Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 05 Lip, 2008
Sony A350 - test cyfrowej lustrzanki
Autor Wiadomość
Rizzo 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 449
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Tak bardzo się boję teraz wychodzić na miasto z moją alpha 300, bo jeszcze spotkam chłopaków od C/N, może chociaż mniej mnie obiją jak zobaczą, że mam pokrętło ustawione na M.
A tak na poważnie dzięki optyczne.pl kupiłem sobie alphe 300 zamiast alphy 350 i jestem bardzo szczęśliwy z zakupu. Szczerze polacam każdemu, napewno nie będzie rozczarowany. Jak jeżdzimy z ludzmi robić zdjęcia w plener, to tak naprawdę z całej ekipy mam najsłabszy aparat. Kumpel ma Canona 40 d, jego znajomy Nikona D300 i uwaga o dziwo nie kpią ze mnie :]. Rzekłbym, że uważają alphe za bardzo fajny entry level sprzecik. Chociaż może udają i jak wracają do domu, logują sie na forum optycznych i rozpoczynają drwiny. :].
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Rizzo napisał/a:
polacam każdemu, napewno nie będzie rozczarowany.

Ostroznie... Uwierz mi, sporo osob bedzie. Ale bardzo dobrze, ze Twoi koledzy nie kpia, bo nie chodzi o to co masz na szyi, ale w albumie.
 
 
Rizzo 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 449
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

A kto niby ma być rozczarowany, przecież żaden zawodowiec nie kupi sobie alphy 300. Dla osób, które przesiadły się z kompaktu na lustrzankę, jest to tak wielki skok w jakości, że satysfakcja gwarantowana i to niezależnie czy będzie to alpha 300 czy canon 450 d. A jesli ktoś, kto naprawdę zna się na fotografii kupi sobie alphe 300/350, kierując się reklama, to nie ubliżając oznacza, że jest głupi. Ja dopiero po paru miesiącach widzę, czego brakuje tej lustrzance i cieszę się, że doszedłem do tego poprzez praktyczne jej użytkowanie a nie poprzez czytanie testów. Jakbym teraz kupował od razu wziąlbym alphe 700 i tyle. Następny zakup napewno będzie bardziej przemyślany, ale nie oznacza to, że to nie będzie coś ze stajni Sony. Dlatego jeszcze raz podkreślam, alpha 300 to świetny aparat jak na początek przygody - moim amatorskim zdaniem.
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Witam dziś mam lepszy dzień i przepraszam wszystkich jeśli kogoś moje wypowiedzi uraziły .
W tą sobotę mam zamiar kupić jakąś inną lustrzankę może canona i sam jako laik porównam te aparaty . Chyba że będę miał możliwość pobawienia sie bez kupowania , ale i tak wszystko można oddać wiec brak problemu . :mrgreen:

Sam ciekawy jestem moich wyników .

Jak mocie jakieś sugestie jaki aparat znokałtuje A300 proszę podać
Ostatnio zmieniony przez Fitness Planet Pią 04 Lip, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Jeśli na prawdę chcesz robić lepsze zdjęcia kup książkę o fotografii np."Ekspozycja bez tajemnic" Bryana Petersona i nie wyskakuj z tekstami mam na to tylko 5000 zł bo to jest trochę nie na miejscu.
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

OK kupię :mrgreen:
 
 
Ostegolectric 
Rozmowny
Co za system



Pomógł: 6 razy
Posty: 434
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

A ja się cieszę, ze nie stać mnie na wszystko, bo wtedy nie cieszyłbym się z tego co kupiłem. a tak to zbieram sobie powoli przez wakacje na Nikosia D80 może d90? :wink:
 
 
rybakowy 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

A tak na marginesie to gdzieś kiedys przeczytałem ze to nie aparat robi zdjęcia a fotograf i cos w tym jest...
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

rybakowy, zabierz fotografowi aparat i zobacz ile zdjęć zrobi... :wink:
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Fitness Planet napisał/a:
OK :cool: Denerwuje mnie jak ktoś robi aluzje do mojego aparatu bo sam się nudzi i komuś trzeba dowalić .

