Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Vortex Triumph 10x42
Autor Wiadomość
Kot72 
Rozmowny
Kot72


Pomógł: 2 razy
Posty: 439
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2024   

zadra, kupiłeś fajną lornetkę w bdb cenie . Nic tylko się cieszyć i z przyjemnością używać . Co do większych powiększeń to raczej ja bym pomyślał o lunecie na statywie .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2549
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2024   

zadra...Napisz coś o tym HG 8x42, bo to był jakiś model EXPO2024 (tak pisali :roll: ) i dlatego miał taką cenę :?:
To chyba był jedyny taki HG do sprzedania, bo już go nie było na drugi dzień, po Twoim zakupie. Jeżeli jest w porządku, to miałeś szczęście w takiej cenie :grin: , chociaż obecna cena ( 3550-3890 zł) też jest, jeszcze, do przyjęcia, ale nic po za tym.
Niemniej jednak, to lornetka bdb i zakup też :mrgreen: .
 
 
zadra 
Uczestnik
nowy szukacz


Posty: 80
Skąd: skątowni
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2024   

Jan55 napisał/a:
zadra...Napisz coś o tym HG 8x42, bo to był jakiś model EXPO2024 (tak pisali :roll: ) i dlatego miał taką cenę :?:
To chyba był jedyny taki HG do sprzedania, bo już go nie było na drugi dzień, po Twoim zakupie. Jeżeli jest w porządku, to miałeś szczęście w takiej cenie :grin: , chociaż obecna cena ( 3550-3890 zł) też jest, jeszcze, do przyjęcia, ale nic po za tym.
Niemniej jednak, to lornetka bdb i zakup też :mrgreen: .


Cytat:
zadra, kupiłeś fajną lornetkę w bdb cenie . Nic tylko się cieszyć i z przyjemnością używać . Co do większych powiększeń to raczej ja bym pomyślał o lunecie na statywie .




Cieszy mnie niezmiernie takie słowo.
Gdy dzwoniłem przed zakupem zasięgnąć informacji to zapytałem wprost, czy lornetka była wystawiona na Expo i w jakim jest stanie w związku z tym..
Pan po drugiej stronie zaprzeczył. Lornetka nie była na żadnych targach, nie była również w gablocie sklepowej.
Po prostu oferta miała taką nazwę" Expo 2024" a cena oferty wynikała z polityki Nikona..
Coś w ten deseń odpowiedział i rozmowa zeszła na inne optyczne rewiry.
Potwierdziły się jego słowa dotyczące zawartości, bo jak pamiętacie widniał opis "oferta dotyczy tylko lornetki" - Pan powiedział, że jest cały kpl a w tym opisie chodzi o to, że nie ma tu dodatkow czasami oferowanych w takich "kombo ofertach" że w promocji prócz lornetki są jeszcze inne dodatki (jak zrozumiałem np statyw albo mocowanie, zestaw czyszczenia optyki czy coś innego jeszcze).
Tu lornetka przyszła w tekturowym firmowym pudełku.
W środku była sama lornetka ubrana w zakrywki obiektywów i deszczochron okularów.
Lornetka zafoliowana i włożona do futerału.
Prócz futerału w dodatkowej przegródce jest zafoliowany szeroki pasek Nikona i zastępcze pierścionki gumowe do wykorzystania gdybyśmy zdjęli zamontowane zakrywki.
Oczywiście też papierologia, której jeszcze nie przeglądałem.

Nie wiem czy jeszcze coś powinno być w kpl, moze jakaś szmatka z mikrofibry albo packa na muchy z oficjalnym logo producenta.. ;)

Futerał na lornetkę trochę "bidny", nawet bardziej niż od KOWa bo tylko patka na zatrzask i nic więcej.
ani możliwości dopięcia pasa (prze ramię) ani szlufki do paska od spodni (tak ma kowa).
generalnie futerał nadaje się tylko do przechowania lornetki w domu lub w aucie. Wzięty w teren będzie przeszkadzał, bo ręce zajęte lornetką a futerał trzeba odłożyć lub schować w plecak..
Wg mnie to jedyna ujma tego zestawu. Aż prosi się o coś normalnego, sztywny lub półsztywny futerał z możliwością noszenia na szyi lub przez ramię, bo cena sprzętu oraz aspiracje producenta kwalifikują do tego.

Może uda mi się dodać zdjęcia mizernej jakości zrobione przed wyjściem do pracy..


............. po chwili.........

Niestety nie jestem w stanie dodać zdjęć z powodu ich wielkości a też telefonem nie obrobię zmieniając rozmiar fotki. Jeśli starczy Wam cierpliwości to poczekajcie - zrobię to w jakimś odległym "kiedyś" bo teraz auto przez kilka dni naprawiam i jeszcze PITy muszę rozliczyć..
Teraz korzystam z chwili na nocnej zmianie, żeby coś dopisać, ale w domu jestem urobiony po pachy..
  
 
 
Kot72 
Rozmowny
Kot72


Pomógł: 2 razy
Posty: 439
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2024   

zadra, Nikon chyba nie daje ściereczki do optyki . Kupowałem nowe EII oraz P7 i szmatki nie było . Co ciekawe nawet z DO Forest II była w zestawie .
 
 
Jan55 
Optyczny
amator


Pomógł: 45 razy
Posty: 2549
Skąd: Kraków i okolica
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2024   

zadra napisał..."Po prostu oferta miała taką nazwę" Expo 2024" a cena oferty wynikała z polityki Nikona.Coś w ten deseń odpowiedział i rozmowa zeszła na inne optyczne rewiry."

Dziwne tłumaczenie sprzedającego, tym bardziej, że nigdzie nie było takiej oferty Nikona, nawet na ich stronie, ale najważniejsze, że dobrze trafiłeś z ceną. Co do szmatek, to Nikon ich nie dodaje. Może oszczędzają w ten sposób na paskach na ramię, szlufkach i szmatkach :mrgreen: .
Futerał możesz nosić na ramieniu, dlatego, że Nikon daje długie paski do lornetki. Lornetkę wkładasz do futerału, zostawiając na zewnątrz pasek, który możesz przewiesić przez ramię.
Osobiście nie używam oryginalnych futerałów tylko kupiłem zastępcze na wymiary lornetek, np na Astroshopie.pl są futerały do Zeissów po 129-155 zł, w zależności od wielkości lornetki. W Twoim przypadku to futerał do Conquesta 8-10x42 za 129 zł. Warte zakupu bo dobrej jakości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14