Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Prywatne galerie użytkowników
Autor Wiadomość
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

a z drugiej strony to nie rozumiem waszego "parcia" na galerię :???:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

degol, po przeczytaniu paru postów z tego wątku powinieneś wiedzieć bez pytań,że najszybszą drogą do galerii jest umieszczenie swych zdjęć w dziale "Nasze zdjęcia". To jest oczywiste tak samo jak oczywistym jest nieposiadanie pięciuset postów,aby być na pierwszej stronie .
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

zgadza się jest wielu co ma poniżej 500 postów i mają dostęp do galerii, ale oni już coś pokazali :twisted:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Monastor wolę " usłyszeć " np. Twoją ocenę niż moją własną dotyczącą mojego zdjęcia , "Twoja , jego , ich " będzie miała dla mnie większą wartość , znaczenie .
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi , to masz po części rację , ale ja to widzę jeszcze w innym świetle.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

degol, jak chcesz swoje 94 strony zdjęć umieszczać na optycznych (gdzie jest ograniczenie 1/dzień) to jak nie wybierzesz najlepszych z najlepszych, to zanim ktoś Cię doceni, to wszyscy uznają Cię za człowieka, co sobie tylko pstryka, nie zwracając uwagi na.. ee.. wszystko :(
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

degol, musiałbyś mnie sobie wmontowac w aparat. Nie obraź się, ale sporej części tych zdjęc nawet nie trzymałbym na karcie pamięci. Dorzucasz po kilka niemal identycznych ujęc, widac że nie zadałeś sobie trudu żeby coś w temacie poczytac. Komponuj staranniej, myśl nad kadrem, unikaj przepaleń, niedoświetlenia, nie ucinaj obiektów, nie staraj się za dużo umieścic w kadrze, w krajobrazie trzymaj horyzont prosto.

Tobie nie są potrzebne moje czy innych komentarze tylko jakaś fajna książka o fotografii w ogóle. Może Peterson. Nie uczyłem się z książek, ale inni polecają. Przejrzyj tematy o literaturze, na pewno coś dla siebie znajdziesz. Na komentarze też przyjdzie pora, ale gwarantuje, że nikomu nie będzie się chciało pisac poradnika odnośnie postępowania w każdej sytuacji zdjęciowej od początku do końca.
Pozdrawiam.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

mi się jedynie rozchodzi o tego "bloka" w odniesieniu do p.galerii , po co Tworzyć i jednocześnie blokować ? A w sumie są rzeczy ważniejsze niż prywatna galerii na optyczne.pl , np sen , którego mi brakuje :) pozdro , idę spać i już nie majaczę wam :oops:

dzięki za konwersację zamienioną w dyskusję ...
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

degol, to przed snem zarzuć kilka fotek, posypią się takie komentarze że już nie zaśniesz :mrgreen:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

Zug może przy następnej okazji ,
dzięki wszystkim "poruszonym" za wypowiedzi , jakbym mógł , to podziękowałbym korzystając z opcji " pomógł ") al;e nie mogę , więc jedynie tekstem pisanym dziękuję , Monastor nie obraża mnie Twoja wypowiedź , jedynie wnosi oczekiwaną wartość , książkę mam , ale tak samo jak Ty nie mogę jej jakoś otworzyć ;)
lecę spać , może mi się jakiś fajny kadr , kompozycja przyśni ;)
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

degol napisał/a:
Zug może przy następnej okazji ,

:wink:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

degol, nie wchodź na to forum więcej, póki jesteś normalnym, miłym człowiekiem, bo po paru miesiącach zrobi się z Ciebie taki Monastor albo Zug :P
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

... lub mavierk ;)

mavierk ciekawy , dyplomatyczny sposób na pozbycie się degol-a z forum optycz... nie no żart , taki na dobranoc :)

pozdro i jeszcze raz wielkie dzięki za wartościowe komentarze ...
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

mavierk napisał/a:
nie wchodź na to forum więcej, póki jesteś normalnym, miłym człowiekiem, bo po paru miesiącach zrobi się z Ciebie taki Monastor albo Zug

no to mavierk, nas podsumował :razz:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

degol napisał/a:
ale ... czy to ma sens śmiecić w galerii

sam napisałeś, więc po co Ci ta galeria?
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

mnich, masz u mnie piwo :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15