Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy wszystkich nowych użytkowników!
Autor Wiadomość
albedo 
Nowy



Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 18 Lip, 2008   

Błądzić, rzecz ludzka... Ważne, żebym uczył się szybko na błędach (najlepiej cudzych, niż własnych :mrgreen: ). Szklarnię już wybrałem - mam nadzieję, że dobrze ;)
Tak więc w tym temacie wiele się nie zmieni (stopka). Miałem raczej na myśli technikę wykonywania zdjęć (ale to też jest pięknie opisane na forum, więc w zasadzie... po co pisać i d... tzn. głowę zawracać? ;) ).
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






artnik 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sob 26 Lip, 2008   

Witam wszystkich serdecznie
I stalo sie kupilem aparat!!!!
Przez prawie 4 miesiace czytalem mnostwo na temat aparatow.Jaki kupic ,ktory jest najlepszy czy ma to byc kopmakt czy lustrzanka. Zdecydowalem sie wreszcie na NIKONA wybor padl na P80(lustrzanka te wszystkie obiektywy ktore sa potrzebne -przerazaja i odpadla)
Nikon P80 fajny aparacik ale bardzo rozne opinie uzytkownikow,jedni chwala inni wrecz przeciwnie,ale to widze normalne kazdy chwali to co posiada.
Pojechalem do sklepu z przekonaniem ze kupuje P80 i kupilem tylko ze to jest D40.
Dlaczego?
Kiedy porownalem te dwa aparaty ,kiedy mialem je w rekach to stalo sie jasne ze ten wiekszy Nikonik to jest to co chce miec.
Zaraz ktos powie trzeba bylo kupic lepsze body bo D40 to aparat dla amatorow tylko ze ja jestem amatorem i w porownaniu do mojego porzedniego aparaty (Olympus Stylus Verve) to jak mercedes i maluch.
Stoi sobie teraz na stoliku i usmiecha sie do mnie a ja zastanawiam sie jak do niego podejsc jak go w pelni wykorzystac (siedze i studiuje instrukcje obslugi bo nie chce robic fotek kiedy nie wiem co i jak)
Jak do tej pory zrobilem 10 zdjec.
Wiem dzisiaj jedno aparacik ten zmusi mnie do nauki robienia zdjec.Konieczne bedzie czytanie, kupno ksiazek ,ogladanie zdjec i poszukiwanie wlasnego stylu.Moze i ja kiedys stane sie wielkim fotografem dzieki D40 :grin:

Pozdrawiam cieplutko
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 26 Lip, 2008   

Witamy :)
 
 
troll 
Nowy


Posty: 9
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Witam wszystkich :)
Czytam Optyczne.pl dosc regularnie od jakiegos czasu. Jestem amatorem, tak ze wsparcie od fachowcow w moim przypadku jest dosc istotne :mrgreen:
Pstrykam od niedawna Canonem 400D, wczesniej 300.
Pozdrowienia dla Adminow i Forum
Michal
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Ale trollował nie będziesz? :)
 
 
nroht 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Witam wszystkich! W końcu założyłem sobie konto na forum. Po dłuuugich miesiącach przeglądania forum nagle okazało się, że po zalogowaniu jakoś wygodniej czytać i przeglądać to całe dobro :)

W temacie foto jestem zielony jak szczypior na wiosnę, ale czytam, pstrykam, czytam... i jeszcze więcej pstrykam... a potem załamany przeglądam swoje dzieła :) Bo lustrzankę kupiłem dopiero niedawno (kilka miesięcy), a tym samym dałem MM powód do dalszego narzekania na amatorszczyznę masowo kupującą lustra ;)

No nic. Wracam do czytania. Raz jeszcze pozdrawiam wszystkich użytkowników Optyczne.pl!
Nroht
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Witamy :)
 
 
CineQ 
Nowy


Posty: 14
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

Witam i ja. Dzisiaj zamówiłem Nikon'a P80 - sugerowałem się wypowiedziami na forum. Za parę dni zacznę swoją przygodę z fotografią, Witam.
 
 
mio1 
Początkujący
Mariusz


Posty: 29
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

Witam, chyba to normalna kolej rzeczy ,ze "przesiadamy" sie na lustrzanki cyfrowe , tak wybór jest trudny, ja nie miałem takiego problemu przy kupnie samochodu , co przy nabyciu lustrzanki, moze sie to wydawać dziwne ale tak własnie było.Z racji wieku bo mam 46:(lat pewna wiedza przychodzi mi trudniej:) Życie codzienne niesie ze soba wiele problemów a tutaj ..jeszcze fotografia:))) Ale jak to mówia.....na wiedze nigdy za póżno i oby była w tym jakas racja:)Pozdrawiam.
 
 
zwirek 
Nowy
Zwirek


Posty: 8
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

Witam
Ja jestem jeszcze przed zakupem, choć mam juz dość sprecyzowane preferencje. Zobaczymy jak to bedzie. Od dwóch tygodni ślecze nad tym co tu piszecie i staram sie wybrac cos dla mnie. Poczatki tej lektury byly dość trudne (brak znajomosci nomenklatury fotagraficznej), ale juz jest lepiej.
Wielkie gratulacje dla calej redakcji za tak swietny portal.
 
 
TomiCBR 
Początkujący



Pomógł: 1 raz
Posty: 33
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

Witam.
Miesiąc temu postanowiłem zrobić sobie prezent na wakacje i urodziny.
Chciałem coś kupić, po info. trafiłem na to forum. Myślałem o Nikonie D60.
Ale tutaj jest "kopalnia wiedzy" a fotografia to "studnia bez dna"
I tak po miesiącu, jestem od dzisiaj posiadaczem Canona 40D z kitem 17-85.
Myślę że dużego błędu nie popełniłem na samym starcie ( amator w lustrzankach cyfrowych )wcześniej miałem analogowego EOS-a 300, więc myślę że się dogadam z moim nowym nabytkiem. :mrgreen:
 
 
away 
Początkujący
canontard



Posty: 34
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

ładnie sie przywitam :D
z powodu lenistwa - tylko przywitam XD
a skrótowo - canon <3
 
 
wazka 
Nowy



Posty: 4
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

hej
pozdrawiam wesoło:) wszystkich miłośników łapania światła

cannon
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

Witamy wazka. A co to jest cannon? :) Nie znam takiej marki fotograficznej. :twisted: Pozdrawia użytkownik marki Canon.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

płec piekna - atakuje :mrgreen:
coraz więcej przedstawicielek na forum technicznym :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13