Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
Warszawska Manufaktura Fotografii
Autor Wiadomość
palindrom 
Optyczny
inaczej



Pomógł: 23 razy
Posty: 1144
Skąd: Wrocław, PL
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Cytat:
ale to byłoby zbyt logiczne i oczywiste, a my takich rozwiązań nie akceptujemy :P


Zajrzyj na wątek WOPT a zobaczysz że powoli planujemy część warsztatów w ciemni :)
Tak tylko wspomniałem jakby Cię to interesowało :P
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

chętnie bym się wybrał na takie ciemniowe warsztaty, ale Wrocek troszku daleko jest :roll:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

garreth napisał/a:

mnich napisał/a:
Przepraszam że się wtrącam - u nas w WOPT- takie działanie przynosi dobre skutki na tydzień przed umawiamy się, rezerwując czas i po drodze ustalając szczegóły. Wynik: 8 osób na ostatnim spotkaniu

ale to byłoby zbyt logiczne i oczywiste, a my takich rozwiązań nie akceptujemy :P

Dokładnie! Mazowieckie ciągle niezdecydowane ;)

Ja natomiast dzisiaj byłem na Pawiaku.
 
 
pawel23 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 436
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

garreth napisał/a:
chętnie bym się wybrał na takie ciemniowe warsztaty, ale Wrocek troszku daleko jest :roll:

Eee tam, gadanie... Wsiadasz w pociąg ekspresowy, 6-7 godzin i jesteś :lol:
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

pawel23 napisał/a:
garreth napisał/a:
chętnie bym się wybrał na takie ciemniowe warsztaty, ale Wrocek troszku daleko jest :roll:

Eee tam, gadanie... Wsiadasz w pociąg ekspresowy, 6-7 godzin i jesteś :lol:

jasne - płacę 5 stów, wsiadam w samolot i jestem po 45 minutach :P

degol - gdzie fotki?
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

palindrom napisał/a:

Zajrzyj na wątek WOPT a zobaczysz że powoli planujemy część warsztatów w ciemni :)


Niektórzy bzykają się tylko po ciemku :razz: :wink:
 
 
palindrom 
Optyczny
inaczej



Pomógł: 23 razy
Posty: 1144
Skąd: Wrocław, PL
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Cytat:
jasne - płacę 5 stów, wsiadam w samolot i jestem po 45 minutach :P


Zapraszam! Może zdopingujesz WOPT do większej frekwencji i w ogóle bardziej się będą starać? ;)
(tylko bez przesady, mam niedużą chatę ;) )

Ruslan, podpadasz... :twisted:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

garreth napisał/a:

degol - gdzie fotki?


Proszę , na razie jedna , jak ją oceniacie ?! :oops:

 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

degol, proponuję zdjęcia robione podczas własnych spacerów prezentować w odpowiednich wątkach :wink: (...) jak nazwa wskazuje: "Wspólne..." :wink:
palindrom, no wybacz, nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: :wink:
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Wybacz Ruslan ale to na wyraźną prośbę naszego ukochanego garreth-a , a i robiąc dzisiejsze zdjęcia byłem z Wami duchem, wejrzałem w zwierciadło mojej duszy i zaobserwowałem takie o to obrazy ...

A jak wam się widzi powyższa fotka ?
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

degol, misię bardzo, jeno ciutkę nieostra. No mogłoby być nieco mniej ciasno. Ale to takie czepianie się.
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   

komor dziękuję, w sumie celowo tak ciasno, co do ostrości, to zauważyłem również na pozostałych zdjęciach, że kolor czerwieni powoduje rozmycie, ale to takie moje spostrzeżenie, nie wiem czy właściwe ?
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   

degol napisał/a:
na wyraźną prośbę naszego ukochanego garreth-a

:shock: :???: :roll: :twisted: :mrgreen:
aż strach przychodzić na następne warsztaty :razz:

degol, tak jak napisał komor - nieostre, ale mi trochę kadr nie leży (tak ogólnie :neutral: )
 
 
degol 
Optyczny



Posty: 1710
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009   

garreth napisał/a:
degol napisał/a:
na wyraźną prośbę naszego ukochanego garreth-a

:shock: :???: :roll: :twisted: :mrgreen:
aż strach przychodzić na następne warsztaty :razz:


jeśli bierzesz pod uwagę te ew. sobotnie, to się nie obawiaj gdyż ja odpuszczam - nie mogę :cry:

[ Dodano: Pią 27 Lis, 2009 17:50 ]
garreth co do samego zdjęcia, to kadr ciasny z powodu chęci wyeliminowania z niego niechcianej okolicznej architektury jak i drzewek lokalnych, ostrość słaba z powodu silni wiejącego wiatru, co widać po przemieszczających się chmurkach w kadrze ;) statyw nie był dodatkowo obciążany.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Gru, 2009   

Pogoda nareszcie zrobiła się jak należy i w związku z tym wybieram się na plenerek do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, kto nie zmarzluch, lubi chodzić i robić zdjęcia na mrozie niech dołącza :wink:

TRASA: Rezerwat 'Las im. Króla Jana Sobieskiego' - Lasy Wawerskie - Jezioro Torfy - Góra Lotników - Dolina Świdra. Odległość bardzo przybliżona 20-25 kilometrów.

START: Przystanek 'Płowiecka' na skrzyżowaniu Płowieckiej i Marsa. Godzina 08:00.

POWRÓT: Najprawdopodobniej WKD-ą lub autobusem z Józefowa.

Jakby ktoś był zainteresowany, to niech się określa na forum do 6 rano :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16