Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
[KRAKÓW] Fotospotkania, cykl warsztatów, wymiana doświadczeń
Autor Wiadomość
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   [KRAKÓW] Fotospotkania, cykl warsztatów, wymiana doświadczeń

Pierwsze "koty za płoty" - https://www.facebook.com/...&type=3&theater - przybyliśmy , nowe dla fotografów miejsce zobaczone i oswojone. Pierwszy pokaz i omawianie zdjęć za nami. Następny za miesiąc - 24 lipca. 17:30-20:00. Z Rynku 15 minut spacerkiem - jak na Błonia - przy stadionie Wisły - jak by ktoś nie wiedział. :)
Ostatnio zmieniony przez komor Sro 09 Sie, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Cytat:

Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.


Tak poza tym pewnie trzeba dodać, że Kraków, tak?
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Przy Starówce przecież. :wink:
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Niebędący wyznawcami fejsbuka - jak ja - wykluczeni.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 09 Cze, 2017   

T.B., nie tylko, bo ja jestem na FB ale też nie mam dostępu, prawdopodobnie jest to album zdjęć dostępny w zamkniętej grupie.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

https://www.facebook.com/...D]&has_source=1
Zatem link do wydarzenia. Następne spotkanie - 24-go lipca. Oczywiście znowu w Krakowie. Mam nadzieję że tym razem będzie widoczne.

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2017 13:16 ]
T.B. napisał/a:
iebędący wyznawcami fejsbuka - jak ja - wykluczeni.

Niekoniecznie - zapraszam! Centrum Obywatelskie w Krakowie Reymonta 20 (stadion Wisły) - wejście od ul. Reymana -od strony Parku Jordana. 24.06. godz. 17:30 Zabierz zdjęcia. :cool:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

Andrzej.M. napisał/a:
Zatem link do wydarzenia. (…) Mam nadzieję że tym razem będzie widoczne.

Tak, teraz widać.
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

U mnie "Strona jest niedostępna".
Ciekawe - czy powodem może być, że siedzę teraz w jakiejś dziurze, w której telefony nie działają, a sieć mam z Wi-Fi w jakimś bylejakim pensjonacie?

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2017 18:53 ]
Czy może dlatego, że nie jestem wyznawcą?
Bo jednocześnie wyskakuje okienko logowania.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

T.B., dlatego, że nie jesteś wyznawcą. Skoro internet działa, forum nasze Ci działa, a Facebook pisze, że musisz się zalogować, to znaczy, że z siecią wszystko OK.
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

komor, Wisła ma chyba kosę ze Śląskiem (Wroc).
Niefortunne miejsce spotkania.
[Daleko na Rakowicki?]
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

T.B. napisał/a:
dlatego, że nie jestem wyznawcą?

Tak , właśnie, ale nie musisz, wszystko napisałem tutaj...
PDamian napisał/a:
[Daleko na Rakowicki?]
Co? Może jeszcze na Wawel? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:
PDamian napisał/a:
Wisła ma chyba kosę

A kogo to obchodzi? To nie spotkanie kibiców... Miejsce jak każde inne. A trochę kultury chyba się przyda? Będą wystawy, plenery itp... i na pewno nie w czasie meczy... :lol:

[ Dodano: Pią 16 Cze, 2017 17:29 ]
PDamian napisał/a:
Niefortunne miejsce spotkania.

Naprawdę? Do tego miejsca kibice raczej nie mają dostępu , chyba że VIP-y. :lol:
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

Już 30 kilometrów przed Krakowem czuję, że jestem bliżej kultury.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Cze, 2017   

PDamian napisał/a:
przed Krakowem czuję

Nie! Nie przyjeżdżaj! Tu i tak za dużo wycieczek... :zalamany:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

T.B. jak nie masz Pentaxa jesteś wykluczony, tak jak ja zresztą, u mnie też strona niedostępna. : :neutral:
 
 
T.B. 
Optyczny
Bez tutułu



Pomógł: 30 razy
Posty: 2755
Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

Nie mam Pentaxa, nie mam konta na fejsbuku, nie używam łotsapa - i jestem z tego dumny.
Należę do tej normalnej połowy cywilizowanego świata. (Bo świat tak zwany nieucywilizowany jest jeszcze normalny w całości.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15