Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Bezlusterkowiec do 2500zł do fotografowania dzieci
Autor Wiadomość
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

PDamian napisał/a:
Bo jest dość stary?


To dla mnie żaden argument. W porównaniu które mi podesłałeś to z istotniejszych parametrów pozostałe 2 panasy mają stabilizację w korpusie, nie widzę poza tym żadnych istotnych różnic. Poza ceną
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

kaczmar52 napisał/a:
A więc do m3/4 znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/panason...6580947713.html


Taniej http://allegro.pl/listing...s0-uni-1-4-1025

kaczmar52 napisał/a:
A do Sony tylko taki:
http://allegro.pl/obiekty...6443158079.html

-Ten nie ma autofokusu.
 
 
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

No i stąd ta cena. To jaki obiektyw wtedy do Sony E zamiast tego? Może będę miał szansę kupić okazyjnie a6000 mimo że sklanialem się bardziej ku m3/4 dlatego proszę o poradę w dobraniu obiektywu w celu fotografowania dzieciaków
 
 
Dżozef 
Entuzjasta


Pomógł: 4 razy
Posty: 534
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Przede wszystkim przestań zasłaniać się dziećmi i popatrz w lustro. Napaliłeś się na gadżety więc bierz te które najbardziej ci się podobają z wyglądu i są odpowiednio drogie.
A z dziećmi pójdziesz po cichu do fotografa co ma starą piątkę i sprawa załatwiona.
 
 
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Dżozef napisał/a:
Przede wszystkim przestań zasłaniać się dziećmi i popatrz w lustro. Napaliłeś się na gadżety więc bierz te które najbardziej ci się podobają z wyglądu i są odpowiednio drogie.
A z dziećmi pójdziesz po cichu do fotografa co ma starą piątkę i sprawa załatwiona.


No tak, na każdym forum musi się trafić jakiś "inteligent"
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 21 Sty, 2017   

:mrgreen:
 
 
TS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sty, 2017   

PDamian napisał/a:
Taniej http://allegro.pl/listing...s0-uni-1-4-1025

No tak, ale ten z linku kaczmar52 to wersja II. Tylko czy w ogóle jest wersja II? Musiałem przegapić premierę, albo ktoś się rąbnął w opisie.

Koleżanka ma to szkło, używa z E-M10 i jest zadowolona. Ale używa do streetu w dobrym świetle, to nie jest wymagająca dla AF sytuacja. Ja mogę ręczyć tylko za E-M5 II + M. Zuiko 25/1.8, w kiepskim świetle daleko przewyższa szybkością i celnością AF starego 450D z 50/1.8. Nie wiem jak zadziała G6 z tym Panasem.
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Sob 21 Sty, 2017   

Sprzedający popłynął w opisie. Nie ma II.
 
 
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Tyle czytania po nocach, pytań na forum i ostatecznie kupiłem Panasonic G5 :D
Trafił mi się egzemplarz z obiektywem 14-42, torbą, kartą 16Gb i papierami od pierwszej właścicielki za 750zł :)
Pomyślałem, że jak mnie zadowoli na moje potrzeby to i tak dokupię 25mm/1.7f, a jak nie to sprzedam samo body i dobrze na tym wyjdę, bo będę miał dwa wystarczające dla mnie obiektywy, a w razie zmiany i tak zostanę przy m3/4 :) Aparat jest w stanie idealnym i mało używany więc nie ma ryzyka jakiejś straty finansowej, a po przejściu z kompaktu myślę, że to dobry krok :)

P.S.
jakby ktoś podpowiedział jak sprawdzić ilość wykonanych zdjęć to będę wdzięczny ;)
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Bardzo dobry wybór, jak na warunki finansowe. Gratulacje!

Spróbuj tak:
1.Aparat ustaw w tryb zdjęć pojedynczych.
2.Wyłącz.
3. Trzymając jednocześnie DISPLAY, AF/AE LOCK i kursor na prawo włącz aparat.
4. Naciśnij razem AF/AE LOCKMENU/SET i kursor w lewo
5. Naciśnij razem AF/AE LOCK razem z MENU/SET i kursor w lewo.
6. Naciskaj DISPLAY by poruszać się między dwoma "menu".
PWRCNT - liczba włączeń aparatu.
SHTCNT - liczba wyzwoleń migawki mechanicznej (liczba elektronicznej niedostępna)
STBCNT - liczba błyśnięć flesza.
7. Wyłącz aparat, jeśli chcesz wyjść.
 
 
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

9800 pstryknięć ☺ dzięki bardzo za info
 
 
Tutejszyn 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 2954
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Dżozef napisał/a:
Stabilizacja nic nie pomoże przy dzieciach, są za szybkie.
Ale stabilizacja nie ma stabilizować dzieci, tylko niwelować drżenie rąk fotografa :)
 
 
kaczmar52 
Nowy


Posty: 19
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Obiektyw 25mm 1.7F Panasonica ma stabilizację, a ja nie zamierzam dokupować innych bo nie mam takiej potrzeby
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

Nie miałem tego obiektywu w rękach, ale wg opisu nie ma stabilizacji.
To tak w kwestii formalnej, bo stabilizacja jest fajna, ale nie jest pierwszą potrzebą.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017   

kaczmar52 napisał/a:
9800 pstryknięć ☺ dzięki bardzo za info

To mało. Dobrze kupiłeś.

Proszę :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14