Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sony=CMOS
Autor Wiadomość
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Ogólnie nie polecam komuś kto jest ambitniejszy od przeciętnego użytkownika.

Sugerujesz, że tym systemem posługują się wyłącznie Ci nieambitni, bo reszta ma już C lub N?... :twisted:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Sugeruje, mając siebie na myśli i moją ambicję, że chcąc coś dobrze robić potrzebuje dobrej optyki np. 400/2,8 600/4 a tego Sony mi nie da. Na razie oprócz 24-70/2.8 300/2.8 70-200/2.8 i dwóch stałek Zeissa mi nic więcej nie chce dać.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Mam rozumieć, że fotografowanie ptaków, czy sportu teleobiektywem uznajesz za jedyny ambitny rodzaj fotografii?... :twisted:
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Jakością obrazu ustępuje np. N i C. to fakt.


Jakością obrazu nie ustepuje np. N i C. To fakt.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Sugeruje że łapiesz mnie za słówka. Sugeruje też że dla mnie jest to ambitne podejście do fotografii. A jeżeli chodzi o inne rodzaje fotografii to sugeruje, że ambicją dobrego fotografa jest uzyskanie jak najlepszego obrazu, a tego APS-C nie zapewnia, tu potrzeba czegoś większego, a tego Sony nie zapewnia mimo szumnych zapowiedzi.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Ogólnie nie polecam komuś kto jest ambitniejszy od przeciętnego użytkownika.


Ogólnie polecam każdemu, kto jest w stanie pomyśleć jakich szkieł potrzebuje.

[ Dodano: Sro 11 Cze, 2008 22:12 ]
Pstrykacz napisał/a:
A jeżeli chodzi o inne rodzaje fotografii to sugeruje, że ambicją dobrego fotografa jest uzyskanie jak najlepszego obrazu, a tego APS-C nie zapewnia, tu potrzeba czegoś większego, a tego Sony nie zapewnia mimo szumnych zapowiedzi.


FF w takim razie to tyż dość nedzna namiastka....
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Pstrykacz, czyli ktos, kto fotografuje krajobrazy czy architekture to tylko nedzny amator? Portrecista tez?
Wyobraz sobie, ze nie kazdy potrzebuje stalek w rodzaju 400/2.8 czy 600/4. A czesc z tych, ktorym by sie to przydalo najzwyczajniej w swiecie nie stac na wydatek rzedu 25tys zl na szklo.
 
 
Marian 
Optyczny


Posty: 1467
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Szklarni niema to fakt.
Jakich "szkieł" ci brakuje?
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Marian napisał/a:
Pstrykacz napisał/a:
Szklarni niema to fakt.
Jakich "szkieł" ci brakuje?


Paru długich za rozsądne pieniadze. Nie ma 400/4 - 400/4.5, brakuje 300/4, brakuje odpowiednika Canonowskiej 100-400 (bo jednak nowe 70-300 G chyba na bycie czymś podobnym nie ma szans). Dlatego to nie jest system idealny do foto przyrody, bo podpieranie się Sigmami w wersji ze śrubokretem bywa męczące. I to właściwie tyle.

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 08:29 ]
MC napisał/a:

Wyobraz sobie, ze nie kazdy potrzebuje stalek w rodzaju 400/2.8 czy 600/4. A czesc z tych, ktorym by sie to przydalo najzwyczajniej w swiecie nie stac na wydatek rzedu 25tys zl na szklo.


Hmm, Ty piszesz o hajendzie... a ja chce 400/4.5 - to za śp. Minolty kosztowało <2tys. USD. 300/4 kosztował <1tys USD... Te cudactwa za 12-25 tys mi wisza, ale Minolta miała ładne szkła za jeszcze całkiem rozsądne pieniądze, które to szkła teraz zniknęly... A można je było zrobić na SSM... oj...
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Wystarczy już tego OT Panowie... :evil:
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

SUPER pełna zadyma :mrgreen: czyli każdy zostaje przy swoim systemie :grin:

A ja może coś jeszcze kupię coś bardziej profesjonalnego i sam się przekonam czy warto i czy to będzie widać
o może taki Canon 1 Ds Mark-II. duży , ale przynajmniej nikt mi nie powie że mam badziewny aparat :twisted:

http://www.allegro.pl/ite...jak_nowka_.html
 
 
krzysiek 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 307
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Fitness Planet - Ci co mają Marka III będą patrzeć na Ciebie z politowaniem;-)

Ale wracając do tematu wątku... Mam wrażenie, że nie przypadkowo zaczęto BSI stosować w szybkich matrycach (60 kl/s). Nowa technologia zrekompesuje szum powstały przy szybkim sczytywaniu. Być może będziemy mieli konkurencję do Casio EX-F1....
 
 
Fitness Planet 
Bywalec
Michał Wrocław



Posty: 114
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

A to taki popularny aparat ?? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14