Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
LUMIX DMC-FZ18 - to może być to... cd
Autor Wiadomość
cube007 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 209
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Tegezis - kup tanszy :) Nie ma znaczenia czy bedzie to SUPER HMC czy HMC - roznicy nie uswiadczysz na FZ18.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






qadest1 
Rozmowny
Mały czarny Olek ;)



Pomógł: 4 razy
Posty: 341
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Kup od znajomego, to dobry filtr :) i nie jest tak, że przy FZ18 różnicy nie uświadczysz, bo skoro tak, to przykręć kawal metalowej blachy i tak różnicy nie uswiadczysz ;)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

potwierdzam że nawet w FZ18 dobry filtr może mieć znaczenie, choć jeśli mamy wybrać pomiędzy drogim filtrem a super drogim, to pozostałbym przy drogim a za resztę zbierałbym na lustro powoli :zalamany:
 
 
cube007 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 209
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

qadest1 napisał/a:
(...) i nie jest tak, że przy FZ18 różnicy nie uświadczysz (...)

Test polarow na optyczne:
- Hoya HMC Super - 26.6pkt/70.9%
- Hoya HMC - 26.3pkt/70.1%

Redakcja sie starala i tracila czas na jakies tesy laboratoryjne... a przeciez wystarczy zamontowac te filtry na FZ18 i juz widac roznice :lol: :lol: :lol:
 
 
marcin9913
Uczestnik


Posty: 60
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Mam taki dylemat:

Obecnie u mnie w FZ18 mam soft 1.0.4
Zastanawiam sie czy nie zmianić softu na jakiś najnowszy.

Do końca września mam jeszcze gwarancje na aparat, skorzystałbym z niej i wymienialiby sofcik na najnowszy.

Może orientuje się ktoś czy warto zmieniać na najnowszy soft, co w nim zmienili, co ulepszyli?

I jeszcze jedno, czy słyszeliście o tym że nowe oprogramowanie blokuje nieoryginalne akumulatory: http://www.technonews.pl/...kumulatory.html

Czy ktoś może to potwierdzić???
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

marcin9913, nie ma blokowania nieoryginalnych akumulatorów.
Co ulepszyli można znaleźć zarówno na forum jak i na stronie producenta.
 
 
marcin9913
Uczestnik


Posty: 60
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Do którego serwisu Panasonika najlepiej oddać aparat aby wymienili mi soft??
Białystok
Warszawa
Łódź
Kielce

Czytałem różne opinie o srewisach...

Któremu serwisowi warto zaufać???
 
 
Misiaq 
Nowy



Posty: 7
Skąd: EPSC
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009   

Białystok
 
 
marcin9913
Uczestnik


Posty: 60
Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

Jestem właśnie po wymianie softu w serwisie w Białymstoku.

Wgrali mi soft ver. 1.0.8
 
 
Audik 
Początkujący


Posty: 37
Skąd: Okolice Poznania
Wysłany: Nie 14 Lut, 2010   

marcin9913 napisał/a:
Wgrali mi soft ver. 1.0.8

Duża różnica? Można teraz "jeżdzić"zoomem w czasie kręcenia filmów? Ile ta przyjemność kosztowała? Pozdrawiam
 
 
michals4 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010   

Nie wiem czy juz bylo, ale tu: http://forums.dpreview.co...essage=29042365 jest link do FW 1.08

Wgralem bez problemow z 1.05 -> 1.08

Pzdr.
 
 
Audik 
Początkujący


Posty: 37
Skąd: Okolice Poznania
Wysłany: Sro 10 Mar, 2010   

cube007 napisał/a:
Mam nadzieje ze nie odebrales moich slow zbyt powaznie - w najmniejszym stopniu nie mialem zamiaru Cie urazic.

1 - Nie odebrałem Twoich słów poważnie :wink:
2 - Czy na tym Forum ktoś odważyłby się kogoś urazić ?????
A co do FZ 18 - mam kilka zastrzeżeń do pracy tego aparatu, więc albo to jest moje "nieumiejstwo" albo ten aparat tak ma. Przy okazji napiszę co mi się nie podoba. Pozdrawiam
 
 
rexxx 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

Witam. Odgrzebuje wątek.

Mam 2 pytanie zwiazane z softem.
Po 1 po wyłaczeniu aparatu wyświetla mi sie żółty znak. Jak sie go pozbyć??
Po 2 : Próbowałem wgrać FW 1.08 ale kompletnie nic sie nie dziej. Po włożeniu karty z plikiem aparat wyświetla tylko zdjęcia (jeżeli sa na karcie) lub komunikat "brak odpowiedniego obrazu do odtworzenia"

Proszę o pomoc. Przeglądałem forum ale jest tego tak dużo ,że nie potrafię znaleźć odpowiedzi.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

a jest wiele stron wczesniej jak sie robi upgrade i jak usunac wykrzyknik (nawet sam pisalem, ale z pamieci nie podam).
przejrzyj dwa watki a na pewno znajdziesz, zajmie Ci to tyle samo czasu co i komukolwiek co bedzie chcial Cie nakierowac
 
 
saviola 
Nowy


Posty: 1
Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   

Zachował się gdzieś komuś v1.08? ;)
Z góry dzięki, trochę latek minęlo ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14