Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Co wybrać - zdjęcia słabe światło, w ruchu + filmowanie
Autor Wiadomość
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

FZ1000 to bardzo ciekawy kompakt. Jego filmowanie na pewno jest świetne do domowego użytku, czy wspomnień z wakacji, ale miałbym obawy przy poważnym dokumencie czy reżyserowanego filmu, ze względu na sporą ingerencję automatów. To są akurat takie dziedziny gdzie czym więcej możesz ustawić sam tym lepiej. FZ1000 jako kompakt ma jeszcze jeden wielki plus, nie musisz wydawać kasy na obiektywy, z drugiej strony jest to minus jeśli chodzi o kreatywność i np filmowanie przebitek w papierowej głębi.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Films 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

Przymierzyłem się dzisiaj do tych aparatów i nieco sobie uzmysłowiłem. Rozmiar ma znaczenie.
Mając w ręku wszystkie te aparaty dostrzegłem ogromną zaletę sony a6000 - młały rozmiar i poręczność czego nie mogę powiedzieć o konkurentach. I ze względu na aktywny tryb życia który prowadzę ta prostota i poręczność jest istotna. Jestem prawie zdecydowany. Dodatkowo cena najlepsza :) teraz zainspirowany sony a6000 przyglądam się a6300, który zachwyca autofokusem. Ale niestety, cena zaporowa....
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 17 Cze, 2017   

Films napisał/a:
Mając w ręku wszystkie te aparaty dostrzegłem ogromną zaletę sony a6000 - młały rozmiar i poręczność czego nie mogę powiedzieć o konkurentach

Sprawdź tylko jaki rozmiar mają co lepsze obiektywy do niego.

http://camerasize.com/com...39,535.360,ha,t
 
 
Films 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

Tak, zdaję sobie sprawę.. ale puki co będę fotografował krótkim obiektywem, głównie portretówki w domu, później oczywiście rozbuduję ;) Plusem jest to że w cenie body 70D mam już a6000+ dodatkowy obiektyw za ok 1200zł

Cały czas rozmyślam, ale najbliżej mi chyba do sony.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

Poczekaj na Canona 200D :) 100D był świetny w filmowaniu jak 700D ale nie miał odchylanego ekranu a ten prawdopodobnie będzie jeszcze mniejszy i będzi odchylany :)
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

Canon 200D będzie kosztował niewiele mniej niż 800D.
Już 100D nie był tani.
Chyba ze Films ma odczekać z 3 lata od premiery 200D.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

No właśnie 100D był tani. Cenowo to była konkurencja dla xxxxD a nie xxxD.
 
 
PDamian 
Optyczny


Pomógł: 37 razy
Posty: 1329
Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

To sprawdź ceny w podsumowaniach testów 100D, 650D, 700D, 1100D i 1200D.

Kolejna bezsensowna dyskusja.
 
 
Andrzej.M.
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Cze, 2017   

Films napisał/a:
młały rozmiar i poręczność

Co prawda to prawda - http://camerasize.com/com...53,611.290,ha,t
Oczywiście - fuji ma szkło 16-50 znacznie większe ale też znacznie lepsze. A sony z 50/1.8 będzie niewiele mniejsze od Pentax KS-2 z analogicznym szkłem . Za to pentax KS-2 czy KP z DA70/2,4 Ltd czy FA43/1,9 Ltd będzie nawet mniejszy. :cool:
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Pon 19 Cze, 2017   

PDamian napisał/a:
To sprawdź ceny w podsumowaniach testów 100D, 650D, 700D, 1100D i 1200D.

Kolejna bezsensowna dyskusja.
Masz rację, kolejna bezsensowna dyskusja. 100D na początku może i faktycznie nie był bardzo tani, ale zrobił się takim potem. Jeszcze nie tak dawno nowy korpus 100D w UK można było kupić za około £230 z 18-55 STM.
W moim ulubionym miejscu cena za korpus w tej chwili:
100D £215
650D £315
700D £335
1100D £135
1200D £185
 
 
Films 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Sro 12 Lip, 2017   

Ostatecznie zakpiłem FZ1000 :) puki co uczę się go bo funkcji ma naprawdę sporo
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 13 Lip, 2017   

Udanych kadrów życzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14