Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Wto 02 Sty, 2018
FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY 2017
Autor Wiadomość
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

26. Jeszcze jedno ujęcie zamku w Kórniku.

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






awesome 
Nowy


Posty: 11
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Canon EOS 1200D + 18-55mm DC III
(f 8, 1/160 s, ISO 100, ogniskowa 18 mm)

 
 
SylwekG 
Bywalec



Posty: 119
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

28. Warszawa - widok z nieczynnego już składowiska śmieci w Markach.

Warszawa widziana ze Zwałki w Markach.JPG
Plik ściągnięto 6260 raz(y) 356,63 KB

 
 
jarek.70 
Nowy


Posty: 16
Wysłany: Wto 06 Cze, 2017   

26 byłoby lepsze w tonacji 24
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 06 Cze, 2017   

Właściwie takie było i zgadzam się że było lepsze. Ale "niektórzy" marudzą, że robię zdjęcia w południe, więc chciałem trochę pooszukiwać. Koniec z tym :smile:
Dziękuję za komentarz.

[ Dodano: Wto 06 Cze, 2017 18:44 ]
Żeby nie być gołosłownym:

29.

 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017   

Calatrava w Walencji. Teraz w B&W.

20170624-DSC00687_BW_1024.jpg
30.
Plik ściągnięto 5916 raz(y) 280,1 KB

20170624-DSC00699_BW_1024.jpg
31.
Plik ściągnięto 5924 raz(y) 231,95 KB

20170624-DSC00692_BW_1024.jpg
32.
Plik ściągnięto 5926 raz(y) 405,56 KB

 
 
kelvinpiotr 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 185
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017   

Super , bronią się i w kolorze i czarno białe . :grin:
Na 31 usunął ( przyciemnił mocno ?) bym te drobne światełka po lewej stronie przy krawędzi na osi poziomej. Psują kompozycję i trochę niepotrzebnie przyciągają uwagę .
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017   

kelvinpiotr, dziękuję za uwagę.

20170624-DSC00668_BW_1024.jpg
32.
Plik ściągnięto 5881 raz(y) 349,5 KB

 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

Ja tam wolę kolorowe. Wiem, że te są bardzo dopracowane i świetne w swoim gatunku. Ale ciekaw jestem, jak by się sprzedawał czarno-biały album fotograficzny o Walencji na przykład? Przypuszczam, że z kolorowym by przegrał.
(Gdyby ktoś nie wiedział i nie widział, ja też czasem robię zdjęcie czarno-białe.)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

T.B. napisał/a:
Ale ciekaw jestem, jak by się sprzedawał czarno-biały album fotograficzny o Walencji na przykład?

O Walencji może nie, ale o architekturze – przypuszczam, że owszem.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

Wielce prawdopodobne.
Jeśli dobrze myślę, że albumów o architekturze nie kupuje "przeciętny obywatel", to ten nieprzeciętny lubi wyróżniać się czymkolwiek, na przykład podziwianiem zdjęć czarno-białych. W tym przypadku - ze szkodą dla architektury. Moim skromnym zdaniem, architekci o kolorze też myślą. Ci od architektury dużej, ci od małej może nawet jeszcze więcej, a ci od wnętrz to już całkiem dużo. Elektrycy też się napracują, żeby w nocy budynek wyglądał tak, a nie inaczej. A tu przyjdzie fatman i wszystko wyrówna :wink:
Powinni tego zabronić.
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

:mrgreen:
 
 
Arkowal 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 731
Skąd: Poznan,Bradford
Wysłany: Pią 07 Lip, 2017   

fatman Dobra seria. Dla mnie 30 naj. Widziałem już inne kadry tej miejscówki w skali szarości. Miejscówka super!
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 08 Lip, 2017   

Za Arkowal
30 jest ekstra. :shock:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

W 30 najlepsze są odbicia latarni w wodzie do złudzenia przypominające postaci ludzi :) . Aż sobie negatywa zrobiłem :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 24