potwierdzenie ostrości w Canonie to niemożliwe w taki sam sposób.

Tak, ale z ograniczeniami, bo szklarni m42 nie użyjesz w pełni.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

muzyk napisał/a:
ale z ograniczeniami, bo szklarni m42 nie użyjesz w pełni.


Lepiej jej wcale nie używać.
 
 
111lisu 
Rozmowny
Wyznawca Debiana



Posty: 240
Skąd: Sanok
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

muzyk napisał/a:

Tak, ale z ograniczeniami, bo szklarni m42 nie użyjesz w pełni.


Tej nie miałem na myśli wcale. Chodziło mi o złącze F takie prawdziwe

Przyznaj nie ma jak Nikoś ;)
Ostatnio zmieniony przez 111lisu Wto 13 Sty, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

111lisu napisał/a:
Przyznaj nie ma jak Nikoś ;)

F6 owszem. :razz:

W tym aparacie ergonomia uchwytu Nikona FX ma sens, z racji tego, że sam aparat nie jest taki "gruby" trzyma się to to zupełnie inaczej niż d800.
Ostatnio zmieniony przez muzyk Wto 13 Sty, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
111lisu 
Rozmowny
Wyznawca Debiana



Posty: 240
Skąd: Sanok
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Nie bądź jak kobieta "nie, bo nie"
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

111lisu napisał/a:
Nie bądź jak kobieta "nie, bo nie"

f6. I kropunia.

Będę z czasem dążył, żeby taki mieć :razz:
 
 
111lisu 
Rozmowny
Wyznawca Debiana



Posty: 240
Skąd: Sanok
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Jak leży w pudłach to ją zaprzedaj, niech się ktoś inny nacieszy, kupisz jakie 800 i "będzie Pan zadowolony"
A co to masz za flagę z خلافة (Kalifatu) w logo?
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

111lisu napisał/a:
kupisz jakie 800

No coś Ty? Po co? Nie trzeba mi czegoś, co jaszcze bardziej nie wykorzystam niż to co mam, a do tego będzie mi się go ciężej używać.
111lisu napisał/a:
A co to masz za flagę z خلافة (Kalifatu) w logo?

:neutral:
nie widzisz białego i czarnego? A wiesz jakie zdjęcia robię? :zalamany:
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Robiłeś.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Cytat:
Robiłeś.

niestety... ostatnio więcej zajmuję się wyklikiwaniem, niż klikaniem w spust.
 
 
111lisu 
Rozmowny
Wyznawca Debiana



Posty: 240
Skąd: Sanok
Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

muzyk napisał/a:

nie widzisz białego i czarnego? A wiesz jakie zdjęcia robię? :zalamany:


No wiem, takie trochę Kalifatyczne :mrgreen:

Myślałem że to nasz w negatywie ;) albo, że Cię "bracia" muzułmanie do szeregów wcielili ;)

Jak by Cię miało odmienić to tak to wygląda w praniu ;)
https://www.youtube.com/watch?v=zBQzK1i2DAQ

Pozdrawiam Cię z Roztocza ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14