Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 02 Sty, 2018
FOTOGRAFIA LOTNICZA 2017
Autor Wiadomość
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob 20 Maj, 2017   

Na 103. to z początku myślałem, że goni go Dromader:))
Na 107. to niezłą zrobiłeś zjeżdżalnie - za mocno Piotrze:)))
Reszta bardzo fajna - widzę, że ćwiczysz i są tego efekty:)))
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






sthwild 
Bywalec



Posty: 163
Skąd: Krosno/Londyn N18
Wysłany: Sob 20 Maj, 2017   

bhpchmiel napisał/a:
Na 103. to z początku myślałem, że goni go Dromader:))
Na 107. to niezłą zrobiłeś zjeżdżalnie - za mocno Piotrze:)))
Reszta bardzo fajna - widzę, że ćwiczysz i są tego efekty:)))


Dzieki! 107 obcialem ogon przypadkiem i tak sobie pokombinowalem :P cwicze ostro zeby jakies fajne fotki w lipcu na RIAT porobic. staram sie smigla trzymac ponizej 1/100. tutaj podczas pokazow zauwazylem, ze nic ostrego mi praktycznie nie wychodzilo i zmniejszylem do 1/125 i 1/160.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

bhpchmiel napisał/a:
Tylko mocne cropy wyciąłem


To wszystko wyjaśnia, bo już miałem pytać czemu ta jakość trochę malizną jak na Ciebie jedzie :wink:
Powidz był logistyczną porażką organizatorów. Ja byłem ze swoim młodym na terenie bazy i nie zrobiłem nawet jednego zdjęcia czegoś latającego. Zabrałem tylko 24-70 bo celem było pokazanie sprzętu młodemu spotterowi. 3,5 latek miał radochę na całego i zaliczył mnóstwo kabinowych fotek :mrgreen:
Jeżeli chodzi o to co działo się w powietrzu to F-16 rządził, Mig wypadł przy nim blado. Zmiana pilota Miga jest aż nadto widoczna.
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

MM, malizną, czyli? :cool: :lol:
Daj mi jakieś wskazówki co jest nie tak :razz:
 
 
Preskaler 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 713
Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

bhpchmiel napisał/a:
Preskaler, no dobra, coś tam gdzieś leci :cool: :razz:


102.

103.

104.

105.
 
 
sthwild 
Bywalec



Posty: 163
Skąd: Krosno/Londyn N18
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

106
OV-10B Bronco z dzisiejszej krotkiej sesji

 
 
Kerebron 
Bywalec
The Beholder



Pomógł: 6 razy
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Flower-Power. :grin: O, przepraszam: Blumenmacht. :razz:
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Sob 27 Maj, 2017   

A między goleniami pocisk miłości?
 
 
mickey93 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Pon 29 Maj, 2017   

107.
FL320 B77W G17:09 CCA931(Pekin - Frankfurkt)
samolot pomalowany z okazji 50 lecia stosunków dyplomatycznych Francuzko Chińskich
 
 
cygnus 
Entuzjasta


Pomógł: 3 razy
Posty: 618
Skąd: Bognor Regis, Anglia
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

sthwild napisał/a:
... cwicze ostro zeby jakies fajne fotki w lipcu na RIAT porobic.

A ja się jakoś nie mogę na RIAT zdecydować... Sprzętu nie zamówiłem ani wycieczki jak dotąd. Z bardzo prozaicznych powodów. W ogóle sezon zapowiada się dla mnie depresyjny silnie. :cry:
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

Mała zajaweczka pokazów w Pardubicach:)

 
 
mickey93 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

109
Boeing 77W linii THAI na tle smugi po lecącym tą sa samą trasą tyle że 7 minut wcześniej i wyżej AIC111
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

Piotrze 106 very gut:))
mickey93, idzie Ci dobrze z tymi przelotówkami - tak trzymać:))
 
 
mickey93 
Uczestnik


Posty: 69
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

bhpchmiel napisał/a:
Piotrze 106 very gut:))
mickey93, idzie Ci dobrze z tymi przelotówkami - tak trzymać:))

dzięki, zamierzam też wejść w focenie na pokazach/pod płotem, ale jak zwykle na początku schody zaczynają przy wyborze odpowiedniego obiektywu,ot klęska urodzaju
 
 
bhpchmiel 
Optyczny



Posty: 2863
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

mickey93, kwestia budżetu - jest trochę tych szkieł....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 15