Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA PORTRETOWA
Autor Wiadomość
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

lunislava,
http://www.fotodays.pl/in...ie-dziewczynie2
Pozycja nr 21. i będzie super.
Ciuszek dożo niżej, a buzi sporo więcej. Teraz jest trochę portret, trochę nagość zakryta, dziewczyny coś chciały, ale się bały :smile: Jest potencjał, ale idźcie na całość.
Wprawdzie tam jest napisane, że czasem wystarczą tylko lekko odkryte ramiona, ale ja bym zaakcentował słowo "czasem" i patrzył na to, co widać.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lunislava 
Początkujący


Posty: 29
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

T.B. Twoja propozycja jest bardzo ciekawa - zapewne zdjęcie by sporo zyskało i trzeba będzie coś takiego zrealizować - dzięki za podpowiedź :)

Ale w tym akurat przypadku taki był zamysł :) sesja zaplanowana była w ciuszkach (w innych z resztą ;) ) więc dziewczyna miała na sobie stanik, nie znamy się jeszcze na tyle i nie ustalałyśmy nagości zakrytej więc nie wyskakiwałam podczas sesji ze ściąganiem bielizny ;) (poza tym odciski by zostały)
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

lunislava, Portret OK, ale mam uwagę dotyczącą obróbki. Czegoś brakuje, nie do końca potrafię powiedzieć czego, ale obraz wygląda jakby był "suchy". Prawdopodobnie zbyt mocno jest zredukowana jest czerń i światła, albo oświetlenie modelki było za słabe...
 
 
lunislava 
Początkujący


Posty: 29
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Tutejszyn napisał/a:
lunislava, Portret OK, ale mam uwagę dotyczącą obróbki. Czegoś brakuje, nie do końca potrafię powiedzieć czego, ale obraz wygląda jakby był "suchy". Prawdopodobnie zbyt mocno jest zredukowana jest czerń i światła, albo oświetlenie modelki było za słabe...

Z oświetleniem możesz mieć rację :) to moje pierwsze próby z błyskaniem, raz było za mocno raz za słabo - uczę się metodą prób i błędów :)
Co do suchości obrazu, hmm... istotnie zredukowałam czernie, szczerzę mówiąc chciałam uzyskać efekt "matowego" zdjęcia, no ale obróbka moja mocna stroną nie jest.
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

lunislava, i koniecznie musisz zwracać uwagę, przy robieniu tego typu portretów, na takie detale jak włosy. Tutaj są w nieładzie i nie jest to nieład artystyczny, a bałagan. Zwłaszcza na ramiona mogłyby spływać w ciekawszy sposób :)
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

17.
Femme Fatale Dominika 3 by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

18.
Time for tea 2 by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

19.
Femme Fatale Dominika 2 by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

20.
Femme Fatale Dominika by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

21.
Vocalist by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

22.
Queen of forest 2 by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Ładna seria 90s Sesja out of door jest rewelacyjna.Na 17 i 20 lekko Ci retusz na czole nie poszedł choć zdaje sobie sprawę, że miejsce wyjątkowo ciężkie.

23
Z głębokiej szuflady.


[ Dodano: Pią 28 Kwi, 2017 22:44 ]
24.

 
 
FotoVideo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Maj, 2017   

25.Oliwka

DSC00792.jpg
Plik ściągnięto 9520 raz(y) 311,51 KB

 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 11 Maj, 2017   

14 - fajnie uchwycony
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 11 Maj, 2017   

Miło mi.
 
 
Wirkek 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Wto 16 Maj, 2017   

23. Super

[ Dodano: Wto 16 Maj, 2017 13:44 ]
26 Natalia. Jeden z moich pierwszych

natalia-1113x828-834x620.png
Natalia
Plik ściągnięto 9188 raz(y) 671,89 KB

 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Wto 16 Maj, 2017   

27.
Portrait with cigar by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Wto 16 Maj, 2017   

27 Fajne. Próbowałem kiedyś podobnego, mam gdzieś w archiwum. Na moim mniej dymu gorszy kolor,kadr i w ogóle to dawno temu było.Rozumiem,że to kółeczko miało wylecieć :wink: byłoby jeszcze bardziej na kozaku :cool:
 
 
90s 
Optyczny
www.s999art.com



Pomógł: 6 razy
Posty: 1552
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Arkowal, W sumie kółeczko byłoby dobrym pomysłem. Dzięki za radę, może następnym razem uda się to zrealizować.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Mnie przeszkadza, że dym dość dokładnie pasuje do kształtu ust i je całkowicie zasłania poprzez co zdjęcie nieco wygląda na photobombing. Myślę, że usta są tak ważne w twarzy, że lepiej ich w portrecie nie przesłaniać. Ogólnie oczywiście zdjęcie jak dla mnie plasuje się w górnych stanach rejonów niedostępnych :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 18