Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Czyżby podróba ? Zobaczcie i doradźcie!
Autor Wiadomość
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   Czyżby podróba ? Zobaczcie i doradźcie!

Witam chciałem kupić kartę na allegro SANDISK SDHC Ultra II 4GB i znalazłem pewną aukcję, jeśli możecie to powiedzcie co o tym myślicie?

http://www.allegro.pl/ite...ed_edition.html

Coś mi to za tanie wygląda!Czyżby to była podróbka?

A ta aukcja wydaje się być bardziej prawdomówna, i co tu teraz kupić?

http://www.allegro.pl/ite...mb_s_od_ss.html

A w ogóle co myślicie o kartach lepiej San Disk czy Kingston??
I jakich pojemności używacie, czy starczy mi 4GB??

Aha i jak ta pierwsza aukcja okaże się dobra to nie wykupcie mi wszystkiego :razz:

Proszę o szybkie odpowiedzi bo chcę kupić tą kartę jak najszybciej;)

Pozdro
Ostatnio zmieniony przez szaleniec Sro 10 Cze, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

gdybym miał kupić - to wybrałbym ten Twój pierwszy link. właśnie ta druga aukcja jest moim zdaniem mniej oczywista
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

Sprawdzałem koleś ma same pozytywy choć ma ich dopiero 72 hmmm :)

A teraz zaspamuję, edmun wiesz że mieszkamy blisko siebie (przynajmniej tak napisałeś;) No bo tak patrzę że dużo luda jest z drugiego końca Polski, a Ty akurat odpowiadasz na moich tematach i tak zauważyłem ;) to wszystko:)

Dzięki za podpowiedź ale jeszcze poczekam na innych ;)
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

Ja w swoim zaprzyjaźnionym sklepie komputerowym (realnym a nie wirtualnym) znalazłem taką kartę za 60 zł. Uruchamiając swój "rabat stałego klienta" myślę, że kosztowała by kilka złotych mniej. Wyjdzie mniej więcej tyle, co z aukcji + koszta przesyłki.
W swoim zaprzyjaźnionym sklepie mogę tą kartę nabyć od ręki choćby jutro. Na przesyłkę z allegro w najlepszym przypadku poczekam kilka dni, chyba że odwiedzę sprzedającego w jego prywatnym M2 w Suwałkach, Kiernozi lub Wrocławiu.
Gdzie tu sens i logika?
Czy wszystko, nawet papier toaletowy, trzeba kupować w internecie?
szaleniec, NA PRAWDĘ nie ma u Ciebie w okolicy ŻADNEGO REALNEGO sklepu foto/komputery/elektronika?
Prawdopodobieństwo trafienia na podróbę w takim sklepie jest znacznie mniejsze niż w internecie.
Ja owszem, kupuję via net różne rzeczy, ale jest to zazwyczaj duże AGD/RTV a i tak odbieram osobiście...
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

*Baku
No są sklepy, masę sklepów ale tylko sprawdziłem tam gdzie mam kupić aparat czyli w Media Expert ale tam są za 69 zł a w innych nie sprawdzałem bo nie było czasu a na allegro tak wszedłem i to zauważyłem :)
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

Więc poszukaj koło siebie - pod latarnią bywa najciemniej :smile:
Ja takich g**ek jak karty, bateryjki, breloki, pipsztoki nie kupuję przez internet. Niska kwota więc spora pokusa sprzedaży badziewia - klient (frajer) nie będzie jechał pół Polski żeby się o 50 zł wykłócać, a tym bardziej spraw sądowych zakładać.
Może coś sobie tutaj wybierzesz:
http://www.extreme-pc.pl/...58-0-0-0-0.html
Ceny o kilka zł wyższe niż w moim sklepiku, ale gwarancja kupna oryginalnego produktu na pewno wyższa niż w internecie.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 10 Cze, 2009   

szaleniec, wiem... nawet co śmieszne pracuję jeszcze bliżej Ciebie bo w Sycowie :D
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

Skoro temat o kartach to warto dopłacić do SanDisk Extreme III, SD, SDHC, 4GB i jakiej 20MB/s czy 30MB/s?? czy wystarczy do Nikona D90 ta: SanDisk Ultra II, SD, SDHC, 4GB
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

a jaka jest różnica w cenie?
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009   

Jeśli chodzi o różnicę to jest trochę bo Ultra II kosztuje ok 56zł a III już ponad 100 zł!

A ja w końcu kupiłem tą Ultra II z pierwszego linka za 46 zł już z przesyłką!
A kupiłem to dlatego że skontaktowałem się z kolesiem który już kupił tą kartę i napisał mi że wszystko z nią w porządku:)Więc się zdecydowałem:D no i zobaczymy co to będzie:)
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Cze, 2009   

mnich napisał/a:
a jaka jest różnica w cenie?

ceny 4GB mówimy tylko o SDHC wyglądają tak:
III 30MB/s 129zł
III 20MB/s 89zł
II 15MB/s 50zł

ja w tej chwili mam tą pierwsza i jestem zadowolony, tylko nie wiem czy nie wystarczyła by mi ta druga czy będzie czuć różnice??
a i czy przy fotkach typu czas 20-30sec długość zapisu jest uzależniona od karty czy po prostu D90 tak długo myśli nad fotką?? czasami bywa że czekam na zapisanie 10sec.
 
 
costi 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 241
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009   

Zalezy od karty glownie.
 
 
teodor2424
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Cze, 2009   

costi napisał/a:
Zalezy od karty glownie.

No to chyba mam już dobra tą SDHC z zapisem 30MB/s?? czemu nie wyrabia?
Czy to tak wszystkim?? Czy tylko mi??
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

No i przyszła do mnie karta:D

I wszycho jest super:D karta ma pojemność 4GB i takim sposobem zdobyłem ją za 40zł :D

Zobaczymy jak się będzie sprawdzać:D
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

gratulacje :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14