Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Kompakt do 1000 zł (edycja 2015)
Autor Wiadomość
lukaszz 
Nowy



Posty: 10
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   Kompakt do 1000 zł (edycja 2015)

Do 1000 zł wybrałem Canon PowerShot S200 (matryca CCD: 1/1.7", światłosiła: f/2.0 - 5.9). Za kilka dni odbiorę ze sklepu.

Myślałem jeszcze o:
Nikon 1 S1 (matryca CMOS: 13.2 x 8.8 mm CX).
Ostatnio zmieniony przez komor Sro 11 Kwi, 2018, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

Nikon robi świetne lustrzanki, ale z Coolpixów fajny jest tylko "Cool" :razz:
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

Wojmistrz napisał/a:
Nikon robi świetne lustrzanki, ale z Coolpixów fajny jest tylko "Cool" :razz:


Z tymi lustrzankami to też nie do końca prawda :wink:
 
 
juventinio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   Kompakt do max 1000 zl.

Witam, mimo iz ktos pewnie zarzuci mi powielanie tematow - prosilbym o wyrozumialosc. W wiekszosci polecacie w nich aparaty powyzej 1000 zl a w moim przypadku budzet na 1000 zl sie konczy.

Aparat ma sluzyc glownie do zdjec na wakacjach/imprezach rodzinnych. Przeznaczenie - dla tesciowej. Do tej pory uzywala lustrzanki D600 - niestety mocno jestesmy nia rozczarowani. Nawet nie chce komentowac jakosci zdjec czy tez mrugania lapa 15161 x podczas robienia zdjec w kiepskim oswietleniu.

Co polecacie? Czytalem test kompaktow pod choinke, dobry wynik osiagnal w nich Canon
PowerShot SX700HS, juz bylem zdecydowany, wszedlem na forum i przeczytalem, ze ktos do odradza bo to przestarzala konstrukcja i sa na rynku lepsze. No i mam metlik.

Prosilbym o pomoc.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

juventinio napisał/a:
Do tej pory uzywala lustrzanki D600 - niestety mocno jestesmy nia rozczarowani. Nawet nie chce komentowac jakosci zdjec czy tez mrugania lapa 15161 x podczas robienia zdjec w kiepskim oswietleniu.

Wnosząc z tego błyskania lampą, to chodzi raczej o Canona 600D niż Nikona D600. :)

Tak czy owak jest już zbiorczy wątek „Kompakt do 100o zł”, do którego niniejszym scalam to pytanie. juventinio, poczytaj trochę co już napisano.
 
 
juventinio
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

Mocno pomieszalem, dotychczasowy aparat to olympus e510 - nie wiem skad ja wzialem tego d600 :) .

Na ta chwile sklanialbym sie ku:

Panasonic DMC-Tz35
http://www.ceneo.pl/22839014

Po prostu mam wrazenie, ze znowu pojde w koszty a finalnie okaze sie, ze totalnie nie wykorzystamy mozliwosci tego aparatu. Czy dla przecietnego kowalskiego, klikajacego zdjecia w trybie auto, szukajacego czegos malego i porecznego - to dobry wybor (wybierajac do max 1000 zl).
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015   

Tak szczerze mówiąc to zdjęć klikanych telefonem z dobrym aparatem i kompaktem za 1 kzł przez przeciętnego Kowalskiego to ja nie potrafię odróżnić. :wink:
 
 
pkap11x 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

Witam, przez wiele lat byłem posiadaczem modelu Canon A570 IS, z którego byłem bardzo zadowolony. Dobra jakość zdjęć, pełny tryb manualny. Niestety ostatnio mam z nim problem i zastanawiam się nad kupnem nowego aparatu w cenie do 1000 złotych. W międzyczasie kupiłem Panasonica DMC FS 40 ale rozczarował mnie szajską obudową i kiepską jakością zdjęć (ale czego oczekiwać po kompakcie za 4 stówki).

Reasumując- może ktoś polecić jakiegoś godnego następcę na miejsce poczciwego canon a570 is? Moje priorytety to:
-dobra jakość zdjęć
-tryb manualny (żeby zgłębić podstawowe informacje i trochę się pouczyć)
-cena do 1000zł
-w miarę solidna obudowa

Myślałem o Olympusie XZ 10, sony hx 50, jednak proszę o sugestie.

Pozdrawiam
 
 
lukaszz 
Nowy



Posty: 10
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem aparatu Canon PowerShot S200 (matryca CCD: 1/1.7", światłosiła: f/2.0 - 5.9). Można go kupić za około 900 zł. Polecam ten aparat.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Rzućcie jeszcze okiem na Test kompaktów pod choinkę 2014, tam są testowane aparaty między 600 a 1500 zł, więc można się wstrzelić z budżetem 1000 zł.
 
 
TomPL2 
Optyczny


Pomógł: 26 razy
Posty: 1271
Skąd: Z Warmii
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015   

Tylko trzeba pamiętać o założonym w teście kryterium:
W tym roku kryterium wyboru było bardzo zbliżone do zeszłorocznego – kompakty o rozmiarze matrycy 1/2.3 oraz dużym, ponad 20-krotnym zoomie optycznym.

PS. A jest jakiś aktualny test z kryterium "Matryca większa niż 1/2.3"?
 
 
Borneq 
Początkujący


Posty: 43
Wysłany: Sob 28 Lut, 2015   

CANON PowerShot SX510 HS w cenie około 700 zł
 
 
estor 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Czw 12 Mar, 2015   7 kompaktów do 1000 zł który wybrać ?

Witam wiem że temat wałkowany , lecz modele się zmieniają mi wpadło w oko kilka
proszę o poradę co wybrać , cena do 1000zł ale jesli coś spełnia moje oczekiwania moze być tańsze. Chciałem aparat z odchylanym ekranem miałem Benq g1 , bo taki miałem ale jest ich jak na lekarstwo.
Wiec niech aparat ma wifi lub nfc do komunikacji.
SONY DSC-WX350 wiem że ma duży zoom ale opinie ma dobre 860 zł
DMC-TZ55 wiem że to super zoom i pewnie jakość gorsza ale ma ekran i kosztuje 700zł
NIKON Coolpix P340 900zł
NIKON COOLPIX S6600 ten ma za to odchylany ekran 700 zł
FujiFilm XF1 fajny ale brak wifi 900 zł
Olympus XZ-10 750 zl
Samsung WB350F popularny i już za 550 zł
Aparat na wakacje i pstrykanie rodzinne :)
Za pomoc z góry dzięki
 
 
patrol 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Nie 15 Mar, 2015   1000 zl na kompakt który kupić samsung ex2f czy Panasoni lf1

Witam kwota jaką mogę wydać to max 1000zł ale jeśli coś spełnia moje oczekiwania moze być tańsze.
Znalazłem coś takiego :
Samsung ex2f za 900 zł
oraz Panasonic lf1 za 1000 zł fotojocker
przeglądając allegro oraz internet wpadł mi w oko także kompakt
Samsung wb350 , jakby się sugerować cena to niektóre sklepy sprzedają go po 900 zł
a na allegro są po 600 zł. ma wifi , dotykowy ekran i f:2.8 oraz 23mm wiem że to inna liga
niż te powyżej ale zastanawiam się czy może spełnić moje oczekiwania.

Zastosowania wyjazdy rodzinnie , i zdjęcia dzieci itp , jestem amatorem .
 
 
jkazan 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

patrol,
a gdzie ty znalzles LF! za 1000 PLN? Na fotojocker jest po 1299 PLN.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 16