Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Plotki, Zapowiedzi sprzętu, Prototypy, Nowości
Autor Wiadomość
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

dcs napisał/a:
jaad75, przecież ich jeszcze nie ma.
Już są.
dcs napisał/a:
-to atrapa z drukarki 3D z nalepką z napisem Pentax a nie żaden prototyp.
To działająca atrapa AFAIK. Nie pierwsza zresztą i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie ostatnia.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

jaad75,

1. Gdzie je można kupić :?:

2. Atrapa okolejna czarną folią.
Skąd wiadomo że dziala :?:
Podaj źródło tej informacji :!:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

dcs napisał/a:
1. Gdzie je można kupić :?:
Ty je możesz w tej chwili co najwyżej zamówić.
dcs napisał/a:
2. Atrapa okolejna czarną folią.
Chyba nie wiesz jak w tej chwili wyglądają egzemplarze przedprodukcyjne, zwłaszcza na etapie gdzie wciąż można dużo kombinować ze specyfikacją i wersjami.
dcs napisał/a:
Skąd wiadomo że dziala :?:
Podaj źródło tej informacji :!:
Z dobrego źródła. Ale głupio byłoby je spalić.

[ Dodano: Pon 09 Lut, 2015 23:18 ]
BTW, nie wiem, czy ten konkretny ze zdjęcia działa. Są działające. I to od dawna.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

jaad75,

1. Czyli nie ma, a piszesz że są. :lol:

Pisałem o tym który zalinkowałem.
"Te http://www.optyczne.pl/79...argach_CP+.html "FF Pentax" -to atrapa z drukarki 3D z nalepką z napisem Pentax a nie żaden prototyp."

2. Macierewicz. "Wiem, ale nie powiem".

Nie jesteś wiarygodny.









The Pentax K-S2 will be available in March for $799.95/£649.99 with smc Pentax-DA L 18-50mm F4-5.6 DC WR kit zoom.

RRP: 
£549.99 (Body)
£649.99 (Single Lens Kit - smc PENTAX-DA L 18-50mmF4-5.6 DC WR)
£729.99 (Twin Lens Kit - smc PENTAX-DA L 18-50mmF4-5.6 DC WR & DA 50-200mm F4-5.6 ED WR)
£879.99 (Premium Lens Kit - smc DA 18-135mm F3.5-5.6 ED AL [IF] DC WR)

http://www.dpreview.com/a...blinking-lights
Ostatnio zmieniony przez dcs Pon 09 Lut, 2015, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Bosz… Jak dobrze, że na tym forum nie glanują tak Apple jak Pentaksa, bo bym się albo powiesił, albo co najmniej wypisał, kasując uprzednio wszystkie sto tysięcy postów, czy ile żeśmy tam naklepali… :)

Edit, fajny tytuł: „…with Wi-Fi, no blinking lights”. :)
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

dcs napisał/a:
1. Czyli nie ma, a piszesz że jest. :lol:
Są, w sensie istnieją fizycznie, jako egzemplarze produkcyjne, a wkrótce będą w sklepach. Na razie możesz sobie złożyć pre-order.
dcs napisał/a:
2. Macierewicz. "Wiem, ale nie powiem".

Nie jesteś wiarygodny.
Musiałbym być idiotą, żeby samemu odciąć się od źródła informacji, tylko po to, żeby Ci coś udowodnić. :roll:

[ Dodano: Pon 09 Lut, 2015 23:56 ]
dcs napisał/a:
Pisałem o tym który zalinkowałem.
"Te http://www.optyczne.pl/79...argach_CP+.html "FF Pentax" -to atrapa z drukarki 3D z nalepką z napisem Pentax a nie żaden prototyp."
To, że z drukarki 3D kompletnie o niczym nie świadczy. Tak najprościej testować rozwiązania, a model 3D obudowy i tak jest potrzebny do kolejnego etapu. A nalepkę pewnie przykleili do zdjęcia - prototypy na tym etapie nie mają żadnych oznaczeń.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Ile ma mpix ten działający egxemplarz?
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

dcs, była testowana wersja 24MPix około roku temu, ponoć jest to już definitywnie sprawa zamknięta, więc mogę wydedukować, że ta jest 36MPix. Co najmniej, bo ktoś mi zasugerował, żeby spodziewać się więcej. Tyle, że mnie się we więcej nie chce wierzyć na logikę - przynajmniej nie zanim dowiem się, że wyszedł Milbeaut 8.
 
 
dcs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

Rok temu pisałeś że Fujitsu pracuje. ..
http://pentax.org.pl/view...46105&start=140 :smile:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

dcs, bo pracuje od dawna, ale nie udało mi się dotrzeć do żadnej informacji, że się czegoś dopracowali. Zresztą będzie się można łatwo przekonać po premierach Nikona - EXPEED, to też Milbeaut.
 
 
nienietaktak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

ping
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

nienietaktak, dzięki.

Nowe roadmapy Pentaksa pokazują szkiełka o których wspominałem wcześniej:
http://www.ricoh-imaging...._Mount_Lens.pdf

Widać w jaki rynek celują z puszką FF.

Tu jeszcze 645:
http://www.ricoh-imaging...._Mount_Lens.pdf
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

:wink:
 
 
WojciechW 
Optyczny



Pomógł: 38 razy
Posty: 1373
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

jaad75 napisał/a:
WojciechW napisał/a:
Może przydało by się natomiast Pentaxowi jakieś 18-135 ii.
Pentax ma dość kitowego chłamu i równie ciemnych zamienników w spacerowym zakresie. Na szczęście wzieli się ostatnio za obiektywy z właściwej półki.


To ja się trochę dziwię bo jednak inwestują w serię K-Sx. Myślę, że ci co się na te aparaty skuszą nie zawsze będą mogli sięgnąć na tą wyższą półkę. A poprawiony 18-135 pewno wielu by skusił.

Nie wiadomo, czy FF powtórzy sukces 945, W końcu tych FF jest sporo, a średni format to unikaty.

Serdecznie pozdrawiam,

WojciechW
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 10 Lut, 2015   

WojciechW napisał/a:
poprawiony 18-135 pewno wielu by skusił.
Jest 18-135, 17-70, 16-85, 18-250, 18-270 i cała masa 18-55, a teraz jeszcze 18-50 - może już dość klepania ciemnych szkieł w tym zakresie?
WojciechW napisał/a:
Nie wiadomo, czy FF powtórzy sukces 945, W końcu tych FF jest sporo
On ma przede wszystkim być modelem sciągającym uwagę - kasę będą robić niższe segmenty. Ale nie ma szans, żeby FF był traktowany poważnie bez uzupełnienia oferty poważnymi zoomami f/2.8 i to właśnie Pentax robi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14