Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowanie reklam
Autor Wiadomość
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   Blokowanie reklam

Jeszcze raz wroce do tego niezbyt milego watku. Ostatnim razem jak nastroje sie bardzo podgrzaly, sprawdzilem czy nie mam blokowanych reklam i wyskakujacych okien. Wszystko wygladalo pieknie i z czystym sumieniem wchodzilem na optyczne, pomimo ze nie widzialem reklam na ktore tak wszyscy narzekali. Dzisiaj jednak dostalem po raz pierwszy komunikat ze uzywam blokady reklam itd. itp., Sprawdzilem znow, wyglada ze nie uzywam. Co zrobic z tym fantem? Uzywam Avant Browsera w Tools/Avant Browser Option nie mam ustawionego ani popup blockera anie AD blockera. Dodatkowo dodalem do obydwu opcji *optyczne( jako wyjatki (jakby jednak bloker dzialal). Ktos wie gdzie jeszcze te okienka sa blokowane? Skoro mnie tak ladnie prosza o odblokowanie to ja chetnie to zrobie (naprawde) tylko niech ktos powie jak.

[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 16:11 ]
Czy dziejsze wolne dzialanie strony zwiazane jest z blokerem?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

dzisiejsze wolne działanie związane jest z tym że tragicznie wolno działały usługi google analytics i ad.hit.gemius. na szczęście już wszystko działa.
co do blokowania. sprawdź czy w filtrze nie masz właśnie czasami tych dwóch

[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 09:41 ]
hehe widzę że czasy się świetne zrobiły.
Posta napisałeś Dzisiaj 7:49
A dodałeś informację w "Pon 21 Wrz, 2009 16:11 " :D :D

Schowek02.jpg
dziwne godziny :)
Plik ściągnięto 22796 raz(y) 19,69 KB

 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

edmun napisał/a:
dzisiejsze wolne działanie związane jest z tym że tragicznie wolno działały usługi google analytics i ad.hit.gemius.


google i analytics nie mają tutaj nic do tego. Wolne działanie było związane z padem głównej strony Optyczne.pl, z której pewne skrypty są wykonywane.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

[quote="edmun"]dzisiejsze wolne działanie związane jest z tym że tragicznie wolno działały usługi google analytics i ad.hit.gemius. na szczęście już wszystko działa.
co do blokowania. sprawdź czy w filtrze nie masz właśnie czasami tych dwóch

Ja nie mam wogole wlaczonego blokera





edmun Dzieki za poprzednie pliki (scany pdf). Udalo mi sie z Twoiej strony pobrac jeden. Rapidshare zrywal polaczenie gdzies w polowie.

[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 17:54 ]
edmun napisał/a:
[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 09:41 ]
hehe widzę że czasy się świetne zrobiły.
Posta napisałeś Dzisiaj 7:49
A dodałeś informację w "Pon 21 Wrz, 2009 16:11 " :D :D


U mnie jest dobrze*, ja mam w profilu czas chinski i post wyswietla sie dobrze o 14:49 i dodana informacja o 16:11. Ta 16:11 zostala podciagnieta wlasnie z mojego profilu i u was tak teraz wyglada :mrgreen:


* dobrze w przyblizeniu do godziny :mrgreen: ,przy czasie letnim dodaje mi godzine, bo jest to gdzies ustawione globalnie, ale juz niedlugo (31.10) wroci do normy :lol:
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Arek napisał/a:
edmun napisał/a:
dzisiejsze wolne działanie związane jest z tym że tragicznie wolno działały usługi google analytics i ad.hit.gemius.


google i analytics nie mają tutaj nic do tego. Wolne działanie było związane z padem głównej strony Optyczne.pl, z której pewne skrypty są wykonywane.

Dlaczego po dodaniu google analytics i gemius do miejsc ignorowanych forum dzialalo bez problemu? :???:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Bo się nie wykonywały jakieś skrypty, być może wywoływane ze stron G. i G. ale umieszczone na portalu Optycznych?
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Mozliwe, rozumiem :)
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

komor, dzięki. Mi już nie chciało się tłumaczyć :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

dr11, ja nie blokowałem google-anal ;) i też strona nie działała. No ale jak się wyjaśniło to pad strony G winny był zachowania forum.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

hijax_pl napisał/a:
No ale jak się wyjaśniło to pad strony G winny był zachowania forum.


:zalamany: Nie! :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Nie? Hm... wydawało mi się że Robert właśnie coś takiego powiedział...

(G - w znaczeniu GŁÓWNEJ - czyli optyczne.pl)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Jeśli G jak głównej to się zgadza :) Myślałem, że masz na myśli G jak Goggle Analytics lub G jak Gemius :)
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

No to się już rozumiemy.

A teraz piwko :)
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Piffko na G? Guinness :mrgreen:

No już, już się zamykam.
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Nieeee.. Piwko wypijemy na zlocie za zrozumienie i niezrozumienie :)
Ja stawiam ")
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 17