Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sie, 2008
LV w Sony Alfa200
Autor Wiadomość
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Wizjer od ponad wieku jest niepraktyczny dlatego wymyślono LV, a Ci wszyscy super fotografowie którzy weszli do historii to mieli wielkiego pecha bo musieli po drabinach skakać. To jeszcze nic, musieli się moczyć w bagnach(fuj strasznie cuchnie), aby dobrą fotę z poziomu ziemi zrobić. Biedacy. Teraz to dopiero jest dobrze.


Podajesz definicję po zastosowaniu której zdanie proste i odwrotne mniej więcej tak samo pasuje a potem sie popisujesz erudycja .... :lol:
Wujku, IMO w więcej niż 10% przypadków normalny wizjer bez kominków itede jest niepraktyczny...
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Luke_S 
Maniak


Pomógł: 9 razy
Posty: 895
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

Amix napisał/a:
Ja URZYWAM LV i tyle...


Amix, proszę, odpocznij sobie...
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

Amix napisał/a:
To fakt. Betonu tu jak w fabryce domow za prawdziwej komuny.
Ja URZYWAM LV i tyle komu do tego. Koniec kropka.


To używaj jak najdłużej i z jak najlepszymi skutkami. Nikt Ci przecież nie wmawia ,że robisz źle. Po prostu są ludzie którzy podchodzą inaczej do fotografii i nie które rzeczy są dla nich ważniejsze niż widok na ekraniku. Jak nie wiesz które to poczytaj trochę więcej forum a na pewno się dowiesz bo temat był poruszany. Nikt na tym forum na pewno Cię nie zbluzgał ze względu na robienie zdjęć tylko w trybie LV.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

He he. Ja nikomu nie narzucam jak ma fotografować. Używajcie sobie tego LV do woli, tylko nie mówcie, że nie można zrobić fotki znad głowy bez LV i tylko z drabiny. Ale mam prawo do stwierdzenia że mi LV jest zbyteczny :?:
 
 
k1caj_ns 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1138
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

RB napisał/a:
Wujku, IMO w więcej niż 10% przypadków normalny wizjer bez kominków itede jest niepraktyczny...


Praktyczne nie praktyczne dla każdego sprawa indywidualna. Każdy wypowiada tutaj swoją opinię na temat LV problem w tym ,że jedni potrafią uszanować zdanie innych i w drodzę perswazji starają się im wytłumaczyć swoją decyzję .Natomiast inni posługują się tekstami typu "pełno betonu tutaj" i jakimiś wyśmiewnymi tekstami . Trochę więcej szacunku bo to ,że jest to forum i większość ludzi jest anonimowa nie oznacza ,że można się tak zachowywać.
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

zwłaszcza, że ta anonimowość może się skończyć na którymś ze zlotów i po co to komu.
 
 
Luke_S 
Maniak


Pomógł: 9 razy
Posty: 895
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
...tylko nie mówcie, że nie można zrobić fotki znad głowy bez LV i tylko z drabiny.


Nikt tak nigdy nie mówił.

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Ale mam prawo do stwierdzenia że mi LV jest zbyteczny :?:


Jasne, masz nawet prawo do wygłaszania tego za każdym razem, gdy ktoś stwierdzi, że jemu jest potrzebny. Tylko nie mów, że dla mnie jest on zbyteczny.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

k1caj_ns napisał/a:


Praktyczne nie praktyczne dla każdego sprawa indywidualna.


O, wlasnie do tego staralem sie drogiego Kolegę Wujka przekonac. I wiesz co,.... udało sie :-D

BTW. Sam nie uzywam LV nawet w posiadanym kompakcie. Oczywiście poza przypadkiem fotografowania przez lunetę...
 
 
ender 
Bywalec



Posty: 107
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

ja sie przylacze do tego koleg co napisal ze tu zgraja canonowcow ;) itd itp ;)

samantha zapytala sie o to czy jest lv w sony a200 a co sie z tego watku zrobilo? moderator tego nie zamknal bo sam sie wczul w role a mozna bylo zalozyc przyklejony "plusy i minusy lv" ale coz uczenie moderatorow nie jest moim zajeciem
 
 
MichalP 
Optyczny
foto&moto



Pomógł: 15 razy
Posty: 1304
Skąd: Wrocław :-)
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

Można by powiedzieć że praktycznie prawie każdy temat (wg Wujka od 10-90% :razz: ) idzie w OT i ku kłótniom. Wnioskuję o zamknięcie tematu. Myślę, że Samantha coś ciekawego z niego wyniosła.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

przebrnąłem przez cały wątek ...i zapamiętałem, że do zestawu aparat, statyw i pare innych dupereli (słoików i tego...) muszę dokupić drabinę........(takowej nie posiadam)

a nie zgadzam się , że ci co focili kompaktem muszą potem w swojej lustrzance mieć LV, bzdura.......(przynajmniej w moim przypadku) jak ktoś wcześniej siedział w analogach ...to dokonując zakupu często wybierał kompakta z wizjerem... - ja tak zrobiłem i w kompakcie korzystałem również tylko z punktu ocznego...

co do drabiny to herbert list miał fajną fotę właśnie z takową opartą o monument ...
 
 
Rizzo 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 449
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

JEZUS !!!
Biedna dziewczyna zadała proste pytanie, a na forum rozpętała się piekielna dyskusja :Co do LV używam tylko jak chcę komuś pstryknąc fotkę, żeby o tym nie wiedział. Odchylam ekranik i udaję, że ustawiam coś w aparacie :twisted:
PS. Teraz będzie wojna poza systemami na tych co używają LV i na tych co nie :lol:
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Temat uważam za wyczerpany. Zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16