Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MM
Pon 30 Cze, 2008
Witam proszę o poradę
Autor Wiadomość
mio1 
Początkujący
Mariusz


Posty: 29
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   Witam proszę o poradę

witam, jak widzicie jestem tutaj nówka sztuka , nie znam tego forum ale proszę o porade, co nabyć, sony a 350 ,czy tez canona eosa 40d, dzieki za sugestie.Pozdrawiam
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Temat w złym dziale ale jeśli chcesz jakiejkolwiek odpowiedzi to określ się lepiej bo to tak jakbym ja Ciebie teraz zapytał czy mam kupić laptopa czy komputer stacjonarny ?

Na podstawie czego mamy Ci doradzić?
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

a) zastanowić, się czy temat jest w dobrym dziale czy nie powinien być np. tu:

http://forum.optyczne.pl/viewforum.php?f=23

b) wcisnąć link z pkt. a)
c) przeczytać wszystkie posty na temat tych aparatów, a także innych.
d) pomyśleć
e) wybrać aparat, ewentualnie zadać pytanie w odpowiednim temacie
f) pomyśleć
g) nie, nie jestem złośliwy
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

No kolego Komor masz okazje przenieść temat w odpowiedni dział. A w temacie to dwa różne światy te dwa aparaty.
 
 
Ostegolectric 
Rozmowny
Co za system



Pomógł: 6 razy
Posty: 434
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

przeczytaj wszystko co pisza koledzy po czym wybierz canona.. dziwne porownanie 40d do a350... :roll:
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

ja proponuję olympusa :evil:
 
 
mio1 
Początkujący
Mariusz


Posty: 29
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Ostegolectric napisał/a:
przeczytaj wszystko co pisza koledzy po czym wybierz canona.. dziwne porownanie 40d do a350... :roll:
Witam raz jeszcze, czy ja wiem czy totakie dziwne porównanie, dla mnie nie:),od czegos trzeba zacząć:)pozdrawiam
 
 
Ostegolectric 
Rozmowny
Co za system



Pomógł: 6 razy
Posty: 434
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Dziwne, gdyż a350 to zupelnie inna klasa sprzetu. jak chcesz zacząć od 'czegos to kup Canona 400d, Nikona D60, Olka 420 sony a200. Jak lubisz bajery to weź Canona 450d , sony a350 lub olka 520. JaK CHCESZ SPRZĘT PÓŁPROFESJONALNY TO WEŹ NIKONA d80 LUB CANONA 30/40D. jak nie masz co robic z pieniedzmi to kup Nikona d3 lub Canona eos1d mark III
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Za Canonem przemawia wszystko. A350 to raczej niewypał, tu lepszy jest A300. Ale jemu także daleko do C40D.
 
 
mio1 
Początkujący
Mariusz


Posty: 29
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Za Canonem przemawia wszystko. A350 to raczej niewypał, tu lepszy jest A300. Ale jemu także daleko do C40D.
Dzieki, lubie konkretne odpowiedzi, dawno temu fociłem minolta 5000 , potem był kompakt a teraz.. no tak, byc może 40D,dzieki:)
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

mio1,
pstrykacz jest tendencyjny w swoich opiniach ale chyba ma rację juz lepiej a300.
tylko ja nie porównywał bym tych dwóch aparatów :?:

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 23:36 ]
Ostegolectric,
a czemu nie dodałeś aby jak ma nadmiar mamony kupił nam po sztuce 1DmkIII :mrgreen:
 
 
Ostegolectric 
Rozmowny
Co za system



Pomógł: 6 razy
Posty: 434
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

a pewnie przez to, że tak późno cos mnie przyćmilo:P
mio1 APEL DO CIEBIE: jak masz nadmiar kasy kup mnie oraz tu obecnym kolegom po sztuce canona 1D markIII. nie chcemy zbyt wiele, ale gdyby jeszcze jakieś szkła do tego... :razz:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Ja tendencyjny. O nie. Ja moge polecić Sony z ręką na sercu. Tylko nie A3xx. Tylko co najmniej A700. Nie polecę tylko Olka, ale to nie tendencyjność, to dbałość o kolege który pyta o sprzęt.
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

Pstrykacz napisał/a:
Nie polecę tylko Olka, ale to nie tendencyjność, to dbałość o kolege który pyta o sprzęt.

Jak widać, każdy ma swoje fobie... :twisted:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 30 Cze, 2008   

Każdy, każdy. Ale nie wyliczajmy ich sobie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15