Kupiłem taki aparat bo mi się podobał .


Tak jak kupuje się auta za 200 tyś by za rok był warty 100tyś .

Jak stwierdze że potrzebuje lepszego to sobie kupie . A takie uwagi są …

Dawno wyrosłem z tego że muszę mieć 300KM po maską , jak i tak stoje w korku , więc 200KM mi wystarczy :mrgreen: tak jak to SONY A300

Idealnie znaleli nisze Brawa dla Sony


A ja myślę, że zaawansowany kompakt wystarczyłby do Twojego zadowolenia. To tak jak z samochodami - Nieważne, czy ma 300KM czy 200KM i tak stoi w korkach. Ja wybrałem rower, który nigdy nie stoi w korkach, więc ma ogromną przewagę nad samochodami i w dodatku wszędzie w mieście dostaniesz się szybciej i za DARMO. Zaprawdę Ci powiadam - wybierz kompakt (rower ew skuter jak nie chcesz się spocić). :mrgreen:
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Mam rower tylko zawsze jest cos :???:

A małpek mam kilka każda robi kiepskie zdjęcia nawet te bardzo drogie i są okrutnie wolne masakra . :cry:
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Może niewłaściwe małpki wybierałeś.

Ja miałem SONY DSC H5 i nie narzekałem (no może poza kiepskim wyższym ISO)

Ale jest FUJI 6500,9500,9600 s100

Jest SONY R1

Jest Panasonic z FZ50/FZ18

A z rowerem jest tak - trzeba się niestety przemóc. Mój stał odłogiem ponad rok i jeździłem sobie w tym czasie i samochodem i motorem. Ale jakie są teraz ceny paliwa - każdy widzi. Więc aby zbojkotować te ceny wziąłem się za rower. I mam 10 zł dziennie oszczędności na paliwie, hehe. Nie mówiąc o oszczędności czasu i nerwów - bezcenne.

Uważam, że większość powinna się teraz na rowery przerzucić - myślę, że obniżone zyski paliwowych złodziei, bardzo szybko by spowodowały obniżenie cen do sensownego poziomu.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Ja niestety nie mam mozliwosci przerzucic sie na rower. Ale gdzie sie da - chodze pieszo. I wole to zamiast stac w korku.
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Tak święte słowa :mrgreen:

To co wypisujesz to ja raczej już do małpek nie zaliczam , jeśli chodzi wielkość .

Też zastanawiałem się nad nimi , ale jak mam nosić coś niewiele mniejszego to wolałem Sony A300 i tyle
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008   

Widzę, że jesteś z Wrocka więc wiesz jakie korki potrafią być upierdliwe. Trasę do pracy pokonuję, w zależności od ustawienia świateł oraz moich chęci/sił, od 20-25 minut. A to trasa Krzycka - Politechnika, czyli ok 10 km. Samochodem rzadko schodzę poniżej 30 minut a bywa że i godzinę się jedzie :mrgreen: Motorem też szybciej się nie jedzie bo nie zawsze się człowiek przeciśnie między samochodami.

Co do małpek.

Jeśli te wymienione są za duże to seria fuji f30,f31 i pochodne powinna Cię zadowolić. Na dpreview nawet porównywali ją do Nikona d50 i to przy ISO800. Oczywiście nie dorównywała mu ale było blisko - a inne kompakty biła na głowę. Ale już i tak za późno. Kupiłeś Sony A300 i ja uważam ten zakup za dobry wybór. Jeśli się nie wgapiać w piksele to wszystkie lustra z podobnego poziomu zaoferują podobną jakość. Dodatkowym atutem A300 jest użyteczny LV. Korzystasz, czy uważasz za gadżet? I jak się sprawuje?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15